FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho no w Polsce zdecydowanie więcej ogląda siatkówkę, zwłaszcza MŚ gdy grają Polacy niż śmieszny mecz Cadiz vs Barcelona
0
To jest już mocna przesada co media robią z tym Lewandowskim. Dziś gramy półfinał MS w siatkówce, Polka w finale US Open a i tak na portalach sportowych głównie o Lewandowskim...jeszcze jakbyśmy grali z Realem czy Bayernem, ale nie z Cadiz. Strasznie słabo
1
@kamiVeB myślę, że do top20 miałby problem się złapać obecnie
0
@Popitek12 a jest już gdzieś dostępne? Widzialem kilka msc temu zwiastun i był taki smieszno dziwny że bym chyba obejrzał
1
@Uukasz_93 cieszyłbym się gdyby kiedyś dostal w mordę.
0
@Medium czy ja wiem....ostatnie 3 lata to ciągle min jedna drużyna angielska jest w finale LM
4
@tristan87 niech oni dadzą już wszystkie nagrody temu Mbappe....w okręgówce co tydzień są lepsze bramki niż ta jego
0
O 18 siatkówka, o 19 żużel.....oby siatkarze szybko wygrali 3-0 :D
0
@Kgorecki2500 to kto powinien być? PSG też nie ma ławki. Wypadnie ktoś z trójki w ataku i musi zagrać jakis no name
0
@lucca87 formalnością nie, ale jednak z USA ostatnio gra nam się zdecydowanie ciężej
4
W sobotę mecz Barcelony, GP w żużlu, półfinał w siatkówkę...niech jeszcze Świątek awansuje to będzie całkowicie sobota spędzona w domu
0
@Kubox Śliwka i Bieniek na plus, Kochanowski absolutny kozak. Semeniuk gorzej, Kurek 4 set słaby
0
@SkilledHydra16 Włochy 1990-1998 oraz Brazylia 2002-2010
0
Tak z ciekawości ktoś wie jaką czapkę dziś miał Fajdek?
1
Może i sportem narodowym jest piłka nożna, ale to co za emocje dostarczana siatkarze to jest niepojęte. Żyjemy w cudownych czasach polskiego sportu
1
4 lata tu najlepszy mecz Polska vs USA i teraz raczej wątpię by był jakiś lepszy
0
Wolę zagrywki po 100km/h ale w przyjmujących niż 120w libero. Dziś powtórka z IO. Większość zagrywek chyba w Shoji (wtedy Grebennikov)
1
Shoji co za po***.... niesamowity poziom
0
Amerykanie złapali rytm niestety. Nic nie wchodzi w boisko i wszystko bronią
0
@TheNekro94 jeszcze można wygrać 3-1 :p
0
@Stagiryta Alba i Dembele
2
Oglądam siatkówkę bardzo często i trzeba przyznać jedno- USA to jednak klasa. Oni zdecydowanie najmniej z tych wszystkich topowych drużyn mają najmniej pretensji, najmniej kłótni pod siatką (jak np Kubiak, Ngapeth czy Spiridonov). Może im nie iść ale klasę prawie zawsze trzymają
0
@Xxxbarca4ever Śliwka gra zajebiście, ale jednak środkowi dziś to jakiś absolutny kosmos :p
4
Ale końcówka, genialny poziom
2
@Xxxbarca4ever trzeba przyznać, że jak do tej pory Śliwka bardzo dobrze. Zdecydowanie najlepszy jego mecz od początku Ligi Narodów
0
@zadafcb wydaje mi się, że za mało gra środkiem, no ale może jak zagra z Bienkiem czy Kochanowskim parę męczy to i zacznie to częściej funkcjonować
0
@michal26 no ale my i USA już nie musimy nikomu udowadniać swojej wielkości. A Słowenia jednak trochę jeszcze tak
0
Russell no i nie podobasz mi się....chłop jak się rozpędzi to jest absolutną topka przyjmujących
0
@michal26 Ukraina i Niemcy....potęgi
0
Śliwka genialna akcja. MBP spotkania