FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcanawieki, nigdy nie będzie najlepszy grając dla PSG
Tzn źle się trochę wyraziłem - owszem, umiejętności ma największe i jest najlepszy, ale nikt na niego nie spojrzy tak jak na Messiego czy Ronaldo w dawnych latach jeśli Francuz nie odejdzie do innego zespołu i mocniejszej ligi. Te wyniki, które kręci w PSG nie robią takiego wrażenia jak w innych ligach.
2
@FCBparasiempre, podpinam się pod te słowa
0
@Faro, z tego co się orientuję to Fati miał bardziej rozwalone kolano niż Gavi, prawda? ;p
Mnie historia Fatiego nie śmieszy, jak każdy kto kibicuje Barcelonie tęsknię za nim, bo były momenty gdzie każdy wierzył, że on może stanowić o siłę Barcelony. Szkoda, że tak to się potoczyło. Oby Gavi wrócił do pełni zdrowia bez konieczności kolejnych zabiegów
0
@Faro, przecież sobie tylko żartuje, a Ty jesteś znany z tego jak mocno lubisz Fatiego :P
0
@Faro, a dlaczego Ty mnie obrażasz chłopczyku?
Mówi się „lecz się na nogi, bo na głowę już za późno”
Jak chciałeś zabłysnąć to było się brokatem obsypać
0
@kamilos1214, bez foty mordo nikt Ci nie uwierzy tutaj
0
@Faro, Ty już Fatiemu kibicowałeś i mamy co mamy, Yamala zostaw
0
@FCBparasiempre,
„9.3.6.
- naruszanie dobrego imienia serwisu i redakcji FCBarca.com;
- podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;
- podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
- komentowanie, oznaczanie i/lub prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;”
Ogólnie dużo zależy jak osoby wyżej zinterpretują to co wszystko. Różnie bywa w życiu na La Rambli
0
@FCBparasiempre, nie chce nic mówić, ale cały czas oznaczasz zbanowanego. Od kilku dni
1
@RomanHoffer, dałeś radę tym typkom sprzed baru?
0
@mekston, chyba nowy tydzień xd
2
@mekston, BartekRosario XD chce się gość podpiąć pod ambasadę, bo zauważył, że oni są bezpieczni na La Rambli
0
@Emhyr, pisałem komentarz, ale ta strona nie pozwoliła go opublikować, drugi raz mi się już nawet nie chce.
1
@Emhyr, jakie ma znaczenie Messi jak nie masz obrony, pomocy i skrzydeł? Koeman miał beznadziejny skład, Xavi odkąd przyszedł sytuacja zaczęła się poprawiać
2
@Luciano99, momentami Real Betis miał zdecydowanie lepszy skład niż tamta Barcelona
0
Co ja co, ale fajnie po tylu latach znowu wygrać LM
4
Sędzia sam wyprowadza zawodników i trenera z równowagi, a potem leci i rozdaje żółte kartki xd Co za pieprzone podejście, daj ośle kartkę dla kogoś z Atletico to nikt nie będzie miał pretensji.
1
Felix zamknął kibiców Atletico, a Lewy asysta niektórych użytkowników La Rambli. Jedni i drudzy ból dupy podobny
1
@Comentateiro, aż się zaśmiałem jak mocno sam siebie odmłodziłeś
5
@MichalZZZ, @Comentateiro ma 173 lata i do każdego meczu podchodzi z takim samym podekscytowaniem. Z tego się nie wyrasta
4
@Comentateiro, Ty już swoje w życiu zarobiłeś
4
@Encore, no, na pewno to nie będzie miało żadnego znaczenia jeśli w kolejnym meczu może być potrzebny. Jeszcze brakuje żeby Liverpool wyrównał XD
1
Zawodnik United załatwił sobie czerwoną kartkę na kolejny etap, co za mózg XD
0
Antony jest idealnym przykładem, że nawet ślepej kurze się czasem trafi ziarno
6
Henry by to wpakował z zamkniętymi oczami
0
Gomez zaatakował dupą
2
Komentarz usunięty
0
Właśnie pisałem, że Ferguson dobrze ustawił dzisiaj United, a oni tracą właśnie drugą bramkę…
9
Najlepsze frytki to te które się zrobi samemu i usmaży w domu, top
0
@Emhyr, tym się masz napchać, a nie rozkoszować