Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Oststnie Biszkoptshofen?
0
To kto wygrał turniej 4 skoczni?
4
Tottenham celowo wali wszystko obok bramki na zwolnienie trenera xD
0
@A4ron 1.9 u bukow na Newcastle nie było takie oczywiste :D
1
Tottenham nie składa broni w walce o spadek, zobaczymy jutro co na ten temat sądzi United
0
Od dawna wiedziałem, że to dobry chłopak, jak przeprosił to sprawa nie istnieje dla mnie
1
@July_6_BcN Nie no mnie rozwalił i tak ten odcinek, gdy Pamela ubrała koszulkę Albatrosów i opowiadała jaki Karol jest wspaniały xD
1
@July_6_BcN Pani Pamelo....
1
@norbi77 No właśnie dajesz zdjęcie bez weryfikacji. Tak to jest z YT, bo widzę stan subskrypcji, a na ich koncie nie widzę takiej miniaturki nigdzie
0
@norbi77 A to nie fake? Na YT nic takiego nie ma
0
@FcPortoFan1999 Jak on prime odpalił, z jego przygotowaniem może grać na tym poziomie spokojnie z 3 lata jeszcze
0
Jeśli Salah w takim wydaniu, będąc takim decydującym odejdzie do Arabii to pieprzę tę piłkę, upadek totalny
0
@draxidox Zgadzam się, pamiętam jak moje małe miasto wyglądało. Gdyby nie te pieniądze byśmy wyglądali jak jakas Białoruś
1
@Kessie Wyobrca koalicji 13 grudnia
1
Lubicie Michała Szpaka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 I cyk kolacja na koszt inwestorów
65
@okiemtypera_lucaxx95 Tak żeby wrzucać farmazony? Nie
0
@Szklaner Genialne są te tiery hiszpańskie
1
@DonCarletto Przepchnąć to może on da radę swój bebzon przez drzwi stadionowe nowego Camp Nou
0
O co chodzi z tą rejestracją dokładnie? Słyszałem, że po 31 grudnia Olmo będzie wolny i będzie mógł szukać nowego pracodawcy, a teraz nagle Barcelona może go pod koniec stycznia nawet zarejestrować?
0
Djokovic się skończył. Przegrał z Opelką, który po 2 latach wznowił karierę xD
1
Piękny jest jutrzejszy rozkład jazdy premier league, 13:30 Tottenham z Newcastle i z pewnością nie będzie to nudny mecz na 0:0
1
@BorzyKrzys Donald Tusk, nigdy by tak nie zrobił
0
Obejrzałem Chungking Express i od wczoraj w mojej głowie tylko "California Dreamin"
0
Haha, GOAT
1
Wbijanie gwoździ w Haalanda
0
Fallen Angels, jedna z bardziej zawyżonych ocen filmu z tych które ogladalem
3
@Muszynianka Komentarze na allegro nie są przypisane do konkretnego jednego sprzedawcy. Zawsze możesz w media expert poszukać.
https://allegro.pl/oferta/ostrza-do-golarki-philips-zapas-oneblade-qp220-51-x-2-szt-oryginal-15509312113