0

@Lordzi, de Jong

1

@MarioVeB!, Ty ku**a to jak zwykle musisz mieć inne zdanie niż większość. Gdyby nie to nie miałbyś chyba czym się wybic

0

@Arden, lepiej żeby Atletico odpadło już dziś

1

@FcPortoFan1999, adios Karyna

2

@vangoor, nie jestem gotowy na to żeby tak często oglądać Viniciusa

0

@mordini123, jeśli nie pojadą na euro to też będą grać?

2

Miałem w swoim życiu krótki epizod pracy w Holandii, udało mi się wtedy odwiedzić jeden z stadionów w tym kraju. Podczas spaceru zauważyłem wizerunek jednego z najlepszych piłkarzy jacy mogli grać w Barcelonie.

https://zapodaj.net/plik-Ue65j8RNl4

Oczywiście mówię o Panu po prawej stronie. Czy dziś również pokaże się z dobrej strony w LM?

1

@marcin62, obrażasz go, bo jechał 20km/h za szybko?

2

@Danny Gaucho, ważne, że wpada u Ciebie tam gdzie światło nie dochodzi heh

9

@Danny Gaucho, świetny napastnik, długo pewnie będziemy czekać na kolejną taką postać w Polsce

4

Dobrze jest być znowu wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Tak po prostu

4

Dzień dobry, tak jak przewidywałem, robimy ich bez mydła. Wynik się trochę nie zgadza, ale nie przewidziałem tak dużej nieskuteczności.

FC Barcelona - zwycięzca LM 2023/2024

5

Romeu został wpuszczony żeby podać tlen dla Napoli. Żałosny piłkarz, który nigdy nie powinien znaleźć się w Barcelonie.

1

@Culer9002, ty jesteś na minus z takimi ocenami

0

@Chaoss, @Jackazz, w pierwszej tak, w drugiej nie ma sensu szukać plusów u Lewego, bo inni odegrali główne role

1

Komentator w każdej akcji szuka plusów Lewego, nawet wtedy kiedy sam Polak nie dotyka piłki. TOP

1

@draxidox, przyszła największa gwiazda La Rambli

0

@pt9, xd hahahahahaha


Dobre, dobre

0

@pt9, nie piję wódki

0

@tbas, tylko oglądać będziesz głównie do maja, a potem już raczej średnio. Czy mylę się?

3

@Culer9002, on autem jeździć nie umie, a co dopiero się poprawnie wypowiadać

1

@Forsyth, za 54zl jest na rok, dobrze kojarzę?

0

74zl za Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium to odrobinę zbyt dużo pieniędzy

0

Felix wejdzie w drugiej połowie kiedy Napoli będzie już oddychać rękawami, zapakuje im wtedy bramkę na 6:1

3

@zeko0, gość jest nie do podrobienia

2

@Pawel13sz, zjadłbym Calzone

2

@FcPortoFan1999, to będzie oznaczać, że ten wyżej musi sobie ponarzekać, bo inaczej nie da rady żyć

5

@Arden, piwko? Piwko to ja uwielbiam. Właśnie w robocie piję z nudów też

5

@TR3YWAY, kolego fantazja Cię poniosła odrobinę

0

@Arden, robota to głupota, też bym nie chodził, ale akurat nie lubię grać w CS’a więc chodzę z nudów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?