0

@kuz, sędzia wczoraj nie popełnił żadnego błędu, a Ci z Realu niech nie płaczą, bo to im uznają bramki strzelane rękami :)

0

@A4ron, pierwszy skład sobie z nimi ostatnio nie poradził to może drugi ogarnie

0

@Kwiatek1899, to Diakhaby

2

@Vampir707, Suarez bez kolan bawi się w MLS. Właśnie tyle ta liga znaczy, ale mimo tego dobrze ich widzieć znowu na boisku razem

1

@Culers, a daj spokój. Przecież oni są żałośni. Pchają ich jak tylko mogą w wielu meczach, uznają bramki strzelane rękami gdzie jeszcze oglądają to na varze XD i oni mają czelność się pruć o złe sędziowanie?

9

@syzje, Messi i Alba wciąż byliby wartością dodaną przy aktualnej kadrze. Przede wszystkim Messi.

1

Mnie jeszcze zastanawia jak to jest, że ten Ferran co bez trampoliny nie dosięgnąłby piłki absorbował bramkarza, a ten Joselu co był na spalonym i miał bliżej do piłki jednak tego nie robił.

Czy ktoś to już wyjaśnił?

0

@cules100pro, niepotrzebnie poprawiłem na „przeciwnikom Realu”.

To było chyba w meczu Sevilla - Real Valladolid, ale głowy sobie za to urwać nie dam. Nawet jeśli to nie w meczu Realu to ta sama liga i takie sytuacje miały miejsce już wcześniej.

6

@ranger3120, Valencii pierwszą połowę skończył jak wjeżdżali w pole karne, w zeszłym sezonie przeciwnikom Realu skończył w momencie strzału po którym padł gol.

Życie.

Mi ich nie żal, bo ich nie lubię.

2

Dzień dobry, lubię kiedy Real Madryt płacze.

Oni się przyzwyczaili, że mogą strzelać bramki rękami i stąd ten ryk aktualnie. Od dawna wychodzą z założenia, że na boisku wszystko im wolno i traktowani są inaczej niż rywal.

Tfu.

0

@HighestInTheRoom, Ksiazulo i Wojek - widzisz mnie?

0

@Emhyr, nie zrobił tego w idealnym momencie, ale wybroni się bez problemów. Chciał zakończyć to zakończył, tyle

3

@Emhyr, nie masz racji. Gwizdnął jak Valencia zażegnała niebezpieczeństwo nie ma żadnej kontrowersji. Kiedy miał skończyć mecz? Jak Valencia wyjdzie z kontra?

1

Nie wiem o co oni się prują. Valencia zażegnała niebezpieczeństwo i nie pozwolił na kolejną wrzutkę. To, że oni grają po gwizdku raczej nie jest winą sędziego

0

Chyba coś bardzo złego się stało

2

Diakhaby dwóch jednocześnie, ostro hehe

1

La Liga - podwójne standardy. Czego nie rozumiecie?

1

Męczennik z kartką. Rasizm pełną gębą

1

Camavinga się trochę poturlał żeby wymusić czerwoną, ale jak zobaczył, że nic z tego to jednak wszystko git

0

@Deviler, nie napalałbym się, bo jutro Bilbao

0

@Rewolucja123, to już Twoja wola co zrobisz z moją przepowiednią.

Ja żadnych zwrotów Ci nie robię jakby co

0

@Rewolucja123, przecież jak ja przewiduje wynik to zawsze jestem blisko.

Vinicius również aspiruje do czerwonej kartki

0

Brawo Valencia, manita blisko.

0

Gooooooool Valenciaaaaa

0

@Michau98, Vinicius to może Lewandowskiemu buty wiązać co najwyżej

0

Vinicius te symulki to chyba od samego Cristiano Ronaldo zaciągnął

1

@macio_944, przejrzałem typa, nie warto z nim wchodzić w dyskusję.

Wyobrażasz sobie siedzieć na notatniku podczas meczów Barcelony? Wyobrażasz sobie wchodzić tam w losowych momentach?

Oni są dziwni…

1

Madrytcioki na La Rambli podczas meczu Realu Madryt. Niesamowita jest siła tej strony

0

@_Niko_, nie mów mi co mam robić

2

Graczom Realu kartek nie dajemy, nie wolno.

Ohydne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?