1

@VamosRakieta no ale wyniki drużyny w dalszej perspektywie są ważniejsze niż indywidualne osiągnięcia Lewego. Ławka i tyle

0

@DaPidejpi no powiem Ci, że z rana dobry strumyk leciał

2

@FC1899Barca gość wypowiada się o Messim a i tak La Rambla musi pisać o Ronaldo. Jesteście żałośni. Czy moderacja tego nie widzi??

0

7 zmian od początku to nie jest dobre rozwiązanie na 1/16 CdR....żebyśmy w 70min nie musieli wpuszczać Raphinii czy Pedriego na ratunek

0

@Criss18Barca trzeba liczyć, że Cierniami nie zdobędzie połowy pkt tego co wczoraj. Nie kibicuje nikomu w finale, no ale fajnie by było gdyby mistrzostwo nie rozstrzygnęło się już po pierwszym meczu

0

@mrboom liderem? No to inaczej postrzegamy to słowo

2

@Oskar00 szerokość ławki zrobi swoje

0

@mrboom noo gość słabo jeździ w klubie. Woryna zawiódł, ale gdyby nie on to i by ze Sparta odpadli

0

Lindgren to powinien przestać jeździć w klubach. Postara w jednym biegu na pół sezonu

1

@zadafcb jak byłem za Częstochowa to teraz liczę na 5-1 w finale dla Stali

0

Ooo znowu Śliwka. Tunezja ma szanse jednak

4

Dawno nie było nic o Ronaldo, dawajcie jeszcze tak z 49komentarzy

1

@michal26 mówi się że zastępstwo nigdy nie będzie dobre, ale kontuzja Thompsena wyszła Stali na korzyść. Liczę jednak na awans Włókniarza. Wydaje mi się że mogą mocniej powalczyć z Motorem (głównie przez juniorów)

2

Częstochowa vs Gorzów remis po 25 biegach. No 5 ostatnich to będzie walka niesamowita.

1

@Emhyr Ronaldo też nie gra codziennie a dziennie o nim więcej postów niż o czymkolwiek innym

1

@FC1899Barca no zrobił takiego Van Dijka w sumie. Tylko że Holendra nikt nie krytykuje w mediach

2

@Emhyr ważne, że na tej stronie jest to temat ważniejszy niż mecze Barcelony

4

@TheNekro94 nie no Brazylia to jednak poziom niżej niż Francja. USA też bym nie skreślał pomimo dzisiejszego meczu

2

@Encore obecnie to Śliwka to i za Kwolkiem powinien być w kolejności.

0

@Kgorecki2500 to jak za charakter to dajmy Depayowi i de Jongowi, że pomimo nacisku ze strony klubu nie odeszli

0

Na kogo stawiacie w rewanżach PGE? Toruń zrobił dobra przewagę, ale jak Michelssen nie będzie odczuwał kontuzji to Motor może odrobić, w drugim meczu raczej Częstochowa to bierze

1

@taris nie no z tym Lewandowskim to odplynales. Za co? Za 3 mecze?

0

@Kamiloza91 Brazylia/Serbia raczej bedzie drugi ćwierćfinał po tej stronie drabinki

1

@VeB 1899 na minus Ferran i Fati (aczkolwiek wynik przy wejściu był już pewny, więc nie musieli grać na 100%) i Dembele. Reszta na plus, a olbrzymi plus Kunade i Gavi

0

@Emhyr Puc go przekona do nas

0

@Emhyr przy takim składzie strata punktów jest prawdopodobna i potem znowu trzeba drżeć o awans

2

Widzieli jak w łatwych sytuacjach pudłowali Isco i Dembele.....ale o pewnym napastniku co miał 2 setki i mi się lobów zachciało to nie wspomną.

0

Lamela immunitet Casemiro

0

Dembele jaki egoista. Zmienić w przerwie za ostatnią akcje niech trochę pomyśli.

2

Ale ten Militao to tak pracuje tymi rękami, że to czasami nie jest zgodne z przepisami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?