- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
8
Rotacje rotacjami ale Lewy według mnie powinien wystąpić od pierwszej minuty z Victorią. W końcu to Liga Mistrzów.
Zresztą wydaje mi się, że sam Robert ustali to z Xavim. Najlepiej 2 szybkie bramki i wejście Depaya.
11
@VamosRakieta Wszystko spoko, ale moim zdaniem to 5 szybkich bramek. Najlepiej w 9 minut i w 10 zmiana.
7
@VamosRakieta Lewy będzie grać, to jest też jego biznes bo gra w LM przekłada się na indywidualne wyniki a co za tym idzie na dodatkowe pieniądze. Zauważ że w Bayernie on też zawsze grał. Jasne że teraz tych meczów mamy dużo ale na LM Lewy będzie gotowy.
1
@VamosRakieta no ale wyniki drużyny w dalszej perspektywie są ważniejsze niż indywidualne osiągnięcia Lewego. Ławka i tyle
2
@Janiama dokładnie tak.
0
@VamosRakieta Jak dla mnie na nich Depay wystarczy a indywidualne ambicje zawodnika nie mogą być przekładane nad dobro drużyny.
1
@VamosRakieta Powinien bo dałem cieniasa na kapitanie w fantasy LM więc prosze mi tu nie pajacować
0
@FCB24 akurat taki zawodnik jak Robert umie się szybko regenerować i lepiej dla drużyny aby Lewy utrzymał rytm meczowy a co za tym idzie formę strzelecką. Bramka w LM doda mu jeszcze więcej pewności siebie.
5
@FCB24 No i dlatego powinien zagrać Lewy dla wyników. Zamknąć mecz w pierwszej połowie i potem Depaya wpuszczać czy kogoś innego.
1
@Emhyr to jest kolejny argument. Jutro uczynię to samo.
0
@Kgorecki2500 tutaj podpisuje się pod tym co napisał @Emhyr