Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 A to nie fake? Na YT nic takiego nie ma
0
@FcPortoFan1999 Jak on prime odpalił, z jego przygotowaniem może grać na tym poziomie spokojnie z 3 lata jeszcze
0
Jeśli Salah w takim wydaniu, będąc takim decydującym odejdzie do Arabii to pieprzę tę piłkę, upadek totalny
0
@draxidox Zgadzam się, pamiętam jak moje małe miasto wyglądało. Gdyby nie te pieniądze byśmy wyglądali jak jakas Białoruś
1
@Kessie Wyobrca koalicji 13 grudnia
1
Lubicie Michała Szpaka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 I cyk kolacja na koszt inwestorów
65
@okiemtypera_lucaxx95 Tak żeby wrzucać farmazony? Nie
0
@Szklaner Genialne są te tiery hiszpańskie
1
@DonCarletto Przepchnąć to może on da radę swój bebzon przez drzwi stadionowe nowego Camp Nou
0
O co chodzi z tą rejestracją dokładnie? Słyszałem, że po 31 grudnia Olmo będzie wolny i będzie mógł szukać nowego pracodawcy, a teraz nagle Barcelona może go pod koniec stycznia nawet zarejestrować?
0
Djokovic się skończył. Przegrał z Opelką, który po 2 latach wznowił karierę xD
1
Piękny jest jutrzejszy rozkład jazdy premier league, 13:30 Tottenham z Newcastle i z pewnością nie będzie to nudny mecz na 0:0
1
@BorzyKrzys Donald Tusk, nigdy by tak nie zrobił
0
Obejrzałem Chungking Express i od wczoraj w mojej głowie tylko "California Dreamin"
0
Haha, GOAT
1
Wbijanie gwoździ w Haalanda
0
Fallen Angels, jedna z bardziej zawyżonych ocen filmu z tych które ogladalem
3
@Muszynianka Komentarze na allegro nie są przypisane do konkretnego jednego sprzedawcy. Zawsze możesz w media expert poszukać.
https://allegro.pl/oferta/ostrza-do-golarki-philips-zapas-oneblade-qp220-51-x-2-szt-oryginal-15509312113
1
@Filipem Już paru takich z Ajaxu poszło do PL, a konkretnie do United i nadają się do zamiatania szatni
0
@Filipem Niech Panią Krysie na czarno zatrudnią i po kłopocie
1
@Popitek12 Znam tylko jednego Inzaghiego
2
@Filipem Kiedy nic nie zrobiłeś przy prezentacji grupowej i jesteś najbardziej niezadowolony z oceny :D
1
Blondasa całkowicie odkleiło
0
@Stinger_ I cyk mecz więcej do rozegrania dla zawodników. Dostajesz tę robotę :D
Mnie bawi, że tam jest stadion na 26k osób, z czego pewnie pojawi się 10 tysięcy i dwóch kibiców z Włoch łącznie. Super idea dla 2 mln więcej euro dla klubów.
0
@ToWinaSedziego Niby dlaczego się nie połamie? Pójdzie do nowego klubu i na treningu coś naderwie
3
Widzę superpuchar Włoch od półfinału już w Arabii, chore.
0
@MesQueUnClub96 Na Twitterze widziałem, więc napisałem