FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Wstawaj-szkoda dnia!
0
@Eklerek Zabrakło gola na 2-1 i byłby typowy triumf Ancelottiego.
0
@MessiForeverTheBest To jak piłkarze mają sobie radzić z tak wieloma obciążeniami?
0
@gumaz O tej porze? noc jest od spania Marki! @MessiForeverTheBest I dobry jest bo Urbanowcy zatroszczyli się o nasze zdrowie psycho-fizyczne.
1
@Eklerek Tutaj dobrze Neymar wyglądał.
2
@MessiForeverTheBest Dzień Dobry o tej porze!
2
@kubix05 Wiedział już 11 lat temu o początkowych problemach Europy na mistrzostwach.
2
@kubix05 Na razie Szkocja to jedyna reprezentacja która ratuje honor Europy.
3
Brawa dla Knicks oraz Jalena Brunsona za zdobycie mistrzostwa w takim stylu.Normalni mistrzowie końcówek.Oczywiście gratulacje dla Polaka-Rodaka Sochana za pierścionek ;)
1
Najlepszy mecz tych mistrzostw.
0
Obrona Brazylii jest strasznie chaotyczna.
0
To była klasa ze strony Viniciusa.
2
Która to Brazylia a które Maroko? rozumiem że w czerwonych to ta słynna Brazylia?
4
@blakkudium Nie mogli tak w finale Pucharu Narodów tylko pod stołem musieli?
1
@Eklerek Typowy DonCarletto jest i granie pod Moc przyjaźni.
0
Znam taką Polskę-podobną ma obronę.
0
@Eklerek Po prostu typowe granie w sposób Carletto.
2
@Roobo Mocą przyjaźni wygrają.
1
Maroko coś wpakować musi bo się wypompują takim mocnym początkiem.Brazylia jakaś zestresowana w obronie.
1
@blakkudium Panowie chyba z interesem.
0
@mekston Knicks mistrzami to już wielkiego znaczenia nie ma raczej.1-4 czy 2-4 to już koniec gierki.
0
@Criss18Barca Wciel się w jakąś słabą reprezentację i Będziesz to miał.
1
@Safrani Aż takiego parcia po alkohol nie mam.
0
@GeneralXavi Polacy chociaż nie sfrajerzyli się z Katarem po pomocnym karnym.
2
@Roobo Laptop Kolegi ich porobił.
1
@Criss18Barca Wszystkiego na pewno nie będę oglądał.To nie jest Ekstraklasa abym porywał się z motyką na słońce.
10
Wstyd, żenada, kompromitacja-tyle jeśli chodzi o skuteczność Szwajcarii w tym meczu.Dostali to na co zasłużyli w końcówce.
2
@PatrychoO To niech wywalczy czerwoną kartkę na Maroko tylko taką aby wylecieć z turnieju na dobre.
1
@Popitek12 Zastanowię się.Daj mi 22 minuty.
1
Przynajmniej grupa B jest wyrównana.Oby tak do końca!