0

Kokos zjedzony przez pistolero :)


2

@Encore Ale seksowny, pobudza zmysły

1

@barcelonaLM 06/07/08 i 13 wspominam najlepiej z sentymentem. Grało się w jeszcze starsze na ps2, ale już nic z nich nie pamiętam

2

@PatrychoO Zagrałem 26 minut na PC i zwróciłem na steam. 3x wolniejsze menu niż te w 24, piłkarze się ruszali jak mucha w smole, do tego w 1 meczu rivals trafiłem na bota xD

0

Severance jest bardzo pogmatwanym serialem, czy można na luzie oglądać bez głębszego wytężenia szarych komórek?

0

Haha, marzenie mieć takiego starego


1

@Sulimo @BorzyKrzys zachowuj się

1

@Marian_Pazdzioch o 22 i 24 są mszę zawsze. Moja babcia zawsze mówiła, że ta 22 się nie zalicza xD

1

Jak ktoś ma apple tv to polecam "uznany za niewinnego" obejrzeć z genialnym Gyllenhallem, co odcinek zwroty akcji, a ostatni odcinek wgniata w fotel :D

1

@July_6_BcN Okej jak Bogowie pozwolą to się słyszymy za rok, ja się nie rozmyślę. Jestem słowny :)

1

@Faro Muniak zero zdziwienia xD

0

@TheNekro94 @Eklerek tytułu mistrzowskiego dla Leclerca i Ferrari

0

@July_6_BcN Musisz mi napisać co lubisz żebym miał jakieś pole do popisu

1

@agaFCB Wyrazy współczucia, ale czarnego humoru odmówić Ci nie można. :) Zawsze w życiu się coś powie nieodpowiedniego, nie ma czym się przejmować

2

@July_6_BcN Myślisz, że drugą żonę zdradza jak moją matkę? Wszystko możliwe:)

1

@Marian_Pazdzioch cole zero, albo pepsi zero cukru

1

@July_6_BcN Za rok wylosuj mnie, moje zawsze dochodzą.

1

Jutro do starego jadę i już słyszę te jego męczące pytania xD


1

@July_6_BcN Czyli udana Wigilia :)

0

@July_6_BcN Hmm?????

4

Powiem wam pierwsze święta od dawna na których ani słowa o polityce nie było, a jak u was? Awantura, przedmioty latały?

1

@July_6_BcN Ależ Ty wrażliwa, haha :) Mnie tylko zupa owocowa z makaronem obrzydza xD

1

@Kgorecki2500 Oprócz ciast to wszystko, ale już człowiek się głodny zrobil i będzie trzeba jeszcze sięgnąć po gyrosa jakiegoś

0

@July_6_BcN Tymczasem ja 400 km od Warszawy mieszkający... xD

21

Sebastian Mila: Poszedłem kiedyś do Oresta Lenczyka i mówię: Trenerze, a może jakieś treningi z atakiem pozycyjnym?
Orest Lenczyk: Przecież wy grać w piłkę nie potraficie.

1

Trzeba popić słoną rybkę

3

Powod dla którego wolę drugi dzień swiąt od pierwszego:
https://zapodaj.net/images/252fee7acb12e.jpg

0

@gumaz Bokserki CR7 i to tyle

1

@July_6_BcN Ja jestem odkażony po wczorajszym kurakao drink :)

0

@BorzyKrzys Pysznego śledzika w occie i żebyś każdej potrawy spróbował, bo inaczej to grzech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?