Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB Bo kobiecy sport się ogląda jedynie dla walorów estetycznych
0
@Marian_Pazdzioch Niby co ma mu się palić? Wyimaginowana dusza?
3
@Safrani Jestem w połowie 5 sezonu i mam odmienne zdanie :)
0
Do którego sezonu oplaca się House'a oglądać?
5
Po raz pierwszy od dekady wskaźnik urodzeń w Korei Południowej wzrósł
0
@abram3k Kiedyś tylko Murray z takim czymś biegał, o ile mnie pamięć nie myli
0
Coraz więcej tenisistów ma coś w skarpetkach przy stawach skokowych, co to?
1
@MesQueUnClub96 Oglądam na nielegalu
1
Kyrgios w swoim stylu, serwis z dołu i zagranie między nogami xD Chyba krecz będzie, bo się zwija z bólu
0
@MesQueUnClub96 Ładnie się zderzył ze ścianą z tym powrotem
0
@Kondziubarca Tragedia jeśli to był ostatni wystep Wojtka w Barcelonie. Betis może w 1 meczu się spiąć
0
@mekston Już w końcówce poprzedniego sezonu nie dojeżdżał fizycznie
1
Ostatni sezon Djokovica? Wątpię żeby chciał odcinać kupony na pierwszych rundach wielkoszlemowych
0
Kyrgios jak oldboy, nie na dlugo widzę jego powrót
0
Djokovic 3/4 runda i dom
0
Djokovic Alcaraz i Kyrgios niemal o tej samej godzinie, ciężary
1
Beskidzkie paluchy to inny wymiar przyjemności smakowej
2
@D10SLEO Ronaldo wiedział co mówi do Szczęsnego, że w końcu do poważnego klubu trafił
0
Hahaha, nie no kino niesamowite tu będzie xDDDD W końcu piłka jaka kocham
0
To Wojtek pogra sobie tylko w PK niestety
0
Czekać któremu się pierwszemu styki przepalą, stawiam na Bellinghama
5
@AmigoBlancos będzie dużo komentarzy obiektywnych?
4
Gwalt o 21, Eleven dostanie pozwy xD
2
Barcelona z dwoma Polakami w sķładzie tłucze rządowych, hit xD
0
Ktoś wymodlił tego gola z karnego Lewego xD
0
Oczywisty karny, ten oglądać musi xD
3
Yamal włączył geniusz Messiego
2
Mbappe się poślizgnął w tamtej akcji, ale ten gada, że sędzia powinien podtyktowac faul dla rządowych xD
0
Jaki nur dredziarza xD
0
Się rozkręcił ten żółw, coraz bardziej tego z PSG przypomina