4

@blakkudium Zwarcie w mózgu

2

@GigiAmoroso Dramatycznie się zapowiada walka o utrzymanie między United, a Tottenhamem, będę śledził

8

@FcPortoFan1999 Co Ty wyprawiasz?


0

Palmer jak z dziećmi, biedni zawodnicy Fulham xD

1

Cold Palmer z klasą strzela gola dla Chelsea.

0

@BorzyKrzys Tak, tak a Cristiano naprawdę nikt nago nigdy nie widział, bo pierwszy i ostatni wychodził z treningu?

1

@BorzyKrzys On woli słuchać o tym kto głośniej pierdnął w szatni przed meczem

0

Saka skończy jak Diaby?


4

13 ostatnich meczów City to, 9 porażek, 3 remisy i jedno zwycięstwo z Nottingham

0

3 remis z rzędu Evertonu, z samą czołówką:
City 1:1
Arsenal 0:0
Chelsea 0:0

0

Najlepsze zagranie Fodena w tym sezonie

0

Gueye zastanów się co Ty robisz...

0

Sympatyczny Turek wchodzi żeby do każdego podejść i go skrytykować?

2

@AmigoBlancos Jak cisza xD Może byś odwiedził strony angielskich klubów zamiast się posiłkować hiszpańskimi xD

0

@Kamiloza91 Pytanie powinno brzmieć do ilu, by na dziurę dostali

3

0

Richarlison rzucił klątwę na City, bądźmy mu wdzięczni

0

@Rust_Cohle Haha, coś w tym jest :D W tym sezonie wszystko mu wychodzi

0

@Encore Salah również

0

Haaland nawet z karnych nie potrafi. Przy stracie punktów City -15 dla Evertonu proponuje

0

Savinho najpierw się poślizgnął. Wiadomo po poślizgnięciu go dodatkowo wyciął, ale takie naciągane w mojej ocenie.

0

@Kamiloza91 Tak, tak. Jak Guardiola kupuje za grube miliony zawodników i zawodnik gra wybitnie to zasługa Guardioli, jak Guardiola sciaga zawodników za grube miliony i nagle zawodnik zaczyna kasztanić na boisku to sam się wykastrował z dobrej gry

0

Everton 1:1 xD Swoją drogą bardzo podoba mi się gra na luzie Ndiaye

0

@Gaz z Kovacica też miał zrobić, a gra tak samo przeciętnie jak w Chelsea
@Crashynski jeśli dryblingiem nazywamy zejście do boku to ok, nie widziałem żeby kogoś minął. Brak prwnosci siebie pewnie też wiele zmienia

0

Guardiola skutecznie wykastrował Savinho z przebojowości dryblingu :)

0

@GigiAmoroso Aha o 13:30 mecz dopiero, byłem pewien, że już o 13 ruszają :(

0

Haha, mój ulubiony psychiatryk


3

@Michael24 Jego córki lubią święta, więc obchodzi święta z rodziną, co w tym takiego? U nas ateiści też siedza przy choince z prezentami i nie marudzisz

0

@takisobiektos chyba niefart xD

1

@agaFCB Zarzuć chwytliwym tematem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?