19

@FcPortoFan1999, dziwisz się? Ludzie chcą żyć, a nie ginąć dla tych którzy rządzą i mają kupę siana.

1

@Czajka90, @wpwelement wyślij Dodiego na wakacje

1

@Lionel_Messi10, co Ty pieprzysz człowieku. Nie pierwszy raz masz problemy i nie ogarniasz co napisałeś. Podpowiem Ci, napisałeś, że „sam jesteś syf”. Oczywiście, że Cię zgłosiłem. Od dziś będę Cię miał na oku, bo chamstwa i prostactwa nie można tolerować

1

@Lionel_Messi10, to, że ma inne zdanie niż Ty kwalifikuje Cię do tego żeby go obrażać? Zgłoszony, mam nadzieję, że moderacja zrobi z Tobą w końcu porządek

0

@ShawnC, a co chcesz od tego z Tottenhamu?

0

@AmigoBlancos, Real Madryt jest obrzydliwym klubem

7

Ćwiakala już nagrał film o wczorajszej sytuacji z Viniciusem?

Ciągną ich za uszy w La Liga, ciągną ich w LM, a oni wciąż pie***lą, że to w sędziach problem, a nie w nich XD

2

W meczu Realu znowu jakieś kontrowersje? Akurat w stronę Białych? Niemożliwe…

1

@Lionel_Messi10, świetna wiadomość z samego rana

2

Który trzeba wysłać niezwłocznie w kosmos

0

Real Madryt to najlepszy klub

0

@Emhyr, hahahahhahahahaha, ale on zabawny

3

@MESSIah16, na nikogo, szkoda marnować głos na te mordy

4

@blakkudium, taki wirtuoz i kreator wszędzie sobie poradzi

20

@MesQueUnClub96, nie dziwi mnie, że to akurat Ty o to zapytałeś

0

@Arden, do jutra!

2

Przykro się czyta i patrzy na to co się w tym kraju dzieje. Szkoda, że tak ciężko żeby było po prostu normalnie

1

@luki123, ja wiem tylko tyle, że zawsze za mało

7

Jak Alonso wraca to LM robi się coraz bardziej prawdopodobna

1

@Lionel_Messi10, świetnie

4

Komentarz usunięty

1

@AFA, powiało grozą

0

@Robert_Kubica, zrobiłem dokładnie to samo

0

@Rust_Cohle, jeśli wiesz, że Twój syn lubi chłopców - to wiesz wszystko

3

@TR3YWAY, w końcu człowiek wie czego się może spodziewać

2

@Rust_Cohle, prowokacja.

Zgłoszony

1

@tadzik447, w kanałach aż tak dobrze się zarabia?

1

@Foton, ceny w Krakowie już są takie, że żeby tam wrócić już teraz nie zapłaciłbym tyle ile aktualnie trzeba zapłacić. Kiedyś można było wynająć mieszkanie dla pary w świeżym budownictwie za 2000zł ze wszystkim, a teraz już trzeba mieć z 4000zł żeby nie mieszkać w czymś z PRLu. Mieszkania wciąż znikają to chyba jednak cena na innych wrażenia nie robi

0

@Herato, przez tego co się wydarł wyżej już sam zwątpiłem

0

@Lionel_Messi10, nastepnym razem wysil swoją głowę i pomyśl zanim się do kogoś sprujesz, mały człowieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?