Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 Ja lubię to klasyfikować jako najlepszy w swoich czasach, najbardziej sprawiedliwe
0
@partymaker Będę musiał nadrobić w takim razie jego walki :) To będzie sama przyjemność skoro tak piszesz
0
Dobra trzeba odpalić Marqueza z Pacquiao, albo Hattona z Filipińczykiem
5
Sprawiedliwie, można się rozejść
2
@partymaker Bez kitu, Usyk nic szczególnego nie pokazał. Wydaje mi się że obaj w gorszej formie niż w 1 walce
0
@Rewolucja123 Czyli i tak bez 3 walki
0
@mrboom Nie ma możliwości, zdecydowanie Usyk prowadzi na punkty
0
Fury, albo pójdzie na całość, albo przegra. Jednak Usyk z klasą podszedł do tego pojedynku bez liczenia na pieniądze. Szacunek
0
@DiSBlaDE Co mogę powiedzieć, kocham Andrzeja Gołotę, jak Kubicę
1
@arasz1819 Bo nawet boks ewoluowal i nie wystarczy być napakowanym szarżującym jeźdźcem na ringu :)
0
@partymaker Zobaczymy co sędziowie odstawią
0
@kanver_ 5:4 dla Ukrainca u mnie
0
@Deathwing112 Walkę z Pacquiao mógłby dać :)
1
@DiSBlaDE Głowa zawodziła, on po prostu psychicznie był zniszczony tym, że Bowe dalej stał po tych wszystkich ciosach, ale i tak dla mnie podwójny mistrz świata wagi ciężkiej. Dla mnie Gołota to ikona polskiego sportu
0
@July_6_BcN Haha, jeszcze nie wyrosłaś? Zjesz pieroga pierwszego to Ci pójdzie w zapomnienie :)
0
@July_6_BcN Dlatego ja od dawna sport, a głównie piłkę traktuje jako rozrywkę, jedynie kiedy się emocjonuje to przy startach Polaków na jakiejś olimpiadzie
3
@mrboom No niestety boks to kalectwo u wielu na dłuższą metę
2
@adi7adi8 Potężny był ten strzał, Fury rundę na przeczekanie musi iść
3
@DiSBlaDE O 4/5 standardowo :)
1
Fury jaka bombę wyrwał xD
3
@escarabajo Dalej najwięcej bramek na MŚ?
1
@adi7adi8 Na punkty Fury, przed 3 walką pójdzie w melanż i obaj zadowoleni
1
Luźna atmosferka i pytanka
0
@PatrychoO No widzisz, a dla mnie za wszelką cenę film oparty na boksie to najlepszy w historii
2
@Rewolucja123 Usyk walczy o pieniądze z 3 walki do której dojdzie, typowa ustawka
1
@PatrychoO Od 15 lat mniej więcej tak wyglądają walki o pasy w wadze ciężkiej. Chcesz bez hamulców walki to ogladaj inne kategorie wagowe
0
@Rewolucja123 xDDDDD Co Ty piszesz, Ukrainiec kompletnie nie istnieje
0
@JordiAlbion Dwóch szemranych typow
0
Piekny strzał z prawej Furyego i jego runda
0
Dobra dawać mocne wymiany, mało klinczów i liczenia