FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lordzi, de Jong
1
@MarioVeB!, Ty ku**a to jak zwykle musisz mieć inne zdanie niż większość. Gdyby nie to nie miałbyś chyba czym się wybic
0
@Arden, lepiej żeby Atletico odpadło już dziś
1
@FcPortoFan1999, adios Karyna
2
@vangoor, nie jestem gotowy na to żeby tak często oglądać Viniciusa
0
@mordini123, jeśli nie pojadą na euro to też będą grać?
2
Miałem w swoim życiu krótki epizod pracy w Holandii, udało mi się wtedy odwiedzić jeden z stadionów w tym kraju. Podczas spaceru zauważyłem wizerunek jednego z najlepszych piłkarzy jacy mogli grać w Barcelonie.
https://zapodaj.net/plik-Ue65j8RNl4
Oczywiście mówię o Panu po prawej stronie. Czy dziś również pokaże się z dobrej strony w LM?
1
@marcin62, obrażasz go, bo jechał 20km/h za szybko?
2
@Danny Gaucho, ważne, że wpada u Ciebie tam gdzie światło nie dochodzi heh
9
@Danny Gaucho, świetny napastnik, długo pewnie będziemy czekać na kolejną taką postać w Polsce
4
Dobrze jest być znowu wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Tak po prostu
4
Dzień dobry, tak jak przewidywałem, robimy ich bez mydła. Wynik się trochę nie zgadza, ale nie przewidziałem tak dużej nieskuteczności.
FC Barcelona - zwycięzca LM 2023/2024
5
Romeu został wpuszczony żeby podać tlen dla Napoli. Żałosny piłkarz, który nigdy nie powinien znaleźć się w Barcelonie.
1
@Culer9002, ty jesteś na minus z takimi ocenami
0
@Chaoss, @Jackazz, w pierwszej tak, w drugiej nie ma sensu szukać plusów u Lewego, bo inni odegrali główne role
1
Komentator w każdej akcji szuka plusów Lewego, nawet wtedy kiedy sam Polak nie dotyka piłki. TOP
1
@draxidox, przyszła największa gwiazda La Rambli
0
@pt9, xd hahahahahaha
Dobre, dobre
0
@pt9, nie piję wódki
0
@tbas, tylko oglądać będziesz głównie do maja, a potem już raczej średnio. Czy mylę się?
3
@Culer9002, on autem jeździć nie umie, a co dopiero się poprawnie wypowiadać
1
@Forsyth, za 54zl jest na rok, dobrze kojarzę?
0
74zl za Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium to odrobinę zbyt dużo pieniędzy
0
Felix wejdzie w drugiej połowie kiedy Napoli będzie już oddychać rękawami, zapakuje im wtedy bramkę na 6:1
3
@zeko0, gość jest nie do podrobienia
2
@Pawel13sz, zjadłbym Calzone
2
@FcPortoFan1999, to będzie oznaczać, że ten wyżej musi sobie ponarzekać, bo inaczej nie da rady żyć
5
@Arden, piwko? Piwko to ja uwielbiam. Właśnie w robocie piję z nudów też
5
@TR3YWAY, kolego fantazja Cię poniosła odrobinę
0
@Arden, robota to głupota, też bym nie chodził, ale akurat nie lubię grać w CS’a więc chodzę z nudów