Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Arden Nie może być, przecież wczoraj złotouści pisali, że tylko włoskie szmatławce podają te informacje i wszystko gra z Araujo
8
Wiecie, że Karim Benzema w sezonie 21/22 strzelił 15 bramek w lidze mistrzów? Jeśli nie wierzycie wpiszcie w Google "Karim Benzema 15"
6
@blakkudium Powinna dostać tyle ile groziło Theo za napaść seksualną
2
@wawrzyn1 Tu na Rambli większość stadionowej trawy nie powąchała, a każdego od cieniasów wyzywa, żaden argument
11
@jacobFCB Ale co wszyscy mówią ładnie w dniach rocznic o upamiętnianiu ofiar zbrodni hitlerowskich to ich. Śliskie ohydne typy w garniturkach, wszyscy bez kręgosłupa moralnego
2
@Misiusessi Polecam WhatsAppa ściągnąć i zapomnieć o tym dziadostwie
0
Wasze ulubione celebracje bramek? Za wymienienie Ronaldo i Messiego perm podobno jest
0
Hahaha, chłopa jak złożyło xDD
7
@tbas Dokonuje ludobójstwa na ludności palestyńskiej? Nie bądź ignorantem.
2
@KamQiX Czerwona Viniciusa będzie najlepszym scenariuszem
0
@blakkudium Wszyscy zainteresowani... A płacić to nie ma komu
0
@Kidd Wolves w tym sezonie bardzo przyjemnie się ogląda, a szczególnie Mateusza Cunhe, skrzydełka też elegancko chodzą
1
@Kidd Mogliby już spaść, od lat najnudniejsza drużyna do oglądania w PL
2
@Lionel_Messi10 Van Dijk tak podatny na kontuzje, że przez 2 lata pauzował jedynie za kartki
5
Niezłą ekipę zmontowaliście
1
Ale trzeba przyznać, że Inigo Martinez to klasa jeśli chodzi o przerzuty i rozrzucanie gry, trochę Ramosem powiewa
9
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś chodzili się wypróżniać bez spłukiwania wody, dziś nawet klapę opuszczają
12
Silni w formie
4
@blakkudium De Laurentiis łagodnie uśmiechnięty
0
@BorzyKrzys Każdy wie, że nie masz kolezanka, a tym bardziej na Śląsku...
0
@wpwelement Wyślij mi na pw na którym mailu założyłem konto :D
3
Najważniejsza informacja zatajona, zapiekanka była zimna rzeczywiście? Tylko o tym dziś będę myślał...
0
@wpwelement Właśnie nikogo, nie widziałem artykułu o nominacjach, szkoda że nie było przypięte do Rambli
0
@wpwelement Nie ma na kogo głosować
5
@Borneo Demografia, mówi to Panu coś?
12
@gaucho104 "usłyszałem od wojskowego", można przestać czytać. Często to goście po zawie z przerytymi głowami snujący teorie spiskowe
2
xDDD Niemcy proszę Pana
2
@BezglutenowyPedri 44 lata, a wygląda na mniej niż 30, klasa i idealna twarz
0
@GigiAmoroso Jest jeszcze drugi mecz
4
Co przez dwie minuty mieli puchar w gablocie to ich