FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87, nagrywanie tego typu rzeczy i walenie do ogółu to są bzdury, bo jest masa kobiet, która zachowuje się w pełni normalnie, tak samo jak nagrywanie takich rzeczy w stronę facetów to bzdura, bo u mężczyzn jest również wielu, którzy zachowują się normalnie. Mam na myśli to, że nagrywanie i publikowanie czegoś takiego to głupota i ciężko tego w ogóle słuchać, niezależnie od tego w którą płeć miałoby to uderzyć.
1
@DonMatteo901, moim zdaniem nie da się powiedzieć, że to jest czarne albo białe. Robienie teraz z facetów jakichś poszkodowanych to coś czego bym się nigdy nie spodziewał xd
@MesQueUnClub_87, myślę podobnie, przede wszystkim to co ona mówi to i tak bzdury, więc jeśli faceci będą za tym brnąć to są niedowartościowani, nie widzą swoich błędów albo naprawdę powinni zmienić kobietę, bo tak jak w narzekaniu na facetów czy kobiety nie wszyscy tacy są, a takie filmy od razu powinny lądować w koszu
8
@jacobFCB, jego umiejętności i charakteru bardzo brakuje na boisku. Życzę mu z całego serca żeby kolano po naprawie było tak samo dobre jak przed
1
@partymaker, oj na pewno Ci się należał
1
Bardzo mi się podoba praca @Moderacja w ostatnich dniach, chyba żeście dostali dużo dobrego makowca
Pozdrawiam
1
@kigani, trzeba zwrócić szczególną uwagę na LM, ale nie można odpuścić ligi. Nie takie cuda się działy, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że gramy z Realem bezpośredni jeszcze. Ja wierzę w końcowe zwycięstwo Barcelony, są jeszcze szanse
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KanapkaFCB, tak nic nie zrobił, bo nie wie jak spuścić powietrze
12
@Comentateiro, zabawne jak na 173 latka
1
@norbi77, Lewandowski bronił dostępu do bramki PSG
1
@Deviler, nie widzę żeby cokolwiek spuścił
0
@Vhaeraun, po zabiegu jesteś?
0
@Kozinho., od początku tak to powinno wyglądać
0
@Emhyr, Pan piłkarz, takich trzeba w tym klubie.
5
@MesQueUnClub96, no jeśli dostają 22,69zl brutto to nie daje to 20zl netto :)
Więc nie widzą nawet 20zl. Obudź się.
@Rust_Cohle, naucz go podstaw.
10
@MesQueUnClub96, jak może im obciąć pensje o kwotę której oni nawet nie widzą na oczy?
13
@MesQueUnClub96, Ty swojej kuwety nie możesz ogarnąć, a co dopiero taką firmę
0
@FcPortoFan1999 xd
0
@FcPortoFan1999, chciałem znać opinie kogoś takiego jak Ty na temat prawdziwej piłki nożnej :)
0
@FcPortoFan1999, oni przede wszystkim w piłkę grać nie potrafią. Próbowałem obejrzeć ten mecz i po 10min wyłączyłem. Liga paralityków
1
@Kgorecki2500, zabawne dopóki sam nie masz gdzie mieszkać i trzeba się usamodzielnić :D
0
@tusieQ, co tam opowiadaj
0
@Sysia11, jak Ty zaczniesz dyskusje to zawsze jest gorąco
7
@MesQueUnClub96, Dodi odpala się na weekend, ciekawe co będzie dalej
1
@Ptasior, La Liga go szybciutko zweryfikowała
1
@krol211, masz pewność?
3
@Kamiloza91, teraz mają chyba 42
0
@Rewolucja123, nie obroni.
2
@macio_944, a nic nawet nie mów, powinni zniknąć, razem z tymi swoimi kibicami
1
@macio_944, oczywiście, że ten z Barcelony. Nic co ma Real Madryt nie jest lepsze, beznadziejni są i tyle. Cały ten ich stadion, klub, zawodnicy. Mam ich dosyć