0

@Zbyszard Wstawaj-szkoda dnia!

0

@Eklerek Zabrakło gola na 2-1 i byłby typowy triumf Ancelottiego.

0

@MessiForeverTheBest To jak piłkarze mają sobie radzić z tak wieloma obciążeniami?

0

@gumaz O tej porze? noc jest od spania Marki! @MessiForeverTheBest I dobry jest bo Urbanowcy zatroszczyli się o nasze zdrowie psycho-fizyczne.

1

@Eklerek Tutaj dobrze Neymar wyglądał.

2

@MessiForeverTheBest Dzień Dobry o tej porze!

2

@kubix05 Wiedział już 11 lat temu o początkowych problemach Europy na mistrzostwach.

2

@kubix05 Na razie Szkocja to jedyna reprezentacja która ratuje honor Europy.

3

Brawa dla Knicks oraz Jalena Brunsona za zdobycie mistrzostwa w takim stylu.Normalni mistrzowie końcówek.Oczywiście gratulacje dla Polaka-Rodaka Sochana za pierścionek ;)

1

Najlepszy mecz tych mistrzostw.

0

Obrona Brazylii jest strasznie chaotyczna.

0

To była klasa ze strony Viniciusa.

2

Która to Brazylia a które Maroko? rozumiem że w czerwonych to ta słynna Brazylia?

4

@blakkudium Nie mogli tak w finale Pucharu Narodów tylko pod stołem musieli?

1

@Eklerek Typowy DonCarletto jest i granie pod Moc przyjaźni.

0

Znam taką Polskę-podobną ma obronę.

0

@Eklerek Po prostu typowe granie w sposób Carletto.

2

@Roobo Mocą przyjaźni wygrają.

1

Maroko coś wpakować musi bo się wypompują takim mocnym początkiem.Brazylia jakaś zestresowana w obronie.

1

@blakkudium Panowie chyba z interesem.

0

@mekston Knicks mistrzami to już wielkiego znaczenia nie ma raczej.1-4 czy 2-4 to już koniec gierki.

0

@Criss18Barca Wciel się w jakąś słabą reprezentację i Będziesz to miał.

1

@Safrani Aż takiego parcia po alkohol nie mam.

0

@GeneralXavi Polacy chociaż nie sfrajerzyli się z Katarem po pomocnym karnym.

2

@Roobo Laptop Kolegi ich porobił.

1

@Criss18Barca Wszystkiego na pewno nie będę oglądał.To nie jest Ekstraklasa abym porywał się z motyką na słońce.

10

Wstyd, żenada, kompromitacja-tyle jeśli chodzi o skuteczność Szwajcarii w tym meczu.Dostali to na co zasłużyli w końcówce.

2

@PatrychoO To niech wywalczy czerwoną kartkę na Maroko tylko taką aby wylecieć z turnieju na dobre.

1

@Popitek12 Zastanowię się.Daj mi 22 minuty.

1

Przynajmniej grupa B jest wyrównana.Oby tak do końca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?