Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Zwarcie w mózgu
2
@GigiAmoroso Dramatycznie się zapowiada walka o utrzymanie między United, a Tottenhamem, będę śledził
8
@FcPortoFan1999 Co Ty wyprawiasz?
0
Palmer jak z dziećmi, biedni zawodnicy Fulham xD
1
Cold Palmer z klasą strzela gola dla Chelsea.
0
@BorzyKrzys Tak, tak a Cristiano naprawdę nikt nago nigdy nie widział, bo pierwszy i ostatni wychodził z treningu?
1
@BorzyKrzys On woli słuchać o tym kto głośniej pierdnął w szatni przed meczem
0
Saka skończy jak Diaby?
4
13 ostatnich meczów City to, 9 porażek, 3 remisy i jedno zwycięstwo z Nottingham
0
3 remis z rzędu Evertonu, z samą czołówką:
City 1:1
Arsenal 0:0
Chelsea 0:0
0
Najlepsze zagranie Fodena w tym sezonie
0
Gueye zastanów się co Ty robisz...
0
Sympatyczny Turek wchodzi żeby do każdego podejść i go skrytykować?
2
@AmigoBlancos Jak cisza xD Może byś odwiedził strony angielskich klubów zamiast się posiłkować hiszpańskimi xD
0
@Kamiloza91 Pytanie powinno brzmieć do ilu, by na dziurę dostali
3
@MesQueUnClub96 KARMA!
0
Richarlison rzucił klątwę na City, bądźmy mu wdzięczni
0
@Rust_Cohle Haha, coś w tym jest :D W tym sezonie wszystko mu wychodzi
0
@Encore Salah również
0
Haaland nawet z karnych nie potrafi. Przy stracie punktów City -15 dla Evertonu proponuje
0
Savinho najpierw się poślizgnął. Wiadomo po poślizgnięciu go dodatkowo wyciął, ale takie naciągane w mojej ocenie.
0
@Kamiloza91 Tak, tak. Jak Guardiola kupuje za grube miliony zawodników i zawodnik gra wybitnie to zasługa Guardioli, jak Guardiola sciaga zawodników za grube miliony i nagle zawodnik zaczyna kasztanić na boisku to sam się wykastrował z dobrej gry
0
Everton 1:1 xD Swoją drogą bardzo podoba mi się gra na luzie Ndiaye
0
@Gaz z Kovacica też miał zrobić, a gra tak samo przeciętnie jak w Chelsea
@Crashynski jeśli dryblingiem nazywamy zejście do boku to ok, nie widziałem żeby kogoś minął. Brak prwnosci siebie pewnie też wiele zmienia
0
Guardiola skutecznie wykastrował Savinho z przebojowości dryblingu :)
0
@GigiAmoroso Aha o 13:30 mecz dopiero, byłem pewien, że już o 13 ruszają :(
0
Haha, mój ulubiony psychiatryk
3
@Michael24 Jego córki lubią święta, więc obchodzi święta z rodziną, co w tym takiego? U nas ateiści też siedza przy choince z prezentami i nie marudzisz
0
@takisobiektos chyba niefart xD
1
@agaFCB Zarzuć chwytliwym tematem