2

@GigiAmoroso Sinnera myślę, że tylko Djoko i Rafa w prime byliby na tym turnieju w stanie pokonać. Będę kibicował każdemu innemu niż Włochowi, nawet "słodkiemu" Saschy

3

@konrad1661 No i tam Mascherano go faulował jakby nie było


6

@blakkudium Jak on pozna panienki we Włoszech i nowe kluby to najprędzej zobaczą go na obiektach treningowych przed ostatnim meczem w sezonie

0

@Fido66 Nie lepiej samemu się wziąć za matematykę i statystyki zamiast na innych polegać? W sporcie wszystko jest możliwe i wiele wydarzeń jest ustawionych. Gdyby ktoś wygrywał sporo u buka to by się nie dzielił swoimi typami, poza jakimiś luźnymi kuponami na strefach

3

@Szklaner Dosyć drastyczny pomysł na samobójstwo, podziwiam za odwagę i głupotę

0

@Kinginiesta No akurat oni są ostatni, którzy powinni cokolwiek pisac o przekrętach, taki Juventus sprzed lat xD Sedzia był wczoraj tak słaby jak warunki na boisku zwyczajnie

2


Kibice rządowych i Barcelony pasują do siebie jak ćpun i towar. Niesamowita imba na Twitterze xD

1

@MOLESTA Czy Ci ludzie już nie potrzebują pomocy?




Czy Donald Tusk nie jest premierem?

Fałszywy kłamczuszek został wypunktowany

0

@F3DO Czyli nawet wymienić nie potrafisz co ułatwia. Bawiłem się tydzień 16 i nie widziałem rewelacji w jabłku.
S24 galaxy, lub OnePlus 12

0

@sergio5 Penalwski

0

@MesQueUnClub_87 Na jakiej podstawie inaczej wybierać władze? Możemy się cofnąć do czasów rodów, w ktorych z króla na syna władza przechodziła xD

0

@Tasde U przeciętnego cukrzyka typu1 dzienne zapotrzebowanie waha się między 30 a 50 jednostkami. Chyba że Ty o cukrzykach typu 2 piszesz, a to jest zupełnie inna już choroba.
Być może te ceny dotyczyły tylko seniorów w takim razie.

0

1

@Safrani O jakim czasie piszesz? Bo zaraz po wygraniu wyborów przez niego ceny poszły w górę skandalicznie, Humalog o 1200 procent nawet xD
https://www.money.pl/gospodarka/skandal-na-rynku-lekow-w-usa-ceny-wzrosly-o-kilkaset-procent-6714605619284704a.html
Przed nowymi wyborami wzięli się za to co sami podnieśli? Ładna propaganda
Dziennie podaje się w jednostkach, w dłuższej perspektywie w ampułkach, czy opakowaniach...

0

@Tasde Napiszesz dokładnie co wprowadził i jaka była różnica w cenie? Bo ja od osób ze Stanow zupelnie cos innego uslyszalem po wygraniu wyborow przez Biedena, ze to on wlasnie podniosl ceny lekow. I co to znaczy, że potrzebują 40 jednostek? Od kiedy zapotrzebowanie liczymy w jednostkach? Chyba dziennych, można liczyć raczej w opakowaniach, czy ampułkach w dłuższej perspektywie czasu.

0

@CLS63AMG Carragher to ten co daje rady klubom jak wygrać premier league chociaż przez 15 lat grając w Liverpoolu nie polizał tytułu?

0

@FcPortoFan1999 Pewnie Ty byłeś tym, który się wywalał od mojego mentala

12

1

@MichuZ44 To tylko gra xD Naturalne, że gracze wolą Ronaldo, nie wiem skąd to poruszenie.

0

@Nazio_87 City. Dembele i PSG zawsze zle życzymy

0

@tbas A co jeśli Salzburg każdą setkę będzie wykorzystywać? Mało prawdopodobne, ale wszystko możliwe
@Azazel_Pazuzu Tak, to już osobny wątek. Mogłem kropkę postawić
@Pnog37 Sttutgart u siebie nie przegra

0

@Lisek Rządowi, PSG i City będą drżeć. O top8 zapowiada się epicka walka. Podoba mi się ten format LM.
Jeśli dziś PSG przegra z City, a Real i Celtic wygrają to katarskie dolary robią wypad xD

2

@ali3gator Co setkę Di Marii wybronił to jego. Myślę że po rozegraniu kilku meczów z rzędu takie błędy się już nie zdarzą. Wojtek przez całą karierę w taki sposób jako bramkarz grać nie musiał, więc to naturalna kolej rzeczy

2

Aż chce się pic


0

Słyszałem, że malutki sparing na pieści był w tunelu po meczu, kto wygrał?

0

Chory mecz, hahahaha

0

Atletico 2 celne strzały w meczu Alvareza - 2 gole i 2:1 z Leverkusen prowadzi

0

Bologna tymczasem 2 gole w minute BVB strzela, frajerzy na zawsze

0

Kapitan xD
Szczęsny ostatni mecz w karierze chyba zagral

1

Zagrałem under -4.5, wybitna czutka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?