Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB Tak szybko chcesz pożegnania Alcaraza z turnieju? :)
0
@michal26 Stawiam na Badosę
0
Haha, kobiecy tenis przy wietrznych warunkach to dopiero kabaret do oglądania
0
@michal26 To turniej już się zakończył wygraną Igi? XD
2
Po raz kolejny wiatr wygra z Sabalenką? Pan Karol Stopa idealnie, by to skwitował
0
@MesQueUnClub96 Ciekawie będzie jeśli zobaczę Badose w finale, a nie karynę
1
Sabalenka jeszcze to...
0
@MesQueUnClub96 Djoković jest bardziej doświadczony, odważne stwierdzenie w takim wypadku
0
@MesQueUnClub96 Jakie i dla kogo?
13
Jestem niepełnoletni, mama zobaczyła co przeglądam w internecie i zabroniła mi tu wchodzić
https://zapodaj.net/images/488e11e286b14.jpg
0
@draxidox Poziom nieosiągalny dla zadnego aktualnego rapera w PL
1
@MateS
2
Aura
13
@gumaz Wczoraj.
0
@DTMisTheBest xDDDD
5
Tak jak Pan Jezus powiedział
3
@BorzyKrzys Czy można gdzieś zgłosić wykorzystywanie dzieci do żebrania pieniędzy przez cały dzień na mrozie?
2
Getafe Atletico, trudne się wylosowalo
0
Losowanie ustawienione dla Realu i Barcy, można się rozejść
0
Czyli jednak nie jest ustawione? XD
0
@Martwy I to uczucie od długiego czasu czasu człowieka nie opuszcza
1
Najlepszy bramkarz w lidze, co @Encore ?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15207237#comment-15207237
XD
19
@barcanawieki Wybitne jednostki. Tak właśnie wyobrażam sobie nasz kraj, kiedy politycy krzyczą, że się z nami wszyscy liczą xD
3
@Luciano99 Pomińmy takie drobiazgi. Większość kobiet stawia charakter ponad wszystko - przynajmniej tak zapewniają, a ja im wierzę
0
@FcPortoFan1999 Nie tylko on, bo Kaczka też dostał lanie. Aspekt psychologiczny bardziej działa
0
W ATP jak widać też dobry as się dziś trafił, chłopak presji grania przeciwko Australijczykowi na jego ziemi nie uciąga
4
Jem często sam w centrum handlowym i żadna nie dostrzegła mojego pięknego charakteru :/
https://zapodaj.net/images/0091df95bc90c.jpg
0
@D10SLEO No te i otręby dla babć i z samozaparciem, próbowałem ale nie mogę się przemoc xD
@July_6_BcN Gdybyś napisała, że Ci nie smakują, to byś mnie zaskoczyła....
@VegetaPolska Nie rozumiesz wyrażenia "niezdrowe"?
Jak sama nazwa wskazuje podstawowym składnikiem płatków kukurydzianych jest kukurydza, która jako jedyna powinna znajdować się w ich składzie. Niestety obecnie na rynku w większości płatków kukurydzianych znajdziemy także dużą ilość cukru i soli, które zwiększają ryzyko zachorowania na cukrzycę, otyłość i nadciśnienie.
3
@barcanawieki Najlepiej nie jeść płatków, są niezdrowe nawet te żółte corn flakes kukurydziane
0
@FcPortoFan1999 Kane jest zazdrosny