1

@Chada, nie zmienię, bo kocham te robotę, ale w niedzielę robić nie będę

7

@bari_94, może Barcelona powinna się zainteresować tymi Panami

3

@AlexDark00, Ty uważasz, że Lewy jest słaby, więc Twoje zdanie się nie liczy

3

@Danny Gaucho, bo liczy, że Tusk to zobaczy hehe

1

Komentarz usunięty

15

@QQL5, to między niedzielami handlowymi siedzisz głodny jeśli Twoje dni od poniedziałku do soboty są zawalone od rana do nocy?

3

@QQL5, osz niesamowite, że Ty chłopie od poniedziałku do soboty nie masz czasu żeby wyjść na zakupy xd

1

@Danny Gaucho, mi napisał, że uwielbia chodzić z samego rana do galerii żeby patrzeć na zamknięte witryny sklepów. Może potem ogląda otwarte, nie wiem choć się domyślam

4

@draxidox, oby go nigdy nie zdejmowali, bo mi dzieci w domu płaczą jak trzeba iść w niedzielę siedzieć za kasą do Lidla

1

@draxidox, taka piękna pogoda się szykuje, że nic tylko skoczyć do galerii. Po co żeś tam poszedł jak sklepy jeszcze zamknięte?

0

@FcPortoFan1999, obłąkany, zagubiony masochista

2

@draxidox, nie byłem w stanie obejrzeć do końca, ja pierrrr

0

@QQL5, dlatego ja chyba wyemigruję do Hiszpanii

2

Niedziela handlowa w Polsce? To @draxidox pewnie uśmiechnięty od samego rana. Weź swoje pociechy i leć na zakupy

0

@FcPortoFan1999, ja zawsze będę powtarzać, że Ty nie jesteś do końca normalny, pierwszym powodem było oglądanie ekstraklasy, teraz się zastanawiasz czy Twoje Porto powinno wygrać, co Ty bierzesz…

4

@lucca87, odpalaj FM albo FIFA i działaj mordo

3

@tomek8756, firma miałaby zaraz masę negatywnych opinii i nikt nie chciałby tam pracować, no ale jeśli coś jest negatywne wobec mężczyzn to w sumie git, nas można je**ć

2

@AFA, wszystko mi wysłał i potwierdził, że to on jest ojcem dziecka

0

@Afterlife, 35h tydzień pracy oznacza mniejsze zarobki, nikt mi nie zapłaci za to, że będę siedział w domu ;)

Nie

0

Pamięta ktoś te historie gdzie była dwójka białych rodziców i urodziło im się czarnoskóre dziecko? Ma ktoś może wideo?

Nie, że wideo z porodu, o historię chodzi

0

@Encore, zawsze jak oglądam gdzieś jakieś wycinki z jego zagrań to irytujące jest to jego jęczenie

0

@agaFCB, ja wszystko widzę

0

@agaFCB, Ty tam masuj rękę dla Alcaraza, a nie już Ci Rafa w głowie

4

@MesQueUnClub96, @Afterlife, kurczę jak wy słodko ze soba dyskutujecie, jakbyście się znali latami

0

@abram3k, a jak nie skandal to jak to nazwiesz?

0

@JohnnyBarca, ciekawe czy tak samo dobrze gra w golfa

5

@tristan87, czyli nie mamy żadnego problemu z alkoholem, bo można go dostać w świetnych cenach

7

@tristan87, jak mamy mieć problem z alkoholem w Polsce jeśli są organizowane tak świetne promocje?

0

@Afterlife, no no, 115 komentarzy w 7 dni, bardzo dobry wynik. Nick masz również ciekawy.

Pozdrawiam

0

@FcPortoFan1999, odpowie jak wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?