Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd 130 zarzutów, -15 punktów dla Evertonu, zamknięcie żylety i z przymrużeniem oka ban na dwa okienka transferowe, pora na cs'a
0
@LOPEZ16 Peaky Blinders, obejrzałem bez emocji dwa sezony
0
@Kamil.FCB10 2034 xD Kolejne wałki arabskich dziadów
0
@Danny Gaucho Nawet nie został zarejestrowany do gry w lidze arabskiej, w wieku 32 nie jest gotowy fizycznie do grania na pustyni xD
7
To coś osobistego xD Niesamowity kłamczuszek.
https://x.com/roodmurat/status/1880105028561826111
0
@Lionel_Messi10 Z Messim nigdy nie miał problemu i Leo go chyba lubi. Na pewno bym nie wierzył komuś kto za pieniądze się wypiął na Barce idąc do PSG, sądował się z nią i zdradzał swoją kobietę kiedy była w ciąży
0
@Lionel_Messi10 Tak, tak. Wszyscy winni tylko nie krystaliczny Neymar
2
Tam niezłe cyrki u białych się dzieją nie tylko na boisku xD
Fran spotykal się z Estelą Llamas przez prawie 3 lata, ale niedawno zerwali
Cóż, teraz spotyka się z matką Esteli. Jego nową dziewczyną jest matka jego bylej dziewczyny
https://x.com/GravesenFunado/status/1879916535126602238
0
@VeB 1899 Vitor Reis, przecież pisze :D
1
@Encore Rewelacja bundesliga tego sezonu, w poprzednich był średni. Kolejny flop Guardioli to będzie.
@kanver_ spróbuję z niego Alvareza zrobić drugiego xD
4
3 transfer w tym okienku. Guardiola ma plan grania na dwóch napastników?
0
@Encore Bardzo dobry jest, podoba mi się taki profil napastnika, ma coś z Ibry
2
@SinMistico Akurat odrzucenie oferty od United to najlepsza decyzja w jego karierze
1
@Encore Czyli gazety ścigają się w głupotach
0
L'Equipe podaje, że Arsenal zapłaci 100 mln euro za Gyokeresa.
No to byłoby ciekawe, ale jakoś nie wierzę żeby w zimę tyle z kieszeni wyjęli na gościa z portugalskiej ligi
1
@D10SLEO Włączyłem z niadzieją na karne i dupa
2
Nie no bramka pierwsza klasa
0
Ożywienie Charltona
0
Guler byl wcześniej na boisku, czy dopiero wchodzi?
0
Jaki spalony? XD
1
Sympatyczny flop z tego Endricka
2
Fajnie byłoby karniaczki obejrzeć
0
Sabalenka się stoczyła
0
Nie jestem gotowy na wielkie United
1
WTF jest var i nie ma karnego? Perez wszystkim usta taśmą zakleił w budce xX
2
Chłop musi się na 9 męczyć zamiast grać na skrzydle
0
@kuz Tam jest źle jeżeli w pierwszym składzie gra ktoś tak słaby i bezużyteczny jak Ceballos
0
Lepszy z Fernandesów gra w Southampton
0
@agaFCB Podziwiam
1
@D10SLEO Co się pośmiejemy to nasze