0

Czy Budda z YouTube jest w stanie finansować te wszystkie pomysły na tak ogromną skalę?

3

@RoberDzik, Bellingham? Za co?

0

@kamiVeB, no widzisz, jakoś tego nie pokazuje w meczach z najlepszymi

2

@QQL5, też jestem tego zdania, on przychodząc z Ajaxu miał wnosić jakość, której nie było w Barcelonie, a na dzień dzisiejszy tego nie widać, a jeśli cokolwiek widać to niezbyt często

0

Co jak co, ale de Jong jest bardzo irytującym piłkarzem w Barcelonie. Nie mówię tylko o wczorajszym meczu, bo okej, grał po kontuzji, ale jemu coś przeskakuje odkąd przyszedł do Blaugrany od samego początku, podobnie jak Zielińskiemu w reprezentacji i przeskoczyć nie może. Jeśli tylko będzie możliwość się z nim pożegnać za odpowiednią ilość pieniędzy to klub powinien to rozważyć, bo na dzień dzisiejszy Holender pewnego poziomu wciąż nie może przeskoczyć

20

@tristan87, Pedri w formie to jest top piłkarz

1

@IronSanHybrid, gdyby nie wideo to bym nie uwierzył, że tak można

3

Cieszy taki wieczór po latach kompromitacji na europejskich podwórkach. Ten sezon może być jeszcze udany

0

@Cule1234, a za co oni go obrażali? Zna ktoś szczegóły?

1

@Matheu12, oczywiście, że trzeba zwrócić uwagę na to, że przede wszystkim za tydzień trzeba zagrać z PSG, ale odpuścić Cadiz również nie można, zwłaszcza jeśli w meczu z Mallorcą Real straci punkty, a grają wcześniej

1

@MesQueUnClub96, czasem kontrowersje można nazwać inaczej, wiesz jak?

1

@Matheu12, Real i Barcelona muszą patrzeć na swój skład i mecze w La Liga, bo grają w LM. Ja również wierzę wciąż w La Lige

0

@AlexDark00, przecież drugą połowę również miał dobra

5

Bozydar próbuje być śmieszny i średnio mu to wychodzi

0

0

@Murazor, jak co mecz xd

0

@TridenteMSN, przebiegł pół boiska z uśmiechem na ustach

0

@ObiwanKenobi, to alkohol, alkohol tak działa

0

@Encore, przynajmniej jest kim grać, nawet jeśli pierwszy mecz po kontuzji miał slaby

5

Dembele jedyne co potwierdził to to, że nie należy do myślących ludzi. Dobrze, że odszedł. Nigdy nie zasługiwał na Barcelonę

1

Dobrze, że wrócił Pedri i de Jong, bo w kolejnym meczu z PSG brak Roberto i Christensena, byłaby słabizna bez tej dwójki, która wróciła

1

Raphinhia chciał się cieszyć z Dembele XD

0

Żeby dać kartkę dla kogoś z Barcelony to nie ma wątpliwości, a jak przychodzi wyciągnąć karteczkę dla gracza PSG to już ciężko. Ech Ci sędziowie

0

@Peciak, odpuść komentowanie jeśli masz to tak robić

0

@Peciak, dlaczego nie powinno go być?

0

@kanver_, dlatego Lewy przed meczem motywował Brazylijczyka, co Ty opowiadasz

21

Jak ten lysy mógł nie gwizdnąć z coś takiego faulu? XD

1

@VegetaPolska, Ty jesteś pijany, że nawet poprawnie krótkiego komentarza napisać nie umiesz?

0

Jedziemy z nimi jak z taczką gnoju, nie ma tu się co zastanawiać

0

@Emhyr, zjawisko, które pozwala innym po przegranej jednej drużyny iść kibicować innym jest dosyć ciekawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?