1

@Kidd 130 zarzutów, -15 punktów dla Evertonu, zamknięcie żylety i z przymrużeniem oka ban na dwa okienka transferowe, pora na cs'a

0

@LOPEZ16 Peaky Blinders, obejrzałem bez emocji dwa sezony

0

@Kamil.FCB10 2034 xD Kolejne wałki arabskich dziadów

0

@Danny Gaucho Nawet nie został zarejestrowany do gry w lidze arabskiej, w wieku 32 nie jest gotowy fizycznie do grania na pustyni xD

7

To coś osobistego xD Niesamowity kłamczuszek.
https://x.com/roodmurat/status/1880105028561826111

0

@Lionel_Messi10 Z Messim nigdy nie miał problemu i Leo go chyba lubi. Na pewno bym nie wierzył komuś kto za pieniądze się wypiął na Barce idąc do PSG, sądował się z nią i zdradzał swoją kobietę kiedy była w ciąży

0

@Lionel_Messi10 Tak, tak. Wszyscy winni tylko nie krystaliczny Neymar

2

Tam niezłe cyrki u białych się dzieją nie tylko na boisku xD
Fran spotykal się z Estelą Llamas przez prawie 3 lata, ale niedawno zerwali
Cóż, teraz spotyka się z matką Esteli. Jego nową dziewczyną jest matka jego bylej dziewczyny

https://x.com/GravesenFunado/status/1879916535126602238

0

@VeB 1899 Vitor Reis, przecież pisze :D

1

@Encore Rewelacja bundesliga tego sezonu, w poprzednich był średni. Kolejny flop Guardioli to będzie.
@kanver_ spróbuję z niego Alvareza zrobić drugiego xD

4

3 transfer w tym okienku. Guardiola ma plan grania na dwóch napastników?


0

@Encore Bardzo dobry jest, podoba mi się taki profil napastnika, ma coś z Ibry

2

@SinMistico Akurat odrzucenie oferty od United to najlepsza decyzja w jego karierze

1

@Encore Czyli gazety ścigają się w głupotach

0

L'Equipe podaje, że Arsenal zapłaci 100 mln euro za Gyokeresa.
No to byłoby ciekawe, ale jakoś nie wierzę żeby w zimę tyle z kieszeni wyjęli na gościa z portugalskiej ligi

1

@D10SLEO Włączyłem z niadzieją na karne i dupa

2

Nie no bramka pierwsza klasa

0

Ożywienie Charltona

0

Guler byl wcześniej na boisku, czy dopiero wchodzi?

0

Jaki spalony? XD

1

Sympatyczny flop z tego Endricka

2

Fajnie byłoby karniaczki obejrzeć

0

Sabalenka się stoczyła


0

Nie jestem gotowy na wielkie United

1

WTF jest var i nie ma karnego? Perez wszystkim usta taśmą zakleił w budce xX

2

Chłop musi się na 9 męczyć zamiast grać na skrzydle

0

@kuz Tam jest źle jeżeli w pierwszym składzie gra ktoś tak słaby i bezużyteczny jak Ceballos

0

Lepszy z Fernandesów gra w Southampton

0

@agaFCB Podziwiam

1

@D10SLEO Co się pośmiejemy to nasze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?