FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@FcPortoFan1999, dziwisz się? Ludzie chcą żyć, a nie ginąć dla tych którzy rządzą i mają kupę siana.
1
@Czajka90, @wpwelement wyślij Dodiego na wakacje
1
@Lionel_Messi10, co Ty pieprzysz człowieku. Nie pierwszy raz masz problemy i nie ogarniasz co napisałeś. Podpowiem Ci, napisałeś, że „sam jesteś syf”. Oczywiście, że Cię zgłosiłem. Od dziś będę Cię miał na oku, bo chamstwa i prostactwa nie można tolerować
1
@Lionel_Messi10, to, że ma inne zdanie niż Ty kwalifikuje Cię do tego żeby go obrażać? Zgłoszony, mam nadzieję, że moderacja zrobi z Tobą w końcu porządek
0
@ShawnC, a co chcesz od tego z Tottenhamu?
0
@AmigoBlancos, Real Madryt jest obrzydliwym klubem
7
Ćwiakala już nagrał film o wczorajszej sytuacji z Viniciusem?
Ciągną ich za uszy w La Liga, ciągną ich w LM, a oni wciąż pie***lą, że to w sędziach problem, a nie w nich XD
2
W meczu Realu znowu jakieś kontrowersje? Akurat w stronę Białych? Niemożliwe…
1
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość z samego rana
2
Który trzeba wysłać niezwłocznie w kosmos
0
Real Madryt to najlepszy klub
0
@Emhyr, hahahahhahahahaha, ale on zabawny
3
@MESSIah16, na nikogo, szkoda marnować głos na te mordy
4
@blakkudium, taki wirtuoz i kreator wszędzie sobie poradzi
20
@MesQueUnClub96, nie dziwi mnie, że to akurat Ty o to zapytałeś
0
@Arden, do jutra!
2
Przykro się czyta i patrzy na to co się w tym kraju dzieje. Szkoda, że tak ciężko żeby było po prostu normalnie
1
@luki123, ja wiem tylko tyle, że zawsze za mało
7
Jak Alonso wraca to LM robi się coraz bardziej prawdopodobna
1
@Lionel_Messi10, świetnie
4
Komentarz usunięty
1
@AFA, powiało grozą
0
@Robert_Kubica, zrobiłem dokładnie to samo
0
@Rust_Cohle, jeśli wiesz, że Twój syn lubi chłopców - to wiesz wszystko
3
@TR3YWAY, w końcu człowiek wie czego się może spodziewać
2
@Rust_Cohle, prowokacja.
Zgłoszony
1
@tadzik447, w kanałach aż tak dobrze się zarabia?
1
@Foton, ceny w Krakowie już są takie, że żeby tam wrócić już teraz nie zapłaciłbym tyle ile aktualnie trzeba zapłacić. Kiedyś można było wynająć mieszkanie dla pary w świeżym budownictwie za 2000zł ze wszystkim, a teraz już trzeba mieć z 4000zł żeby nie mieszkać w czymś z PRLu. Mieszkania wciąż znikają to chyba jednak cena na innych wrażenia nie robi
0
@Herato, przez tego co się wydarł wyżej już sam zwątpiłem
0
@Lionel_Messi10, nastepnym razem wysil swoją głowę i pomyśl zanim się do kogoś sprujesz, mały człowieku