FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447, żeby ocenić kto jest najlepszy trzeba ich wsadzić w dokładnie takie same maszyny.
3
@Rastafarnianin, wszystko jest dobre dopóki nas nie dotyczy. W ustalanie takich zasad powinni być zaangażowani głównie ludzie, którzy będą potem przychodzić do pracy.
U nas się przyjęło, że pracownicy mogą chodzić do roboty na trzy zmiany, piątek, świątek (nie Iga), czy niedziela, za śmieszne pieniądze.
1
@MichuZ44, proszę o informację gdzie mogę to wszystko kupić i ile potrzebuje mieć pieniędzy.
Instrukcja wykonania krok po kroku również się przyda. Pozdrawiam
Tak całkowicie bez żartów to jakiś czas temu, liczone w latach już. Mój znajomy zapytał czy żeby zrobić tosta w opiekaczu trzeba przekroić kanapki na pół czy można je wrzucić w całości. Nic mnie nie zdziwi.
1
@budel17, mogą mu je związywać przed wyścigiem jak już będzie czekał w bolidzie do startu
1
Mam nadzieję, że zespoły oraz kierowcy zauważa kto jest największym problemem w F1 - Max.
Oby zaczęli go regularnie eliminować z wyścigów.
0
@Arden, chyba za dużo wypiłeś
0
@Rewolucja123, Ty już może lepiej nic nie łącz
0
Gwiazdeczki z Francji ani jednej dobrej akcji
1
Niesamowite, drużyna ma Mbappe i przegrywa mecz ;p
2
Brazylia wygrywa, teraz to chyba oni będą jednym z największych faworytów na EURO
0
@Culer9002, Carlo, czy to Ty?
0
@Danny Gaucho, nie no Łysy, trochę przesadzasz
5
6 min i Mbappe żadnej bramki, nie ma tutaj czego zazdrościć Realowi
0
@SawneyBean, masz na myśli to, że znasz się z Bartkiem?
1
@prokofiew, hahahahaha, ochłoń chłopie
0
@SawneyBean, opowiesz coś więcej?
0
@prokofiew, napisałem już wyżej. Ludzie, którzy zginęli niekoniecznie mogą być za wojną i mogą jej być przeciwnym. Dlaczego ma mi ich nie być szkoda? Jeśli to normalni ludzie, którzy po prostu chcą żyć tak jak wiele osób to nie rozumiem podejścia.
1
@szkodastrzepicryja, robi na pokaz żeby zachować jakieś pozory :D
0
@Ojciec5tkidzieci, ciekawe jak bardzo mocno jest powiązany z ostatnią aferą i czy to będzie miało jakiś wpływ na jego działalność
1
@szkodastrzepicryja, no widocznie ma głęboko jego śmierć, a jego widocznie również miała. Przecież gdyby samobójstwo popełnił ktoś kogo kochała (o ile to samobój) to nie wystąpiłaby za chwilę w turnieju.
0
@Arden, on jest oceniany surowo, a odkąd dołączył do Barcelony i tak jest jednym z najlepszych
1
@Luciano99, ciężko żeby nie miał zmarszczonych całe życie siedzi przy biurku
0
@Lionel_Messi10, w Interze Miami??
5
@prokofiew, na pewno nie tylko Tobie, ale zginęły niewinne osoby, które mogły nie popierać wojny. Mimo wszystko takie zdanie jak Twoje nie jest normalne.
Gdyby spotkało to osoby odpowiedzialne za wjazd na Ukrainę to okej, można tak myśleć, ale przypadkowe osoby w jakimś miejscu?
0
@Peciak, jak taka ulubiona to załóż koszulkę Nike i wrzuć na awatar zmienioną opcję
0
@Rust_Cohle, widziałeś bebech Laporty? Dopóki jest hajs na jedzenie to sytuacja finansowa jest przyzwoita.
11
@insp1re, nie.
To tak jakby kiedy odważyli się sprzedać młodego Messiego, który potem napisał historię na Camp Nou
0
@Arden, zanim podejmiesz jakąkolwiek dyskusję naucz się czytać ze zrozumieniem, może nam będzie łatwiej dojść do porozumienia.
9
@Rust_Cohle, a to tylko jeden z jego plusów
0
@Arden, można dyskutować, ale na podparcie swoich tez zawsze znajdziesz w internecie jakieś źródła. Nie znasz się na tym, szukasz info w necie, że to źle dla zdrowia i wrzucasz tutaj, a już wyżej Ci wypunktowali, że są również inne komentarze na ten temat.
Po co się wcinasz w tematy na których się nie znasz i podpierasz je wątpliwymi opiniami?
Ja Cię tylko zapytałem kim jesteś z zawodu, a Ty mi odpisujesz takie gówno jak wyżej xD niedobrze to wygląda. Zabawny jesteś :D