FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756, ja kiedyś przy skręcie obok słupa wiedziałem, że przywalę, nawet mówiłem do swojej „przywalę”. Mimo wszystko spróbowałem, oczywiście przywaliłem.
Może oni mają tak samo. Chcieli sprawdzić czy tym razem też coś złego się stanie
0
@vangoor, pękną dupy kibiców pewnego małego klubu z Madrytu
3
Valencia 5:0 Real Madryt
Vinicius czerwona kartka
0
@Aragorn33, nie mów mi nawet nic o mechanikach.
0
@Aragorn33, ojojoj jaka dyskryminacja
0
@Aragorn33, a może urzędnicy?
0
@Emhyr, oprocz Fatiego
1
@ranger3120, za rok?
0
@Szklaner, haahahahahah, co za człowiek :D
0
@Firestone, masz na myśli @hurkacz?
0
@tristan87, nie, ktoś z Bawarii ;p
Ewentualnie ktoś kto przyjechał na Octoberfest czy jak to tam
0
@MESSIah16, mam narzeczoną, którą kocham. Ja wybieram
7
@MESSIah16, xd byłem tu przed gorącymi
2
@Kessie, nie dziwi mnie, że akurat Ty odpisujesz
Miłego dnia
2
@tadzik447, owszem, jest.
Zgłoszony
0
Dzień dobry, widzę w meczu Lazio - Milan dosyć sporo się działo na boisku :p
Dlaczego wyścig w F1 jest w sobotę? Za tydzień również sobota. O co chodzi?
0
@DragonxNF, ja czytałem, ale nie skończyłem. Kiedyś może do niej wrócę
4
@TheNekro94, zdrowia dla was wszystkich
12
@gumaz, ani jednego
2
@FcPortoFan1999, jemu to wiecznie coś ucieka
2
@Jakchcesz, nie umiem tego skomentować
0
@mekston, dobry wieczór :)
4
Dobrze, że najbardziej fascynujący sport na świecie powrócił, a razem z nim relacje @mekston.
Tęskniłem
0
Co się wydarzyło w meczu Bublik - Rublow, że walkower?
2
@parpe, potem się dziwią, że osiągają mierne wyniki. Konfederacja odrzuca od siebie tak samo jak PO czy PiS
0
@Foro, opiszesz trochę dokładniej?
4
@Foro, nie powiedziałeś najważniejszego, czym się zajmujesz
0
@Emhyr, aj, blisko byłem
3
@TR3YWAY, ten film to nie może być prawda, bo @Luciano99 zlizalby to z podłogi
1
@Emhyr, z daleka widać, ze to Lewy