1

@kocuur To spróbuję bo do tej pory nie miałem ochoty.

0

@draxidox Nic dziwnego skoro to nie jest nasz sport narodowy.Co najwyżej drugi w kolejności.

1

@Marusek Krzychu losujący wędkarstwo byłby ciekawszy.

0

@kocuur Ja nie wiem jak tam się obstawia.Dokładny wynik?

1

@buglikos Mbappe wtedy wygrywa Złotą Piłkę bo wygrał Pichichi czy tam Pikachu.

2

@Spider_Man Aż transmisję ścięło.

0

@kocuur Niespecjalnie w 1 kolejce będę się rwał.Może w drugiej kolejce. @barcelonaLM Szkoda :C

2

Mógł to świetnie zacząć Malen.

0

@Matheu12 Na Euro byli mocni.

2

@PatrychoO Maciej Musiałowski.

1

@Giwera Może być.

0

@Czajka90 Tradycja.

2

@michaleu Polska tu miała grać ale no cóż...:)

2

@Bilon87 Dlatego że Pucharu Polski nie zdobywa byle kto!

0

Szkoda że 10 minut nie doliczył.

0

@gumaz Ale gdyby tam się urodził to by grał tam.Z Górnictwa ciężej.

1

Brazil-Lalalalala!

1

@Coutinho007 "Ale nie dużo nam brakło" to można użyć jako podsumowanie polskiej piłki.

1

@NeroTFP1 Połowy zabrakło zatem.

0

@mekston Myślę o Hiszpanii.

1

Co było 1:1 to było.

0

@mekston Hiszpanię to mam bo wiem że wygrają mistrzostwa.

0

@Ja124477yr4 Podbić sąsiadów i można robić mistrzostwa.

1

@Mario96w Głodny jest Ojciec Jakuba Borka.

0

Treningowa La Manita.

0

@mekston Ja nie Szwed.

1

@Spider_Man To Ja powiem.Musiala/Musiali.

0

Niemcy strzelają-ratuj się kto może!

4

@Luciano99 Sezon przegrany w czerwcu.Było tak kiedyś?

0

@AmigoBlancos Szwajcaria najbardziej mnie zawiodła bo Turcy grali na dość mocną reprezentację Australii.Szwajcarzy-nie wiem, zagrali coś na miarę Polski z jeszcze sprezentowanym karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?