Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Kto kuzynki nie....
3
@daniel32778 Nie kupiłem żadnych, wystarcząco dużo pieniędzy na głupoty wydaje na co dzień
1
@ranger3120
4
1 minuta Twin Peaks i już ciary na plecach jak wlatuje ścieżka dźwiękowa
1
@Gall Ile od początku sezonu meczów Liverpoolu obejrzałeś? Nie potrafi bronić, a Liverpool ma tylko jednego gola więcej straconego od najlepszej defensywy w lidze - Arsenalu
0
@Filipem W historii jednak uważam, że Barcelona miala legendarne transfery, już bez przesady :D Od drugiej dekady XXI wieku zaczęło to słabo wyglądać
0
@Filipem 3 dobre mecze za 60 baniek, opłacało się
1
Jeśli Olmo nie uda się zarejestrować do 31 grudnia, to Barca go opchnie za czapkę gruszek, czy wypożyczy gdzieś na pół sezonu? XD
2
@Encore Arnold w tym sezonie topka, z przodu daje piłki kosmiczne i w obronie bardzo się poprawił
26
@PIWOSZ89 Mjtrovic ma lepsze, ale kogo to interesuje xD
0
@FcPortoFan1999 Na Everton stracili :)
0
King Kai na 1:0 dla Arsenalu, bez niespodzianki się zapowiada
1
@agaFCB Dużo wybitnych odcinków było w 1 sezonie, trudno ułożyć top5 chociażby;D
0
Młody przepadł
8
@Mezocyklon87 Myślisz, że Amerykę obchodzi los jakiegoś biednego kraju położonego na wschód Europy? Haha. Im tylko zależy na tym żeby Rosję osłabić na tyle ile to tylko możliwe. Co się stanie z tym krajem nie leży w ich interesie
1
@mekston znowu wygral, karawana jedzie dalej
0
@zodiak_10 No fajna, na randkę z obsesyjnym kibicem Messiego
3
@agaFCB 3, o ile będzie więcej młodych od starszych :) Czarna to tak żałobnie mi się kojarzy.
6
Kolejna inteligentna paletkarka xD
0
@Gronek To tylko Twoja opinia, ja oglądając sezony formuły z lat 80 i 90 bez wiedzy kto wygrał który wyscig się świetnie bawiłem
0
@Gronek Co za problem, większość meczów można znaleźć w internecie
0
@Transu96 Moim zdaniem to głównie gra pomoc gówno. Wystawianie Fodena w środku bez typowego ŚPD trzymającego za mordę zespół to barbarzyństwo. Próbował łysy w meczu z United Gvardiolem i Gundoganem kombinować, to wpadł na świetny pomysł żeby dwóch skrzydłowych umieścić na wahadlach i grać na prawym ŚO Walkerem xD Gdyby United było obecnie klasowym zespołem, to City dostałoby oklep dekady
0
@Bobo25 On wyjątkowo się wyróżnia
8
@Konradowskyy Gundogan biega w City jakby byl po dwóch sezonach w Inter Miami i ważył 10 kg więcej
0
Ruben nie powiem nic Amorim, ocenka?
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1872379820929327602
0
@4drian0 I Felixem :D
2
@MichuZ44 Twarowski już jako komentator mnie zaczął drażnić, komentuje często mecze okiem decyzji sędziowskich, bez obiektywizmu realnych wydarzeń boiskowych i wplata mało ważne ciekawostki zamiast skupić na tym co się dzieje na ekranie
0
@abram3k I od razu niższa forma
0
Trzeba odświeżyć nitkę przed nowych rokiem
2
@MesQueUnClub96 Każdy bystrzejszy gołym okiem dostrzeże, co jest wrzucone perfidnie pod propagandę. Do filmu np. Tajemnica Brokeback Mountain mało kto się doczepi o wątek homoseksualny, bo jest to przemyślanie zrobiona produkcja i nikt rozwinięty nie będzie miał większych zastrzeżeń co zobaczył na ekranie.