9

@Pilka_jest_okragla to słyszysz prawde

0

@PawkoFCB ja kiedyś życzyłem kontuzji Casemiro i nie uważam by było coś w tym złego. Nosił wilk razy kilka......

1

@Comentateiro wgl nie rozumiem po co są te rzuty. Losowanie i tyle. W dogrywce ok- masz jedna "kwartę" to walczyć o piłkę, ale skoro normalnie jest parzysta ilość kwart to obie drużyny zaczął dwa razy

0

Gdyby Chelsea prowadził Abramowicz to dziś chyba Tuchel żegnałby się z posadą....chociaż znając Ruska to i już w zeszłym sezonie straciłby cierpliwość

0

Sevilla bardziej defensywie chyba nie mogła wyjść, szkoda. Liczyłem na ciekawy meczyk

0

@Kondziubarca znaczy no rzadko się zdarza by dwie podobne 9 grały jednocześnie na boisku

1

@VegetaPolska ma gust chłopak :D

0

@KrychaFCB znaczy no ja też oceniam transfer Francuza lepiej. Tebas walnął głupotę tymi słowami o kibicowanie Realowi, ale co do transferu to mógł mieć rację

0

Ostatnio ktoś tu wrzucał Twittera, jak jakiś czarnoskóry mężczyzna imituje "seks" z Panią policjant czy jakaś Panią z ochrony- ma ktoś to gdzieś na wierzchu? :D

3

@NorbiTBOB no z pewnością. Pobierając miliony za brak obrony i granie wszystkiego. Chyba nie sądzisz, że jak go nie daj Boże zakontraktuja to w podstawie będzie grał Dembele czy Fati czy Pedri

0

Świat już tak oszalał na punkcie czarnoskórych czy lgbetow, że człowiek żałuję, że jest normalny....

0

@AmigoBlancos 2 pierwsze oba strzelą, i Celtic bym poszedł w kartki

18

@Ojciec5tkidzieci brawa dla niego. A szkołę zamknąć. Debile

0

@messi564 nie no dajmy spokój z tym Torre. Jak nie gra to znaczy że nie jest taki dobry na ten moment

1

@MrShakira no jak mówimy o nierealnych to tak samo

0

@Cvzx no w sumie tak, jakoś zapomniałem o nim już jako o pomocniku :D

0

Jakkolwiek źle by nie grał Pjanic i ile zarabiał to przy jego odejściu zostajemy z 5 pomocnikami. Już podstarzałym Busquetsem; mocno niestabilnym de Jongiem, box to box Kessiem który może być drugim Keita, ale może być też drugim Songiem; a jak będziemy mocno zajeżdżać młodych Gaviego czy Pedriego to może się skończyć powtórką z zeszłego sezonu i kontuzję. Pjanic niech zostanie na mecze z jakimiś Elche czy Mallorcami, inaczej mamy za mało pomocników by oblecieć nimi cały sezon na dobrym poziomie

1

@kamiVeB zapomniałeś o Duran....a nie sorry, moja pomylka

0

Noo to niestety pewnie Francja się teraz nakręci i będą ciężary z nimi (oczywiście o ile my nie zawalony niczego po drodze)

0

@Bartula przekraczasz FFP to wykluczenie z europejskich pucharów i kara np 20mln euro a nie 250tys

0

@michal26 no nikt nie twierdził że nie, ale no jednak ta drabinka to jest słaba. Japonia to jednak nie to samo co USA, Brazylia. A po "naszej" stronie jest jeszcze Argentyna czy Iran, obie bez formy ale zawsze mogą zaskoczyć

0

Nishida do gra dziś dobry koncert przeciwko Francji

0

@Bartula bardzo dobry pomysł tylko źle skonstruowany. Skoro klub stać na to by zaplacic setki milionów na transfery to tym bardziej stać go na jakieś śmieszne kary po kilkaset tysięcy.

0

@Xxxbarca4ever w ćwierćfinale najprawdopodobniej z Brazylią. Szanse 50/50 bo ona zespołu maj duże problemy

1

@Ojciec5tkidzieci autostrada Słowenii do półfinałów. Niemcy i Ukraina to poziom jakiegos challengera

0

@agaFCB zdecydowanie nie. Wtedy te wszystkie dźwignie, nosy początek nie ma sensu. Chyba nikt nie wierzy w to, że wróciłby i nagle nie miałby statusu takiego jaki miał. Grałby wszystko i wszędzie i dalej by nie bronil

0

@Sulimo no bo nie powinno być miejsca dla niego. To okienko miało być pierwszym rozdaniem w erze po Messim a tu ktoś chce go z powrotem???

0

@GCBW z jakiej racji???

1

@Sulimo nie bronił gdy miał 30lat to będzie bronić w wieku 35 czy więcej?

0

@kacrat99 tak z ciekawości jaka praca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?