FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Xaviball Dobre taktyczne ruchy.
0
@Lanosss Bym obejrzał już Wieczystą na Radomiak.
1
@Spider_Man Dobry jest mecz.Czego marudzisz?
1
@PatrychoO Czyli muszą dzisiaj przegrać koniecznie.
1
@Adran360 Przypomina Mi to Dzień Świra.
0
@MessiForeverTheBest Dostosuje się Antoni.
0
@Hindus W Zerówce siedzi.
0
@MessiForeverTheBest W Anglii jest.Proszę go zostawić w spokoju.
2
@Spider_Man Zieloni będą musieli pójść wabank aby pokonać mistrzów! hehe#Awantura o kasę.
2
@July_6_BcN Widać że nie kibicują Anglikom.To jest dopiero ciężkie wyzwanie psychiczne!
0
@mekston Taką granicą podobną do RG Nadala byłoby 30 szlemów.
0
@Czajka90 Dobra taktyczna walka a i gole były blisko.
3
Podobała mi się pierwsza połowa.
0
@Cvzx Hubert Bugaj i Adam Marciniak.
0
@MirusAmisz W sparingu to Irak też by wywalczył remis co zresztą zrobił już.
0
@MirusAmisz Nie miałaby bo najpierw trzeba awansować na mistrzostwa.
0
Dobry miał pomysł Kapowerdeńczyk.
1
@Roobo No siema Kapo Verde.
0
@mekston Ja nie mówię koniecznie o tych kandydatach.Jeżeli rekord Djokovicia utrzyma się chociaż 20 lat to już będzie sukces.
1
@barcelonaLM Sinner w Paryżu także miał taki dywanik.
1
@Spider_Man Jeden z nich nie będzie grał i to jest obrońca bo gra w tych cholernikach z Lizbony.
0
Piękna chwila dla Republiki.
5
@michaleu Wiem i dlatego go tak ładnie śpiewałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Laminedependencia Prysznic jeszcze trzyma.
1
@Dari0G Jest nikim ale tutaj nie jest pytanie o @FcPortoFan1999 tylko o Republikę Zielonych Przylądków.
6
@Laminedependencia Dobry proch nos wzbogaca.
0
Orzełek gra w reprezentacji Republikanów? to mogą dostać na dziurę.
3
@Colon I ma rację bo w zasadzie nikt nawet historycznie nie jest w stanie wygrać 14 tytułów w jakimkolwiek zwykłym turnieju a co dopiero wielkoszlemowym.Na 25 szlemów znajdą się kandydaci.
1
@Krzysztof1987 Brzęczek? siwiznę.