0

@norbi77 A to nie fake? Na YT nic takiego nie ma

0

@FcPortoFan1999 Jak on prime odpalił, z jego przygotowaniem może grać na tym poziomie spokojnie z 3 lata jeszcze

0

Jeśli Salah w takim wydaniu, będąc takim decydującym odejdzie do Arabii to pieprzę tę piłkę, upadek totalny

0

@draxidox Zgadzam się, pamiętam jak moje małe miasto wyglądało. Gdyby nie te pieniądze byśmy wyglądali jak jakas Białoruś

1

@Kessie Wyobrca koalicji 13 grudnia

1

Lubicie Michała Szpaka?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 I cyk kolacja na koszt inwestorów

65

@okiemtypera_lucaxx95 Tak żeby wrzucać farmazony? Nie

0

@Szklaner Genialne są te tiery hiszpańskie

1

@DonCarletto Przepchnąć to może on da radę swój bebzon przez drzwi stadionowe nowego Camp Nou

0

O co chodzi z tą rejestracją dokładnie? Słyszałem, że po 31 grudnia Olmo będzie wolny i będzie mógł szukać nowego pracodawcy, a teraz nagle Barcelona może go pod koniec stycznia nawet zarejestrować?

0

Djokovic się skończył. Przegrał z Opelką, który po 2 latach wznowił karierę xD

1

Piękny jest jutrzejszy rozkład jazdy premier league, 13:30 Tottenham z Newcastle i z pewnością nie będzie to nudny mecz na 0:0

1

@BorzyKrzys Donald Tusk, nigdy by tak nie zrobił

0

Obejrzałem Chungking Express i od wczoraj w mojej głowie tylko "California Dreamin"


0

Haha, GOAT


1

Wbijanie gwoździ w Haalanda


0

Fallen Angels, jedna z bardziej zawyżonych ocen filmu z tych które ogladalem


3

@Muszynianka Komentarze na allegro nie są przypisane do konkretnego jednego sprzedawcy. Zawsze możesz w media expert poszukać.
https://allegro.pl/oferta/ostrza-do-golarki-philips-zapas-oneblade-qp220-51-x-2-szt-oryginal-15509312113

1

@Filipem Już paru takich z Ajaxu poszło do PL, a konkretnie do United i nadają się do zamiatania szatni

0

@Filipem Niech Panią Krysie na czarno zatrudnią i po kłopocie

1

@Popitek12 Znam tylko jednego Inzaghiego


2

@Filipem Kiedy nic nie zrobiłeś przy prezentacji grupowej i jesteś najbardziej niezadowolony z oceny :D

1

Blondasa całkowicie odkleiło


0

@Stinger_ I cyk mecz więcej do rozegrania dla zawodników. Dostajesz tę robotę :D
Mnie bawi, że tam jest stadion na 26k osób, z czego pewnie pojawi się 10 tysięcy i dwóch kibiców z Włoch łącznie. Super idea dla 2 mln więcej euro dla klubów.

0

@ToWinaSedziego Niby dlaczego się nie połamie? Pójdzie do nowego klubu i na treningu coś naderwie

3

Widzę superpuchar Włoch od półfinału już w Arabii, chore.

0

@MesQueUnClub96 Na Twitterze widziałem, więc napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?