0

@Pinek5, na pewno nie ze Szczecina.

Gość przyszedł do Barcelony za spore siano, a od momentu kiedy się tu pojawił na palcach jednej ręki można policzyć jego pozytywne występy. Jak tylko znajdzie się klub zainteresowany jego usługami to jak najszybciej powinien odejść z Barcelony. Masz coś jeszcze do napisania mądrego? Beznadziejna jednostko?

0

Ferran to niech lepiej zwija do oceanu już, Boże gość za tyle pieniędzy i on nawet z Cadiz nie potrafi zrobić nic na plus

1

Iza wstawaj i nie udawaj

0

Klopp zrób coś bo usnę

0

@KrwawiaceoczyVEB, Ferran nawet z Cadiz nie daję niczego na plus jak na razie, to samo Felix czy Roque

7

@Coutinho007, Voldemort z Girony xD

2

@Jackazz, tak. Christensen i Roberto nie mogą zagrać przez kartki

0

@Kamiloza91, też tak uważam. Najważniejsze to starać się wygrać wszystko co się da do końca, jeszcze wszystko się może zdarzyć. Na jedną stratę punktów Realu Barcelona ma wpływ, a dwie kolejne straty to nic niemozliwego

0

Słabiutko, że Real wygrał, liczyłem chociaż na remis. Szkoda, że udał im się ten szczał z dystansu

0

Widzisz @Faro, pewnie po meczu

0

@Faro, no mecz może się potoczyć w obie strony, ale wciąż więcej jakości ma Real. Gdyby Mallorca wykorzystała sytuację z rzutu rożnego można byłoby się uśmiechać, a tak należy zachować spokój

2

@mekston, oki, ja se tylko żartuje…

Pep to geniusz, bezdyskusyjnie

0

@fart, wciąż nie dostałem żadnego znaku

2

@Faro, oni mają tyle jakości, że w każdej chwili mogą ten mecz zamknąć. Nie ma się co tu napalać

2

Czy Ci których nie powinno z nami być wciąż są wśród nas?

0

@Ogorinho1974, bo nie może kupić wszystkich zawodników.

@Strays77, co mnie obchodzi United?

@Sysia11, w Barcelonie miał najlepszych piłkarzy na świecie.

0

@Sysia11, zdominował, bo ma nieograniczony budżet. Niech z Luton albo Burnley zrobi to samo. Wtedy będzie najlepszy

0

@Bernard777, oby Liverpool zgarnął mistrzostwo

0

@mekston, niesamowita statystyka

1

@MesQueUnClub96, a jakie to ma znaczenie czy on gra czy nie jeśli i tak człapie z przodu XD nic innego nie robi, podejrzewam, że nawet niezbyt mocno się zmęczy

0

@Czajka90, nie ma co tu porównywać, wystarczy spojrzeć na tabele. Tottenhamowi wciąż bardzo dużo brakuje do Arsenalu, City czy Liverpoolu

4

@macio_944, całe szczęście, oby City awansowało

1

@HighestInTheRoom, od rana o tym myślę i też nie rozumiem

2

@AFA, mnie najbardziej ciekawi jak to się dzieje, że są użytkownicy, którzy nam rozdają wciąż herby. Pierwszy raz się z taką sytuacją tutaj spotykam

3

@Deviler, wszystko zależy od tego ile jeździsz. Jeśli dużo to 50zl za 100km nie jest małą kwotą

4

@Kidd, a koszty samej szyby mogą być niestety różne :(

4

@Luciano99, wtf o co chodzi xd

4

@Emhyr, jeszcze się pytał Gaviego jak kolano i czy jak przyjdzie w lato to będą mogli już razem pokopać, to nie może być przypadek

@Rust_Cohle, czytał La Ramble i przesiąknął, myśmy też grozili Albie

1

@pt9, dobrze jest mieć to wszystko rozgraniczone w jakiś sposób, a nie iść z poukładanego i spokojnego w patusa

2

@Zoker, znam przypadki gdzie facet dla kobiety był zbyt grzeczny i zbyt mocno poukładany. Wolały trochę takich patusów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?