Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GigiAmoroso Sinnera myślę, że tylko Djoko i Rafa w prime byliby na tym turnieju w stanie pokonać. Będę kibicował każdemu innemu niż Włochowi, nawet "słodkiemu" Saschy
3
@konrad1661 No i tam Mascherano go faulował jakby nie było
6
@blakkudium Jak on pozna panienki we Włoszech i nowe kluby to najprędzej zobaczą go na obiektach treningowych przed ostatnim meczem w sezonie
0
@Fido66 Nie lepiej samemu się wziąć za matematykę i statystyki zamiast na innych polegać? W sporcie wszystko jest możliwe i wiele wydarzeń jest ustawionych. Gdyby ktoś wygrywał sporo u buka to by się nie dzielił swoimi typami, poza jakimiś luźnymi kuponami na strefach
3
@Szklaner Dosyć drastyczny pomysł na samobójstwo, podziwiam za odwagę i głupotę
0
@Kinginiesta No akurat oni są ostatni, którzy powinni cokolwiek pisac o przekrętach, taki Juventus sprzed lat xD Sedzia był wczoraj tak słaby jak warunki na boisku zwyczajnie
2
Kibice rządowych i Barcelony pasują do siebie jak ćpun i towar. Niesamowita imba na Twitterze xD
1
@MOLESTA Czy Ci ludzie już nie potrzebują pomocy?
Czy Donald Tusk nie jest premierem?
Fałszywy kłamczuszek został wypunktowany
0
@F3DO Czyli nawet wymienić nie potrafisz co ułatwia. Bawiłem się tydzień 16 i nie widziałem rewelacji w jabłku.
S24 galaxy, lub OnePlus 12
0
@sergio5 Penalwski
0
@MesQueUnClub_87 Na jakiej podstawie inaczej wybierać władze? Możemy się cofnąć do czasów rodów, w ktorych z króla na syna władza przechodziła xD
0
@Tasde U przeciętnego cukrzyka typu1 dzienne zapotrzebowanie waha się między 30 a 50 jednostkami. Chyba że Ty o cukrzykach typu 2 piszesz, a to jest zupełnie inna już choroba.
Być może te ceny dotyczyły tylko seniorów w takim razie.
0
@FcPortoFan1999 Ale oznaczaj @Popitek12
1
@Safrani O jakim czasie piszesz? Bo zaraz po wygraniu wyborów przez niego ceny poszły w górę skandalicznie, Humalog o 1200 procent nawet xD
https://www.money.pl/gospodarka/skandal-na-rynku-lekow-w-usa-ceny-wzrosly-o-kilkaset-procent-6714605619284704a.html
Przed nowymi wyborami wzięli się za to co sami podnieśli? Ładna propaganda
Dziennie podaje się w jednostkach, w dłuższej perspektywie w ampułkach, czy opakowaniach...
0
@Tasde Napiszesz dokładnie co wprowadził i jaka była różnica w cenie? Bo ja od osób ze Stanow zupelnie cos innego uslyszalem po wygraniu wyborow przez Biedena, ze to on wlasnie podniosl ceny lekow. I co to znaczy, że potrzebują 40 jednostek? Od kiedy zapotrzebowanie liczymy w jednostkach? Chyba dziennych, można liczyć raczej w opakowaniach, czy ampułkach w dłuższej perspektywie czasu.
0
@CLS63AMG Carragher to ten co daje rady klubom jak wygrać premier league chociaż przez 15 lat grając w Liverpoolu nie polizał tytułu?
0
@FcPortoFan1999 Pewnie Ty byłeś tym, który się wywalał od mojego mentala
12
Hahahaha, 0 aury
https://x.com/MrcinZiolkowski/status/1881628511565426795
1
@MichuZ44 To tylko gra xD Naturalne, że gracze wolą Ronaldo, nie wiem skąd to poruszenie.
0
@Nazio_87 City. Dembele i PSG zawsze zle życzymy
0
@tbas A co jeśli Salzburg każdą setkę będzie wykorzystywać? Mało prawdopodobne, ale wszystko możliwe
@Azazel_Pazuzu Tak, to już osobny wątek. Mogłem kropkę postawić
@Pnog37 Sttutgart u siebie nie przegra
0
@Lisek Rządowi, PSG i City będą drżeć. O top8 zapowiada się epicka walka. Podoba mi się ten format LM.
Jeśli dziś PSG przegra z City, a Real i Celtic wygrają to katarskie dolary robią wypad xD
2
@ali3gator Co setkę Di Marii wybronił to jego. Myślę że po rozegraniu kilku meczów z rzędu takie błędy się już nie zdarzą. Wojtek przez całą karierę w taki sposób jako bramkarz grać nie musiał, więc to naturalna kolej rzeczy
2
Aż chce się pic
0
Słyszałem, że malutki sparing na pieści był w tunelu po meczu, kto wygrał?
0
Chory mecz, hahahaha
0
Atletico 2 celne strzały w meczu Alvareza - 2 gole i 2:1 z Leverkusen prowadzi
0
Bologna tymczasem 2 gole w minute BVB strzela, frajerzy na zawsze
0
Kapitan xD
Szczęsny ostatni mecz w karierze chyba zagral
1
Zagrałem under -4.5, wybitna czutka