0

@Lanosss Niekoniecznie.

0

@Hindus Top3 Srebrnej Piłki.

3

@Luciano99 Bośnia+Hercegowina to nie Rzeczpospolita Polska.

4

@Xaviball Dobre taktyczne ruchy.

0

@Lanosss Bym obejrzał już Wieczystą na Radomiak.

1

@Spider_Man Dobry jest mecz.Czego marudzisz?

1

@PatrychoO Czyli muszą dzisiaj przegrać koniecznie.

1

@Adran360 Przypomina Mi to Dzień Świra.

0

@MessiForeverTheBest Dostosuje się Antoni.

0

@Hindus W Zerówce siedzi.

0

@MessiForeverTheBest W Anglii jest.Proszę go zostawić w spokoju.

2

@Spider_Man Zieloni będą musieli pójść wabank aby pokonać mistrzów! hehe#Awantura o kasę.

2

@July_6_BcN Widać że nie kibicują Anglikom.To jest dopiero ciężkie wyzwanie psychiczne!

0

@mekston Taką granicą podobną do RG Nadala byłoby 30 szlemów.

0

@Czajka90 Dobra taktyczna walka a i gole były blisko.

3

Podobała mi się pierwsza połowa.

0

@Cvzx Hubert Bugaj i Adam Marciniak.

0

@MirusAmisz W sparingu to Irak też by wywalczył remis co zresztą zrobił już.

0

@MirusAmisz Nie miałaby bo najpierw trzeba awansować na mistrzostwa.

0

Dobry miał pomysł Kapowerdeńczyk.

1

@Roobo No siema Kapo Verde.

0

@mekston Ja nie mówię koniecznie o tych kandydatach.Jeżeli rekord Djokovicia utrzyma się chociaż 20 lat to już będzie sukces.

1

@barcelonaLM Sinner w Paryżu także miał taki dywanik.

1

@Spider_Man Jeden z nich nie będzie grał i to jest obrońca bo gra w tych cholernikach z Lizbony.

0

Piękna chwila dla Republiki.

5

@michaleu Wiem i dlatego go tak ładnie śpiewałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Laminedependencia Prysznic jeszcze trzyma.

1

@Dari0G Jest nikim ale tutaj nie jest pytanie o @FcPortoFan1999 tylko o Republikę Zielonych Przylądków.

6

@Laminedependencia Dobry proch nos wzbogaca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?