7

@tristan87, jak mamy mieć problem z alkoholem w Polsce jeśli są organizowane tak świetne promocje?

0

@Afterlife, no no, 115 komentarzy w 7 dni, bardzo dobry wynik. Nick masz również ciekawy.

Pozdrawiam

0

@FcPortoFan1999, odpowie jak wróci

0

@MesQueUnClub96, @Rust_Cohle jaka opinia o nowym trenerze?

0

@smiatuniu, mecz musi być chyba bardzo interesujący jeśli w trakcie swojej ulubionej drużyny przeglądasz La Ramble? XD

0

Dobrze, że z Realem udało się odrobić straty w lidze, oby dziś Sociedad ich pocisnęło i już będzie tylko -2

0

@Pedri16Future, Ferrana to Ty nawet nie wymieniaj, bo on już kolejny sezon pokazuje, że nie można na niego liczyć

1

@Lionel_Messi10, od początku roku zdobył cztery bramki chyba, więc zablokowany to jest od dawna

3

@Lionel_Messi10, defensywny napastnik czyli

4

@Lionel_Messi10, XD kto go posadził? Ten co strzelił cztery bramki w tym roku? Dobrze, że reszta już Ci wyjaśniła

0

@Lionel_Messi10, komu kibicujesz w starciu City - Brighton jeśli w ulubionych zasłonach masz obydwa kluby, które teraz ze sobą grają?

2

Ciekawe czy @Rust_Cohle będzie jak Xavi

1

@Kondziubarca, no i wszystko jasne

0

@montiel, kim jesteś?

3

@MesQueUnClub96, biedactwo

0

@Ziemny, mi się podoba

0

@Bartas7VeB, @norbi77, a co to tylko Xavi odpowiada za to jak prezentuje się drużyna? Piłkarze swoim zaangażowaniem nie mają na to wpływu? Zostanie to zostanie, życie.

W tym klubie nie tylko trener jest czemuś winien

0

Gdyby nie odcięło prądu Araujo w meczu z PSG i z Realem po dwóch wyjściach na prowadzenie piłkarze z charakterem potrafiliby dowieźć 3pkt do końca meczu to na zostanie Xaviego każdy inaczej by patrzył. Jechanie biednego trenera, bo piłkarze nie mają jaj i charakteru, a najlepszy obrońca w zespole zawodzi w najważniejszym meczu, dajcie spokój

0

Jeśli Xavi rzeczywiście zostanie to wcale mnie to jakoś mocno nie zdziwi. Ciężko inwestować w klub kiedy drużyna w najważniejszych rozgrywkach daje ciała. Może nie ma pieniędzy?

0

@FcPortoFan1999, z Xavim też będą przejściowe

0

@Emhyr, raz miał być już Marquez, teraz odrzucony. Niesamowite historie

0

Xavi musi zostać na kolejny sezon, bo ma jeszcze dużo do pokazania

1

@Rust_Cohle, zobaczymy co czas pokaże

0

@Sysia11, co oznacza to, że skarpetki są serowymi zajazdami?

0

@Sysia11, a jakie on ma na sobie skarpetki?

2

Komentarz usunięty

0

@BORO_12, ale ja go nie skreślam. Tylko jeszcze nic po prostu nie pokazał. Oby mu wyszło, nie można na razie w to nie wierzyć

0

@BORO_12, @Dejvo, a co pokazał do tej pory Roque? To, że umie biegać?

0

@RysiuBaza, palce na siłowni mogą Ci się przydać

0

@RomanHoffer, nie znam się i nie potrafię nic więcej napisać, więc życzę po prostu zdrowia i wszystkiego dobrego. Oby wszystko zakończyło się pozytywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?