FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messiah10, dwa słówka? Kocham Cię?
0
@Arden, ciekawe czy samobój czy ktoś mu pomógł :D
Całe szczęście to Miami, więc będzie można obejrzeć rozwiązanie w Kryminalnych Zagadkach Miami
0
@Solimalhio, aha, to masz dziwne myślenie odrobinę
0
@Alex1995, ciekawe która wersja prawdziwa
0
@Solimalhio, nie wiem co odpisałeś, bo ktoś zdążył usunąć
1
@Solimalhio, zajebista, bo?
2
@Domin7777, szkoda. Oby to jednak nie był poważny problem
9
@tristan87, moim zdaniem dla tej reprezentacji każdy mecz jest trudny
0
@Ojciec5tkidzieci, mógłbym jej nawet pomóc
5
@Kuba_1, żadna legenda. Bardzo dobry zawodnik, który występował w Barcelonie, ale na legendę to sobie trzeba zasłużyć czymś więcej niż tylko bramkami czy asystami. Nie pasuje mi to określenie do niego
1
@LaLigaPD, dlaczego? Nie rozumiem co w nim takiego przereklamowanego. Nieraz w trakcie sezonu pokazywał się z bardzo dobrej formy
0
Xavi na pewno nie odejdzie, bo ciężko będzie mu się pożegnać z Barceloną po wygraniu La Liga oraz Ligi Mistrzów, prosta sprawa
3
@Luciano99, wcześniak to się inaczej liczy XD śmieszne hahah
0
@ranger3120, jestem śpiący odkąd zacząłem w życiu pracować
2
@PW27, jeśli Kounde nie będzie chciał grać na PO to prędzej czy później odejdzie. Co do de Jonga zgoda. Na ten moment to nie jest pomocnik za którym Barcelona tęskni kiedy go nie ma. Zdecydowanie bardziej mi brakuje Gaviego czy Pedriego w formie. Jeden i drugi Hiszpan lepiej się prezentują w Barcelonie, więcej lepszych występów
0
@DonMatteo901, ona chyba sama pasożyt
3
@BulaKG, nie wiem, ja się odnoszę tylko do tego, że on się dorobił na zmywaku xd przecież każdy logicznie myślący wie, że gość po prostu poznał odpowiednich ludzi w życiu, a to, że ma gadane i dobrze to robi aktualnie mu daje ogromne przychody i rozpoznawalność.
Poznałem prywatnie kolegę właściciela MGP Garage i tu chyba można się doszukiwać większych kwiatków ;p
1
@draxidox, przecież to od dawna jest jasne, że za nim stoją również inni ludzie, którzy ciągają za sznurki i wykładają hajs, ale średnio mi się chce wierzyć, że cokolwiek złego mu ktoś udowodni
0
@Barcasub, to jedzenie to oczywiście makowiec?
0
W jakich godzinach na La Rambli czuwa Strażnik?
1
@BartekRosario, w takim razie oby podróże były udane!
1
@BartekRosario, jak dużo do przodu masz wszystko zaplanowane?
1
@TR3YWAY, na dzień dzisiejszy na środku obrony konkurencja go zjada. Niech gra na PO, bo dobrze mu to idzie
3
@FCB_dimiC, odwiedzisz wtedy @Sysia11
2
@BartekRosario to następne będzie chyba Buenos Aires
0
@AlexDark00, chcesz mi powiedzieć, że Mbappe jest już lepszym piłkarzem niż Ronaldo?
1
@TR3YWAY, Kounde jakby obrażony, taki nie w sosie
0
@AlexDark00, jeśli zostanie w PSG to nie będzie. Na pewno nie ten poziom co Leo czy Ronaldo. Nie wygrał do tej pory LM z PSG, a w tym roku również jej nie wygra, bo Barcelona już w kwietniu ich wyrzuci
2
@AlexDark00, wtf, raz piszesz o Lewym i Kane, teraz o Lewym i Mbappe XD
Co Ty bierzesz chłopie
4
@AlexDark00, bo wygrywają LM? Gdzie Ty porównujesz PSG do Bayernu. PSG nigdy nie było na poziomie Bayernu :D