0

Wgl co się stało z naszym blokiem....kilka lat temu bylismy potęga w tym aspekcie, a teraz nie umiemy 5 bloków punktowych zdobyć w meczu

0

Zagrywka znowu nas zalatwia. Ile to razy nasi walili w Balaso....Włosi celują przede wszystkim w Śliwkę i Semeniuka, a my wręcz na odwrót

6

Kaczmarek jak ja Cię chłopie nie widziałem w tej kadrze to dziś aż nie wiem co powiedzieć na ten moment

0

Kurek do zmiany

0

Kurkowi by się zmiana sprzydala, 2x w pojedynczy blok się wpakowac to lipa

2

@Bocheno1 nie no Śliwka ok, ale Bieniek to inny level

0

@Litman ja to mam wrażenie, że z 75% to minimum

0

@tbas to jest ten sam poziom co Drzyzga tyle że lepiej broni. Śliwka, Semeniuk i czy Kurek co chwilę biegną by wgl zdążyć do piłki w ataku

0

Ktoś ma statystykę ile Kurek zepsuł zagrywrk na tych mistrzostwach??

0

Balaso jaki kozak.

0

@daniel32778 na tych mistrzostwach nie jest w top 5 nawet :D

0

Balaso w pierwszej akcji dwie takie piłki wyciągnął, że Zatorskk dawno takich nie obronił. I

1

Mazurek Dąbrowskiego w Spodku to robi chyba takie wrażenie jak Haka przed meczem rugby :P

1

@VegetaPolska Słowenia pomyliła odwagę z odwaznikiem

0

@Bogan to w takim razie wina sztabu trenerskiego, że nie wystawi Popiwczaka, który sezon klubowy miał znacznie lepszy

2

Oby Zatorski dziś był choć w połowie dobry jak w swoich najlepszych latach. Ostatnie mecze słabe. I Shoji i Thales nakryli go czapką i boje się, że Balaso zrobi to samk

0

@Survier reprezentacja reszty świata tak, samej Europy nie

3

No i dobrze, Mallorca przez cały mecz 5 razy wyszła z własnej połowy może. Niech spadną jak najszybciej jak mają grać takie autobusy

1

@Emhyr no to dziś chyba stracą idąc tym tokiem myślenia

10

@Gibbon_FCB trzeba być ślepym albo jakimś ignorantem by go do takiego topu nie zaliczać

1

@macio_944 nikt nie powie dziś że Real wygrał na luzie gdy będzie 2-1, już nie przesadzajcie. My wczoraj też się męczyliśmy, choć wynik tego nie pokazuje

1

Czy można wymienić de Jonga za Valverde i dopłacić z 70mln jeszcze?

3

Jakim to trzeba być idiotą, żeby być środkowym obrońcą, grać przeciwko Realowi i dostać żółtą kartkę za dyskusję....nie da się bardziej prosić o czerwoną

0

@MesQueUnClub96 to tak jak wszyscy skrzydłowi.

0

@MrPGG to co straci ustawieniem nadrobi szybkością. Alba i Alonso to za duże ryzyko z ich dynamiką

4

@Rewolucja123 nie no jak wyjdzie 4pomocnukow to będzie strzał w kolano Xaviego. To by znaczyło, że się obsral i dlatego zmienia taktykę

0

@DonAndresFCB no ale nie napisałeś, że kogoś byś sprowadził za niego

0

@DonAndresFCB i chcesz grać 4 zawodnikami na 3 pozycje przez cały sezon?

0

Wczorajsza pierwsza połowa pokazała jak niezbędny byłby tu Bernardo. Nie ma Pedriego to nie ma środka pola. Może i pierwsza bramka to gol i asysta pomocników, ale środek pola wczoraj wgl nie działał do pewnego momentu

1

@Xxxbarca4ever no wczoraj Janusz zagrał gorzej niż Drzyzga. Tylko utarło się jakieś krytykowanie ciągle Drzyzgi jakby był na poziomie jakieś Kambodży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?