FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@macio_944, wielkich dosłownie
7
@SpainFanRM89, pokaż mi gdzie Barcelonie uznali bramkę strzeloną ręką po analizie VAR
16
@VegetaPolska, ogólnie Vegeta to nie pogrążaj się tu, bo jesteście jedynym klubem, któremu sędziowie uznają gole strzelane rękami gdzie wynik wisi na włosku, więc nie próbuj tutaj cokolwiek dyskutować.
Zwłaszcza, że to po wnikliwej analizie VAR XD
0
@Lionel_Messi10, pieprzysz chłopie, możesz sobie co najwyżej pogadać, bo dobrej powtórki nie było i nie będzie
2
@Lionel_Messi10, gówno widać na tych powtórkach, a nie że piłka przeszła całym obwodem linie. Do tej pory nie pojawiła się choćby jedna powtórka, która rozwiałaby wątpliwości, a Ty pieprzysz, że był gol XD
0
@Lionel_Messi10, po czym twierdzisz, że gol dla Barcelony powinien być uznany?
0
@FcPortoFan1999, ewentualnie Brayanem
0
@FcPortoFan1999, rzeczywiście brzmi brazylijsko
0
@FcPortoFan1999, a jak masz na imię? Oscar?
0
@FcPortoFan1999, XD nie życzę Ci tego
2
@kigani, bardzo proszę o podesłanie filmu lub zdjęcia gdzie ewidentnie widać, że była bramka
0
@kulek22, czekamy na więcej.
@FcPortoFan1999, Ty to jesteś kawalarz
0
@kulek22, czemu dymy?
1
@kigani, skąd wiemy, że gol Yamala był prawidłowy?
0
@Lionel_Messi10, czyli od przyszłego sezonu on będzie grał w City? Już będzie go można zobaczyć w pierwszym składzie?
0
@DonCarletto, żebyś się hehe nie zdziwił
11
@draxidox, mam nadzieję, że w dalszej części filmu go zjadł
0
@DonCarletto, no ale nikt nie mówi, że polecicie bez niego. Oczywiście @VegetaPolska leci z wami
0
@against_modern_football, też jestem zdania, że Real Madryt oraz ich kibiców należy wysłać w kosmos, tak żeby nigdy tu nie wrócili
1
@FcPortoFan1999, 11+
2
@draxidox, Twoje pociechy również
1
@PatrychoO, nie rozumiem czemu one muszą się jakoś wyjątkowo starać, przecież wybiera społeczeństwo, demokrację mamy?
1
@Arden, od następnego meczu Araujo będzie biegać za Yamalem
0
@MesQueUnClub96, jak ja czytam Twój komentarz i widzę, że cos jest bardzo proste i Ty to napisałeś to wiem, że nie warto czytać dalej
1
@Oskar00, oczywiście, że nic by to nie zmieniło, bo dwa razy wychodzili na prowadzenie, a ostatecznie i tak przegrali. Raz się przegrywa, raz się przegrywa. Tak można podsumować ostatni tydzień w wykonaniu Barcelony
Charakter na najwyższym poziomie
7
@PatrychoO, no zgadza się, ale pokazywali te powtórkę chyba i wtedy bramkarz zasłaniał piłkę czy się mylę?
1
@JimMorrisonFCB, rzeczywiście może być drogo, bo tam automat
2
@TR3YWAY, zrobię za pińćset
0
@TR3YWAY, drzwi samochodu 15k? Co to za auto?
6
@Deviler, nie każdy myśli o takich gumach jak Ty z @Kessie