3

@revolution33, dobrze, że już nie produkują takich jak Ronaldo

0

@Culer9002, w czerwcu będzie 30.

@revolution33, do tego też mi daleko.

@HypeR, jestem właśnie w okolicy Dębicy, na Podkarpaciu. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem.

3

@Bobo25, @norbi77, wzrost w miarę się zgadza, ale muszę schudnąć jakieś 60kg. Da się zrobić.

0

Jakie trzeba mieć warunki fizyczne żeby zostać skoczkiem narciarskim? Wzrost, waga?

0

@Kitek1640, na pewno dużo, szkoda na to czasu.

Podobna zasada jak liga + każdy gra z każdym

5

@MiloszFCB1899, dzięki za info, będę bardziej uważać

1

@FcPortoFan1999, za często oglądasz Ekstraklasę żeby było inaczej. Siwe włosy są już za rogiem.

1

@Bulbazaur17, a już ma pewnie siwe włosy od oglądania Ekstraklasy.

1

@Gaz, Klopp to mi się marzy, ale on będzie robił sobie przerwę. Kto wie czy gdzieś w jego głowie nie urodził się po tak żeby kiedyś objąć Barcelonę. Do Liverpoolu nie przychodził kiedy Ci byli najlepsi w Premier League, a odchodzi kiedy zespół jest na szczycie. Gdyby pozostanie Xaviego na rok lub Marquez tymczasowo miałoby oznaczać Jurgena to jestem na tak

23

@MesQueUnClub96, Dodi przeprowadza śledztwo 1 kwietnia

0

@VegetaPolska, może o czymś nie wiesz po prostu

1

@HalaMadrid14, oczywiście, że tak. Real jest kolejny raz ciągnięty przez sędziów i uznają mu bramki strzelane nawet rękami, dzięki czemu zespół z Madrytu ma więcej punktów niż Barcelona. Gdyby nie sędziowie i niesprawiedliwe sędziowanie różnica byłaby zdecydowanie mniejsza.

3

@Rust_Cohle, i łazienka, to też dosyć niespodziewane

0

@Faro, może to jego syn

1

@TR3YWAY, a czemu nie

0

@MysticCat, zajmij się może lepiej swoją rodziną i tym jak Ty spędzasz święta ;p

1

@Lionel_Messi10, z Miami do Barcelony? Nie wiem czy to dobra zmiana

1

@LukaszFan, @Visca_barca, klepanie piłeczki do jej utraty po czym groźna kontra grającego w 10 Las Palmas. Ciężko się patrzyło na drugą połowę

1

Druga połowa wczorajszego meczu to beznadziejne widowisko i zachowanie piłkarzy Barcelony. Grając w przewadze nie zamknąć meczu i dopuszczać Lad Palmas do groźnych strzałów? Dobrze, że nie stracili bramki i zgarnęli 3 punkty

0

@Sinirsey, mecz sie pojawia na 5min przed rozpoczęciem

2

Dobrze, że mu nie uznali. Oby nie pobił rekordu najlepszego napastnika na świecie.

6

@Lionel_Messi10, no akurat Ty należysz do osób, które często tym makowcem się z nim zajadają

13

@draxidox, a co Ty myślisz, że w Amsterdamie nie jeżdżą auta? XD wrzuciłeś jakies nagranie z konkretnej ulicy w Amsterdamie, a sam w dupie byłeś i gówno widziałeś

0

@Mow_mi_Douglas, @Bobo25, @Jakchcesz, dajmy im się nacieszyć, bo na EURO już nie będzie z czego

2

@MesQueUnClub96, Dodi show, aż dziwne, ze ktokolwiek się jeszcze na to co Ty robisz nabiera ;p

1

@Forsyth, no cóż, mam nadzieję, że usłyszy o tym cały Świat. Piłkarz Realu i wszystko jasne.

1

@draxidox? Usunąłeś swój komentarz gdzie chciałeś odpadnięcia Polaków i nadal robisz z siebie kogoś o kim nie mogę napisać? :)

1

@Rust_Cohle, Dżon

0

@FcPortoFan1999, Ty naprawdę jesteś masochistą.

1

@Pawel13sz, 0:3 dla Polaków, hattrick najlepszego napastnika na świecie - Roberta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?