FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tristan87, jak mamy mieć problem z alkoholem w Polsce jeśli są organizowane tak świetne promocje?
0
@Afterlife, no no, 115 komentarzy w 7 dni, bardzo dobry wynik. Nick masz również ciekawy.
Pozdrawiam
0
@FcPortoFan1999, odpowie jak wróci
0
@MesQueUnClub96, @Rust_Cohle jaka opinia o nowym trenerze?
0
@smiatuniu, mecz musi być chyba bardzo interesujący jeśli w trakcie swojej ulubionej drużyny przeglądasz La Ramble? XD
0
Dobrze, że z Realem udało się odrobić straty w lidze, oby dziś Sociedad ich pocisnęło i już będzie tylko -2
0
@Pedri16Future, Ferrana to Ty nawet nie wymieniaj, bo on już kolejny sezon pokazuje, że nie można na niego liczyć
1
@Lionel_Messi10, od początku roku zdobył cztery bramki chyba, więc zablokowany to jest od dawna
3
@Lionel_Messi10, defensywny napastnik czyli
4
@Lionel_Messi10, XD kto go posadził? Ten co strzelił cztery bramki w tym roku? Dobrze, że reszta już Ci wyjaśniła
0
@Lionel_Messi10, komu kibicujesz w starciu City - Brighton jeśli w ulubionych zasłonach masz obydwa kluby, które teraz ze sobą grają?
2
Ciekawe czy @Rust_Cohle będzie jak Xavi
1
@Kondziubarca, no i wszystko jasne
0
@montiel, kim jesteś?
3
@MesQueUnClub96, biedactwo
0
@Ziemny, mi się podoba
0
@Bartas7VeB, @norbi77, a co to tylko Xavi odpowiada za to jak prezentuje się drużyna? Piłkarze swoim zaangażowaniem nie mają na to wpływu? Zostanie to zostanie, życie.
W tym klubie nie tylko trener jest czemuś winien
0
Gdyby nie odcięło prądu Araujo w meczu z PSG i z Realem po dwóch wyjściach na prowadzenie piłkarze z charakterem potrafiliby dowieźć 3pkt do końca meczu to na zostanie Xaviego każdy inaczej by patrzył. Jechanie biednego trenera, bo piłkarze nie mają jaj i charakteru, a najlepszy obrońca w zespole zawodzi w najważniejszym meczu, dajcie spokój
0
Jeśli Xavi rzeczywiście zostanie to wcale mnie to jakoś mocno nie zdziwi. Ciężko inwestować w klub kiedy drużyna w najważniejszych rozgrywkach daje ciała. Może nie ma pieniędzy?
0
@FcPortoFan1999, z Xavim też będą przejściowe
0
@Emhyr, raz miał być już Marquez, teraz odrzucony. Niesamowite historie
0
Xavi musi zostać na kolejny sezon, bo ma jeszcze dużo do pokazania
1
@Rust_Cohle, zobaczymy co czas pokaże
0
@Sysia11, co oznacza to, że skarpetki są serowymi zajazdami?
0
@Sysia11, a jakie on ma na sobie skarpetki?
2
Komentarz usunięty
0
@BORO_12, ale ja go nie skreślam. Tylko jeszcze nic po prostu nie pokazał. Oby mu wyszło, nie można na razie w to nie wierzyć
0
@BORO_12, @Dejvo, a co pokazał do tej pory Roque? To, że umie biegać?
0
@RysiuBaza, palce na siłowni mogą Ci się przydać
0
@RomanHoffer, nie znam się i nie potrafię nic więcej napisać, więc życzę po prostu zdrowia i wszystkiego dobrego. Oby wszystko zakończyło się pozytywnie