0

@mekston, gdzie masz tutaj jakaś bzdurę? Odniesiesz się jakimś konkretem czy będziesz machał szabelką?

0

@Bulbulator, no lubię, ale nie rozumiem w którym momencie Ty mogłeś odebrać moje wpisy jako atak :D

@FcPortoFan1999, przeginasz dziś pałę

@mekston, jakie to ma znaczenie? Takie, że większość ludzi głównie śledzi Premier League, La Liga, Bundesligę, Serie A, Ligue1. Oglądalność średnio ma tu cokolwiek do rzeczy w momencie kiedy w Stanach żyje wielu ludzi, pewnie część to po prostu ogląda i stąd takie statystyki. Nie zmienia to nic w kontekście tego, że śmieszne jest szukanie sensacji w tym czy Messi czy Ronaldo strzelają czy nie strzelają, bo obaj są już w piłce nożnej dla funu, przynajmniej Messi

0

@Bulbulator, bo lubię rozmawiać i nie uważam żebym napisał coś złego :) To Ty masz kija w dupie

1

@Bulbulator, nie mam tego na myśli, po prostu niepotrzebnie się obruszasz kiedy nie każdy w taki sposób traktuje Messiego czy Ronaldo. Jeśli ktokolwiek wytyka coś jednemu czy drugiemu i wciąż na siłę próbuje umniejszyć czy wybić drugiego to jest głupkiem. Jeden i drugi już od jakiegoś czasu jest poza poważną piłką. Może w reprezentacji coś podziałają i na tym koniec.

Śmieszy mnie trochę to, że nawet kiedy oni już kąpią piłkę dla przyjemności (przynajmniej Messi) to wciąż są tacy ludzie, którzy próbują to wszystko analizować i porównywać lub umniejszać jednemu czy drugiemu :D

1

@Bulbulator, no widzisz, to już musisz rozmawiać z ludźmi, którzy się tak zachowują. Mnie osobiście nie interesuje czy strzela czy nie strzela

4

@Bulbulator, wcale mnie to nie dziwi, nie ma zbyt wielu osób, które interesują się tym co się dzieje w MLS

0

@Chucky, i byś go sprzedał?

0

@kamilos1214, raz jechałem z Wrocławia do Krakowa czy Krakowa do Wrocławia. Wsiadłem, wysiadłem, nic złego się nie wydarzyło

0

@MesQueUnClub96, Ty to widzę zrobiłeś się znawcą od każdej dyscypliny sportowej

1

@MesQueUnClub96, przecież zgina

1

@KrwawiaceoczyVEB, pewnie się po tym nie pozbiera

1

@VegetaPolska, a mógł uprawiać sport mając problemy z sercem i astmą? Wiesz więcej?

0

@bartas97, bezmózg, który znalazł sobie zabawę. Nie wiem co niektórzy mają w głowach

0

0

@FcPortoFan1999, nie chodzę, bo leżę

0

@FcPortoFan1999, nie możesz się już doczekać kolejnego meczu ekstraklasy i dlatego mnie obrażasz?

0

@Popitek12, jesteś szalony, tak samo jak @FcPortoFan1999

2

@Popitek12, nie jestem w stanie patrzeć na grającego Ronaldo przez prawie 10min

0

@kigani, to może trzeba się pozbyć ich obu?

0

@kigani, czas na Sergiego Roberto

0

@AlexDark00, jeśli Lewandowski jest w stanie żyć z tym jakie masz na jego temat zdanie to może i ja sobie jakoś poradzę, może…

0

@AlexDark00, nie muszę szukać wspólnego języka z ludźmi w Internecie, całe szczęście…

@Bagsik88, dopóki nie zrozumiesz o czym jest cała dyskusja to nie mamy o czym rozmawiać, musisz wybaczyć

2

@QQL5, całe szczęście, że nasze życia nie wyglądają tak samo, bo na w ciągu tygodnia mam czas na zakupy, pracę i inne rzeczy i nie muszę płakać na La Rambli jak Ty, że nie ma czasu na zakupy od poniedziałku do soboty, bo cały dzień pracuje XD Już Ci tam napisali, że jak nie będziesz tyle czasu na La Ramble poświęcał to może i na zakupy znajdziesz czas. Ty będziesz miał pełną lodówkę, a my nie będziemy czytać bzdur, które wypisujesz

0

@Donnie_Darko, jestem w domu, co Ty za bzdury opowiadasz

0

@Donnie_Darko, to niech siedzi głodny, ja jedzenie w lodówce mam

0

@QQL5, jak Ty masz sobie znajdować kolegów jak nie masz nawet czasu zrobić zakupów?

0

@AlexDark00, nie oszukujmy się, ale jeśli wy z @QQL5 znajdujecie w sobie sprzymierzeńców to nie jest z wami dobrze ;p

0

@AlexDark00, ja jestem świetny i moje się liczy

@QQL5, dokładnie, 24/7 i dlatego w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty mam również czas na pracę, a i zakupy mam zrobione i w lodówce nie świeci tylko światło :)

1

@mleczkoo, w Niemczech niektórzy pracującej soboty sobie nie wyobrażają xD nie zmienia to faktu, że żyją i mają się chyba dobrze. Stacje benzynowe też nie wszędzie funkcjonują tak samo, a u nas chyba wszystkie albo prawie wszystkie otwarte 24/7

1

@Chada, nie zmienię, bo kocham te robotę, ale w niedzielę robić nie będę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?