FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Budda z YouTube jest w stanie finansować te wszystkie pomysły na tak ogromną skalę?
3
@RoberDzik, Bellingham? Za co?
0
@kamiVeB, no widzisz, jakoś tego nie pokazuje w meczach z najlepszymi
2
@QQL5, też jestem tego zdania, on przychodząc z Ajaxu miał wnosić jakość, której nie było w Barcelonie, a na dzień dzisiejszy tego nie widać, a jeśli cokolwiek widać to niezbyt często
0
Co jak co, ale de Jong jest bardzo irytującym piłkarzem w Barcelonie. Nie mówię tylko o wczorajszym meczu, bo okej, grał po kontuzji, ale jemu coś przeskakuje odkąd przyszedł do Blaugrany od samego początku, podobnie jak Zielińskiemu w reprezentacji i przeskoczyć nie może. Jeśli tylko będzie możliwość się z nim pożegnać za odpowiednią ilość pieniędzy to klub powinien to rozważyć, bo na dzień dzisiejszy Holender pewnego poziomu wciąż nie może przeskoczyć
20
@tristan87, Pedri w formie to jest top piłkarz
1
@IronSanHybrid, gdyby nie wideo to bym nie uwierzył, że tak można
3
Cieszy taki wieczór po latach kompromitacji na europejskich podwórkach. Ten sezon może być jeszcze udany
0
@Cule1234, a za co oni go obrażali? Zna ktoś szczegóły?
1
@Matheu12, oczywiście, że trzeba zwrócić uwagę na to, że przede wszystkim za tydzień trzeba zagrać z PSG, ale odpuścić Cadiz również nie można, zwłaszcza jeśli w meczu z Mallorcą Real straci punkty, a grają wcześniej
1
@MesQueUnClub96, czasem kontrowersje można nazwać inaczej, wiesz jak?
1
@Matheu12, Real i Barcelona muszą patrzeć na swój skład i mecze w La Liga, bo grają w LM. Ja również wierzę wciąż w La Lige
0
@AlexDark00, przecież drugą połowę również miał dobra
5
Bozydar próbuje być śmieszny i średnio mu to wychodzi
0
@El Plutoninho, @Monegros, @AlexDark00 opinia?
0
@Murazor, jak co mecz xd
0
@TridenteMSN, przebiegł pół boiska z uśmiechem na ustach
0
@ObiwanKenobi, to alkohol, alkohol tak działa
0
@Encore, przynajmniej jest kim grać, nawet jeśli pierwszy mecz po kontuzji miał slaby
5
Dembele jedyne co potwierdził to to, że nie należy do myślących ludzi. Dobrze, że odszedł. Nigdy nie zasługiwał na Barcelonę
1
Dobrze, że wrócił Pedri i de Jong, bo w kolejnym meczu z PSG brak Roberto i Christensena, byłaby słabizna bez tej dwójki, która wróciła
1
Raphinhia chciał się cieszyć z Dembele XD
0
Żeby dać kartkę dla kogoś z Barcelony to nie ma wątpliwości, a jak przychodzi wyciągnąć karteczkę dla gracza PSG to już ciężko. Ech Ci sędziowie
0
@Peciak, odpuść komentowanie jeśli masz to tak robić
0
@Peciak, dlaczego nie powinno go być?
0
@kanver_, dlatego Lewy przed meczem motywował Brazylijczyka, co Ty opowiadasz
21
Jak ten lysy mógł nie gwizdnąć z coś takiego faulu? XD
1
@VegetaPolska, Ty jesteś pijany, że nawet poprawnie krótkiego komentarza napisać nie umiesz?
0
Jedziemy z nimi jak z taczką gnoju, nie ma tu się co zastanawiać
0
@Emhyr, zjawisko, które pozwala innym po przegranej jednej drużyny iść kibicować innym jest dosyć ciekawe