FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
„Trzy żółte kartki dla czterech obrońców”
Komentator Polsatu
1
@Arden, chyba nie rozumiem
0
@derlysy1979, nie mogę się doczekać
Nie wiem tylko ile piwa kupić
1
@FcPortoFan1999, moje przewidywania były dobre, ale to o Igę chodziło, a nie o Huberta.
0
@FcPortoFan1999, no zmęczony jestem na pewno, dlatego też idę spać.
Trzymaj kciuki za Huberta
0
@FcPortoFan1999, oby. Nie życzę mu źle, ale mam takie przeczucie wieczorne
0
Jutro rano jak się obudzę do pracy i sprawdzę wynik Hurkacza to ten już będzie poza turniejem, tak coś czuję
0
@macio_944, co myślisz zatem o gali @Luciano99 która również promuje patusów?
2
@HighestInTheRoom, będzie robił wszystko co się sprzeda, a napoje i tak jak napisałeś batony będą się sprzedawać. Jego widzowie to pewnie w dużej mierze dzieciaki, więc wiadomo. Podobna zasada działania co Friz i tym podobni
0
@maroon, też tak uważam, nie stoją w miejscu
0
Aplikacja Flaschscore zmieniła trochę niektóre opcje w grafice. Fajnie, fajnie
0
@DonAndrzejos, Karol, jesteś przerażający
Zapytaj @tadzik447
0
Hurkacz dzisiaj żegna się z turniejem?
0
@tristan87, całkiem możliwe. Różnie bywa
0
@tristan87, znając jego charakter raczej go to nie rusza
0
@SkilledHydra16, mało brakowało, a również bym się wzruszył
5
@NeroTFP1, krótko, zwięźle i na temat. Jak celnie również
0
@tbas, widziałeś?
0
@tbas, może to na Hiszpana?
Dla Hiszpana* sorka
1
@karolup, ja Cię zawiozę za połowę
1
@Comentateiro, bardzo dużo jest niestety takich historii i nigdy nie wiadomo kiedy dotknie nas nieszczęście, które wpłynie na nasze życie. Przykre, ale prawdziwe
0
@TR3YWAY, przecież większość ludzi występujących tam to odpady, patologia i świecące dupa na OF
0
@FcPortoFan1999, nie wypieraj się prawdy
0
@FcPortoFan1999, też właśnie najmniej tęsknię za ekstraklasa
0
@tomek8756, z polskimi korzeniami
1
@draxidox, leć korzystaj, bo kolejna okazja może nie zdarzyć się zbyt szybko. Mam nadzieję, że byłeś pod galerią jeszcze przed otwarciem
0
Chciałbym zobaczyć jak daleko skoczy taki Cristiano Ronaldo na takiej skoczni. Może nie jest za późno
0
@Mezocyklon87, nie twierdzę, że nie. Może Dodi powinien się zainteresować byciem ekspertem
4
@MesQueUnClub96, nie myślałeś żeby się wziąć za jakieś stanowisko eksperckie?
1
@MesQueUnClub96, @mekston