62

Wyjaśniła się sprawa dlaczego Cristiano Ronaldo nigdy w fazie pucharowej MŚ nie strzelil bramki


13

@MesQueUnClub96 W naszym kraju kobiety właśnie tak płaczą na każdym kroku jakby w Afganistanie mieszkały

0

@Filipem Mówił, że jest klub z Serię A, który byłby skłonny go zakontraktować

1

Wróci?


0

@Faro @BulaKG @D10SLEO wpiszcie sobie w gugla.
@MesQueUnClub96 My się śmiejemy

20

Zaraz się zabieram za oglądanie tege serialu o którym teraz głośno
https://zapodaj.net/images/387917e935cfc.jpg

1

@Joe_Barbaro Nie szalej zbyt mocno za te 21.37 zł

0

@Xxxbarca4ever Czyli jak ponad 90 procent społeczeństwa w tym kraju i się przekłada na odbiorców:)

0

Az się uśmiechający Valverde przypomina


1

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się, świetna główna bohaterka no i w pierwszej części od momentu kiedy pojechała tamtą kobieta do opuszczonego domu już całkowicie odlecieli z fabułą

0

@Stinger_ Kto ma pamięć jak większość tutaj komentujących ma poniżej 30 roku życia, ja sam pamiętam grę Henrego od 2005 roku na dobrą sprawę, a to już byl ułożony piłkarsko grajek i po przyjściu do Barcelony prezentowal troche niższy poziom niż w Arsenalu

1

Jak komuś się podobał film "Smile", to część druga też trzyma poziom z tego roku

15

Będzie zabawnie


23

@draxidox Panie Ferdku umówmy się, ludzie są idioci i debile zresztą. Frajer jest po to żeby go doić. Jak dają, to trzeba brać

2

@Stinger_ Bez kontuzji bez żadnych problemów

0

Ale słabo broni, więc nie boli że do rzadowych pójdzie

0

Dobra Barcelona sprzątnąć musi ligę, LM ktoś inny od Realu i Salah ma nawet za samą ligę ZP

0

@FcPortoFan1999 1:0 z Ipswich i 7 obrońców w doliczonym czasie na boisku :D

0

Kto nowym trener kur od nowego roku?

0

@norbi77 Kiedyś musieli wygrać, jak nie dziś to nigdy :D

0

Nienawidzę Tottenhamu, na obu kuponach byli

1

@MesQueUnClub96 Jeden skoczył i blokadę reszta dostała

0

Dalej te skoki mem, nie można skakać daleko xD

0

Haaland raczej zabija mecz

0

@TheNekro94 Niby żyją, ale co to za zycie...

5

Ładnie Lisy grają, bramka im się należy
To już nie ten Vardy...

0

Kolejny karny niewykorzystany dziś na angielskich boiskach, tym razem Son

3

@draxidox Mamy juz najdroższy prąd w Europie, ale Polacy wytrzymają, antypolski rząd, rzygać się chce

1

@blakkudium Czyżby Tottenham czekal na United i zrównanie się z nimi punktami??

0

Ankara Haaland, szkoda że nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?