0

@Kinginiesta, może wyrwał mu z ręki coś do żarcia, byłbym w stanie w to uwierzyć

4

@krol211, mocne słowa jak na trzynastolatka

4

@krol211, dla Ciebie „Pan Grubas”

12

@MesQueUnClub96, nazywa go pachołem i twierdzisz, że nikogo nie skreśla? XD Samo wypowiadanie się o kimkolwiek w taki sposób to dno, jest tutaj mój jeden ulubieniec, który tak się dosyć często wyraża o piłkarzach:D

0

@Gaz, zapamiętam sobie te wypowiedź, podejrzewamy że ten specjalista już niejednego nazywał od pachołów. Jak widać niewiele trzeba żeby nagrywać na YT

0

@RosjaninBut, ciekawe jak wyglądali Ci Szwedzi

4

@MesQueUnClub_87, to od Bentleya Roberta, zobacz jak na nią patrzy.

Wie, że mu ją zaj**ał

1

@budel17, to trochę robione było. Oby jeździło bezawaryjnie ;)

0

@budel17, 3k za całość dosyć sporo, chyba, że nierząd drogi

0

@budel17, co było robione u lekarza samochodowego?

3

@TR3YWAY, a mi wypłata wyobraź sobie do tej pory nie przyszła, a przydałaby się

1

@Czajka90, no ale avatar nic nie znaczy hehe

0

@MesQueUnClub96, Dodi Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni

0

@MesQueUnClub96, a co o czymś świadczy?

0

@MesQueUnClub96, teraz jesteś kibicem Xaviego Alonso oraz Leverkusen?

41

@esem91, najlepiej wyjść na mecz z PSG i od razu przeprosić za to, że w ogóle jesteśmy

0

@matirix20, ciekawy w sumie temat, miesiąc minął od momentu kiedy mu się to stało, ciekawe czy poskładali mu to kolano

0

@FcPortoFan1999, my chcemy żeby odszedł

0

@FcPortoFan1999, Oriol Romeu rozwiąże wasze wszystkie problemy

4

@Commando, tu nie chodzi o poczucie humoru, ale o odrobinę zrozumienia gdzie ktoś jest po zabiegu, który pewnie kosztował odrobinę nerwów i bólu, a teraz prosi o pomoc i radę, a Ty pie***lisz jak potłuczony

1

@P33ck, wow niesamowita wiadomość

@kulek22, a to akurat też dobrze dla piłki nożnej

@JanneAhonen, no to bardzo dobra informacja, że pomimo beznadziejnego początku mogą mieć dobrą końcówkę sezonu i plusy na przyszły sezon

@FcPortoFan1999, trochę wstyd dla Porto jeśli to tak będzie wyglądać

3

@Marlon85, @Fizzy Womack, @Commando, chłop zadaje poważne pytanie i liczy na pomoc, a wy robicie z siebie bezbeków, nieźle

6

Lyon po beznadziejnym początku może zaraz być w Europejskich Pucharach

0

@chlip1, e to ciekawa robota, ale pewnie i też czasem stresująca. Pracujesz z Polski?

0

@chlip1, jaką masz pracę?

Inni również mogą opowiedzieć o tym co robią

0

Mamy na La Rambli osoby, które mają pracę do której lubią chodzić i są z niej zadowoleni?

5

@marcin62, co za ludzie, co za patologia. Coś takiego nie powinno mieć prawa funkcjonować w społeczeństwie

5

@AssisMoreira, ma je zjeść z majonezem i musztardą? Co to za pomysły?

1

@Comentateiro, przecież to gość, który prowadził wcześniej konta, które ma w nicku i na profilu xd

0

@Lionel_Messi10, hahahahahaha ja pie**olę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?