0

@Danny Gaucho no w Polsce zdecydowanie więcej ogląda siatkówkę, zwłaszcza MŚ gdy grają Polacy niż śmieszny mecz Cadiz vs Barcelona

0

To jest już mocna przesada co media robią z tym Lewandowskim. Dziś gramy półfinał MS w siatkówce, Polka w finale US Open a i tak na portalach sportowych głównie o Lewandowskim...jeszcze jakbyśmy grali z Realem czy Bayernem, ale nie z Cadiz. Strasznie słabo

1

@kamiVeB myślę, że do top20 miałby problem się złapać obecnie

0

@Popitek12 a jest już gdzieś dostępne? Widzialem kilka msc temu zwiastun i był taki smieszno dziwny że bym chyba obejrzał

1

@Uukasz_93 cieszyłbym się gdyby kiedyś dostal w mordę.

0

@Medium czy ja wiem....ostatnie 3 lata to ciągle min jedna drużyna angielska jest w finale LM

4

@tristan87 niech oni dadzą już wszystkie nagrody temu Mbappe....w okręgówce co tydzień są lepsze bramki niż ta jego

0

O 18 siatkówka, o 19 żużel.....oby siatkarze szybko wygrali 3-0 :D

0

@Kgorecki2500 to kto powinien być? PSG też nie ma ławki. Wypadnie ktoś z trójki w ataku i musi zagrać jakis no name

0

@lucca87 formalnością nie, ale jednak z USA ostatnio gra nam się zdecydowanie ciężej

4

W sobotę mecz Barcelony, GP w żużlu, półfinał w siatkówkę...niech jeszcze Świątek awansuje to będzie całkowicie sobota spędzona w domu

0

@Kubox Śliwka i Bieniek na plus, Kochanowski absolutny kozak. Semeniuk gorzej, Kurek 4 set słaby

0

@SkilledHydra16 Włochy 1990-1998 oraz Brazylia 2002-2010

0

Tak z ciekawości ktoś wie jaką czapkę dziś miał Fajdek?

1

Może i sportem narodowym jest piłka nożna, ale to co za emocje dostarczana siatkarze to jest niepojęte. Żyjemy w cudownych czasach polskiego sportu

1

4 lata tu najlepszy mecz Polska vs USA i teraz raczej wątpię by był jakiś lepszy

0

Wolę zagrywki po 100km/h ale w przyjmujących niż 120w libero. Dziś powtórka z IO. Większość zagrywek chyba w Shoji (wtedy Grebennikov)

1

Shoji co za po***.... niesamowity poziom

0

Amerykanie złapali rytm niestety. Nic nie wchodzi w boisko i wszystko bronią

0

@TheNekro94 jeszcze można wygrać 3-1 :p

0

@Stagiryta Alba i Dembele

2

Oglądam siatkówkę bardzo często i trzeba przyznać jedno- USA to jednak klasa. Oni zdecydowanie najmniej z tych wszystkich topowych drużyn mają najmniej pretensji, najmniej kłótni pod siatką (jak np Kubiak, Ngapeth czy Spiridonov). Może im nie iść ale klasę prawie zawsze trzymają

0

@Xxxbarca4ever Śliwka gra zajebiście, ale jednak środkowi dziś to jakiś absolutny kosmos :p

4

Ale końcówka, genialny poziom

2

@Xxxbarca4ever trzeba przyznać, że jak do tej pory Śliwka bardzo dobrze. Zdecydowanie najlepszy jego mecz od początku Ligi Narodów

0

@zadafcb wydaje mi się, że za mało gra środkiem, no ale może jak zagra z Bienkiem czy Kochanowskim parę męczy to i zacznie to częściej funkcjonować

0

@michal26 no ale my i USA już nie musimy nikomu udowadniać swojej wielkości. A Słowenia jednak trochę jeszcze tak

0

Russell no i nie podobasz mi się....chłop jak się rozpędzi to jest absolutną topka przyjmujących

0

@michal26 Ukraina i Niemcy....potęgi

0

Śliwka genialna akcja. MBP spotkania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?