FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz, sędzia wczoraj nie popełnił żadnego błędu, a Ci z Realu niech nie płaczą, bo to im uznają bramki strzelane rękami :)
0
@A4ron, pierwszy skład sobie z nimi ostatnio nie poradził to może drugi ogarnie
0
@Kwiatek1899, to Diakhaby
2
@Vampir707, Suarez bez kolan bawi się w MLS. Właśnie tyle ta liga znaczy, ale mimo tego dobrze ich widzieć znowu na boisku razem
1
@Culers, a daj spokój. Przecież oni są żałośni. Pchają ich jak tylko mogą w wielu meczach, uznają bramki strzelane rękami gdzie jeszcze oglądają to na varze XD i oni mają czelność się pruć o złe sędziowanie?
9
@syzje, Messi i Alba wciąż byliby wartością dodaną przy aktualnej kadrze. Przede wszystkim Messi.
1
Mnie jeszcze zastanawia jak to jest, że ten Ferran co bez trampoliny nie dosięgnąłby piłki absorbował bramkarza, a ten Joselu co był na spalonym i miał bliżej do piłki jednak tego nie robił.
Czy ktoś to już wyjaśnił?
0
@cules100pro, niepotrzebnie poprawiłem na „przeciwnikom Realu”.
To było chyba w meczu Sevilla - Real Valladolid, ale głowy sobie za to urwać nie dam. Nawet jeśli to nie w meczu Realu to ta sama liga i takie sytuacje miały miejsce już wcześniej.
6
@ranger3120, Valencii pierwszą połowę skończył jak wjeżdżali w pole karne, w zeszłym sezonie przeciwnikom Realu skończył w momencie strzału po którym padł gol.
Życie.
Mi ich nie żal, bo ich nie lubię.
2
Dzień dobry, lubię kiedy Real Madryt płacze.
Oni się przyzwyczaili, że mogą strzelać bramki rękami i stąd ten ryk aktualnie. Od dawna wychodzą z założenia, że na boisku wszystko im wolno i traktowani są inaczej niż rywal.
Tfu.
0
@HighestInTheRoom, Ksiazulo i Wojek - widzisz mnie?
0
@Emhyr, nie zrobił tego w idealnym momencie, ale wybroni się bez problemów. Chciał zakończyć to zakończył, tyle
3
@Emhyr, nie masz racji. Gwizdnął jak Valencia zażegnała niebezpieczeństwo nie ma żadnej kontrowersji. Kiedy miał skończyć mecz? Jak Valencia wyjdzie z kontra?
1
Nie wiem o co oni się prują. Valencia zażegnała niebezpieczeństwo i nie pozwolił na kolejną wrzutkę. To, że oni grają po gwizdku raczej nie jest winą sędziego
0
Chyba coś bardzo złego się stało
2
Diakhaby dwóch jednocześnie, ostro hehe
1
La Liga - podwójne standardy. Czego nie rozumiecie?
1
Męczennik z kartką. Rasizm pełną gębą
1
Camavinga się trochę poturlał żeby wymusić czerwoną, ale jak zobaczył, że nic z tego to jednak wszystko git
0
@Deviler, nie napalałbym się, bo jutro Bilbao
0
@Rewolucja123, to już Twoja wola co zrobisz z moją przepowiednią.
Ja żadnych zwrotów Ci nie robię jakby co
0
@Rewolucja123, przecież jak ja przewiduje wynik to zawsze jestem blisko.
Vinicius również aspiruje do czerwonej kartki
0
Brawo Valencia, manita blisko.
0
Gooooooool Valenciaaaaa
0
@Michau98, Vinicius to może Lewandowskiemu buty wiązać co najwyżej
0
Vinicius te symulki to chyba od samego Cristiano Ronaldo zaciągnął
1
@macio_944, przejrzałem typa, nie warto z nim wchodzić w dyskusję.
Wyobrażasz sobie siedzieć na notatniku podczas meczów Barcelony? Wyobrażasz sobie wchodzić tam w losowych momentach?
Oni są dziwni…
1
Madrytcioki na La Rambli podczas meczu Realu Madryt. Niesamowita jest siła tej strony
0
@_Niko_, nie mów mi co mam robić
2
Graczom Realu kartek nie dajemy, nie wolno.
Ohydne.