4

@mekston, niezwykły wynik na tle tak silnej ligi

0

@Sulimo, kto zabrania spać?

0

@Gaz, no dobrze, ale Real ma zawodników, którzy zastąpili Benzeme, a Barcelona ich nie ma :D

1

@Gaz, kto będzie strzelał te gole i notował asysty jeśli nie Lewy i Raphinha?

0

@MesQueUnClub96, śledź dokładnie dyskusję to wtedy zaoszczędzisz sobie czasu, bo od początku pisałem sobie tak żeby fan Leo Messiego, który oddałby za niego życie wyszedł z siebie ;p

Mam zupełnie inne zdanie na temat Messiego i Barcelony. Pozdrawiam

0

@Saviola88, wcale się nie dziwię, jeszcze się zachłyśniemy tą ekologią :)

3

Max Verstappen chyba będzie mistrzem świata w tym roku

1

@sevs, to ile spłonęło również jest ważne, ciekawi mnie jak dużo takich sytuacji już miało miejsce. Samo wyprodukowanie baterii, późniejsza utylizacja (zwłaszcza, że podobno już nie wiedzą co z nimi robić xd), oraz to jak takie auta się gasi to kolejny temat. Jednak dzięki wprowadzeniu aut elektrycznych oraz naciskach na zlikwidowanie aut spalinowych nasza sytuacja się poprawiła, tak?

0

@Rust_Cohle, widać, że ekspert

0

Jak duża ilość aut elektrycznych spłonęła od momentu kiedy zaczęli je produkować? Siedzi ktoś w temacie i posiada więcej sprawdzonych informacji?

5

@betonito, koniecznie. Złota piłka dla Leo Messiego, drugi Cristiano Ronaldo za spektakularne wyniki, a trzeci Luis Suarez za grę bez kolan w farmerskiej lidze

0

@Bagsik88, jeśli liczba w nicku to Twój rocznik urodzenia to naprawdę powinieneś się zastanowić nad tym czy nie powinieneś podjąć jakichś kroków w swoim życiu, które pomogą Ci jeszcze uratować sytuację. Idealnie się nadajesz do tego żeby lizać sobie co nieco z innymi użytkownikami, bo ktoś napisze coś złego o Leo Messim xD pomijam fakt, że totalnie dla żartu, bo ja osobiście mam w dupie co poniektórych ludzi tu, a i to samo co myślą o Leo :D

jeśli chodzi zaś o pytanie to **** *** to obchodzi :)

0

@Kozinho., w końcu wyślemy zawodników, klub oraz wszystkich kibiców w kosmos?

2

@maroon, XD ciężko jest opisać słowami to jak ten człowiek pisze komentarze, jeszcze na komputerze gdzie sam sprzęt wszystko podpowiada

1

@Lucyfffer, nie mają go na pewno gdzieś i pewnie będą chcieli wygrać

4

@ricardo0705, żadne zaskoczenie, że sobie radzi w tak słabej lidze. Wracając do Europy wciąż byłby najlepszy na świecie lub jednym z najlepszych

5

@Borneo, ja p******e naucz się pisać chłopie

0

@prokofiew, może po tylu miesiącach, a już latach mają dosyć? Może sobie policzyli, że te inwestycje przestały się opłacać?

2

@VegetaPolska, nieczyste, ale czyste i perfekcyjne

0

@kigani, no zawiódł strasznie z PSG, często tak atakował przeciwników i mu się udawało, ale tym razem trafił na kogoś zbyt szybkiego. Oby jutro nie było kolejnej kompromitacji

1

@P33ck, dobrze, że Ciebie mamy. Teraz wszystko jest jasne jak słońce.

Dziękuję Peck

2

@MesQueUnClub96, nawet nie wiesz jak Ci współczuję @Rust_Cohle

4

@MesQueUnClub96, powiedz mi gdzie Ty te mądrości znajdujesz, którymi się z nami dzielisz? Czy sam je wymyślasz?

0

@Emhyr, ten Moretto to się nie myli?

2

@Lucyfffer, jeszcze wierzę, jutro już mogę przestać całkowicie albo zacząć jeszcze bardziej

1

@sergio5, też Cię kocham Roni

4

Komentarz usunięty

0

@Guess, Christensen, Gundo, Pedri

0

@MesQueUnClub96, Ty cały czas o tym Kane XD Kiedy w końcu zrozumiesz, że on nie jest obciążany jak zawodnicy na innych pozycjach? Może grać cały czas, a i tak będzie się czuł dobrze

0

@mekston, @Bagsik88 wasze zachowanie można porównać do dwóch zwierzątek, które mają cztery łapki. Nie wiem czy ogarniecie co mam na myśli, ale publicznie nie przystoi takich rzeczy robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?