2

„Trzy żółte kartki dla czterech obrońców”

Komentator Polsatu

1

@Arden, chyba nie rozumiem

0

@derlysy1979, nie mogę się doczekać

Nie wiem tylko ile piwa kupić

1

@FcPortoFan1999, moje przewidywania były dobre, ale to o Igę chodziło, a nie o Huberta.

0

@FcPortoFan1999, no zmęczony jestem na pewno, dlatego też idę spać.

Trzymaj kciuki za Huberta

0

@FcPortoFan1999, oby. Nie życzę mu źle, ale mam takie przeczucie wieczorne

0

Jutro rano jak się obudzę do pracy i sprawdzę wynik Hurkacza to ten już będzie poza turniejem, tak coś czuję

0

@macio_944, co myślisz zatem o gali @Luciano99 która również promuje patusów?

2

@HighestInTheRoom, będzie robił wszystko co się sprzeda, a napoje i tak jak napisałeś batony będą się sprzedawać. Jego widzowie to pewnie w dużej mierze dzieciaki, więc wiadomo. Podobna zasada działania co Friz i tym podobni

0

@maroon, też tak uważam, nie stoją w miejscu

0

Aplikacja Flaschscore zmieniła trochę niektóre opcje w grafice. Fajnie, fajnie

0

@DonAndrzejos, Karol, jesteś przerażający

Zapytaj @tadzik447

0

Hurkacz dzisiaj żegna się z turniejem?

0

@tristan87, całkiem możliwe. Różnie bywa

0

@tristan87, znając jego charakter raczej go to nie rusza

0

@SkilledHydra16, mało brakowało, a również bym się wzruszył

5

@NeroTFP1, krótko, zwięźle i na temat. Jak celnie również

0

@tbas, widziałeś?

0

@tbas, może to na Hiszpana?

Dla Hiszpana* sorka

1

@karolup, ja Cię zawiozę za połowę

1

@Comentateiro, bardzo dużo jest niestety takich historii i nigdy nie wiadomo kiedy dotknie nas nieszczęście, które wpłynie na nasze życie. Przykre, ale prawdziwe

0

@TR3YWAY, przecież większość ludzi występujących tam to odpady, patologia i świecące dupa na OF

0

@FcPortoFan1999, nie wypieraj się prawdy

0

@FcPortoFan1999, też właśnie najmniej tęsknię za ekstraklasa

0

@tomek8756, z polskimi korzeniami

1

@draxidox, leć korzystaj, bo kolejna okazja może nie zdarzyć się zbyt szybko. Mam nadzieję, że byłeś pod galerią jeszcze przed otwarciem

0

Chciałbym zobaczyć jak daleko skoczy taki Cristiano Ronaldo na takiej skoczni. Może nie jest za późno

0

@Mezocyklon87, nie twierdzę, że nie. Może Dodi powinien się zainteresować byciem ekspertem

4

@MesQueUnClub96, nie myślałeś żeby się wziąć za jakieś stanowisko eksperckie?

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?