FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateS Albo Górnik z Wisłą.Siadłoby takie wyrównane spotkanie.
0
@Lanosss I tak z dwójką Vinicius/Kimbappe sytuacja pozostanie niezmienna.Muszą kogoś z tych dwóch się pozbyć bo we dwóch to raz że się dublują a dwa po prostu ich ego niszczy siebie nawzajem.
1
@MessiForeverTheBest Nie ukradli bo nie Jestem w USA.Niemniej to tylko pokazuje problemy z jakimi musi się zmagać ta reprezentacja.Jak wyjdą z grupy-spoko.Wygląda że będę mógł komuś kibicować do 1/8 finału.
0
@Lanosss Real dużo kupuje ponownie ale czy to ma sens?
0
@Lanosss Może właśnie po to aby kogoś odstrzelić(czytaj Mendyego i Frana)
0
@Czajka90 Z tego co słyszałem to była jakaś wspominka o Barcelonie ale nawet jednej o Realu nie było.
1
@Czajka90 Zastanowię się.
0
Ten z ładną fryzurą to nawet nie był w plotkach do Realu.Co tam się kuźwa odbywa?
1
@MessiForeverTheBest Coś się przyśniło?
0
@19xavi93 Wolę bardziej ludzką piłkę. @Czajka90 Mecz o mistrza?
1
@Spider_Man Polska piłka mogłaby grać na mundialu ale jak zwykle czegoś zabrakło.
0
@gumaz To nie to samo.Zwłaszcza że Polska przegrała.
1
Tęsknię za Ekstraklasą...siadłby teraz taki niedzielny meczyk po 17:30 Legii z Cracovią.
4
@Luciano99 Przyda się.
3
@blakkudium Szkoda że do Lizbony nie wrócił.
2
@blakkudium Haiti to prawie jak Tahiti więc jest się czego obawiać.
0
@ArterkHD Przesada.
1
@Eklerek Triumf nad tymi dwoma ostatnimi zwłaszcza cieszy.
1
@blakkudium Oby tak dalej Europko!
3
No to brawo Kamilu Majchrzaku.
1
@Eklerek Niech wygra 7:3.
1
@ArterkHD Ledwo zipie?
1
@Eklerek Musiał jak na złość.
0
@Criss18Barca Co Misiura po sezonie przedłużył kontrakt z Płockiem to jego.
0
Mam nadzieję że Kamilowi te 40:15 nie zostanie w głowie bo jest szansa na puchar.
2
@LAMC_10 Kontuzje i fakt że jest za dobrym chłopakiem tenisowo.Tak jak Ruud.Nie ma w sobie czegoś takiego jak gen zwycięzcy i najczęściej przegrywa mecze których zwyczajnie nie powinien bo zamiast iść po swoje w decydujących momentach to czekał na błędy rywala.
1
@barcelonaLM Jedyny powód do radości i półfinał Wimbledonu.
2
@barcelonaLM Dobrze się kiedyś zapowiadał.Dzisiaj już pozostało odcinać kolejne kupony i kończyć karierę.
2
Brawo Kamil za pierwszą partię na Demona.
2
@FCBparasiempre Zwiastun nieudanych mistrzostw.