Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Potem masowanie tygryska dyrektora zajezdni?
8
@Ojciec5tkidzieci Ameryka Południowa to jeden wielki stan umysłu
2
@ProMILs Faceci nie lepsi w tej materii, aczkolwiek baby mają jakiś chory magnes w głowie do zajętych facetów
1
@Tomason Prawidłowo, kto chce z płaczkiem i kablem trzymać
0
Max ze wszystkich kierowców chyba najbardziej Leclerca lubi
41
@Ojciec5tkidzieci Odszkodowanie za co? Dobra agentka, zachciało się pilkarzyka
0
@draxidox Ktoś dodał zdjęcie Mirry z x'a, 1 do 1 ona xDDD
1
@BulaKG Coals Slipknot Lanka
0
@BulaKG Ja już na YT music mam, 80k minut przesłuchane w tym roku, myślałem że trochę więcej będzie
0
@D10SLEO
10
Kocik, delikatnie na rozgonienie chmur
0
@Roobo Nowy trener, state zwyczaje. Tylko czekać aż Ter Stegen napisze, że wroca silniejsi i wyciagna wnioski
5
@Marian_Pazdzioch Przyjechał poinformować, że oddadzą 1/3 Ukrainy i wznawiają biznesy z ruskimi?
3
I jak ma moja nienawiść do Niemców nie rosnąć po takich wypowiedziach?
2
Biorąc pod uwage wczorajsze wyniki, będzie
to najbardziej udany sezon Charlesa Leclerca w Formule 1 pod względem punktów za wyścig i miejsc na podium
Jego statystyki do tej pory:
- 23 wyscigi
- 3 wygrane
-12 podium
- 341 punktów
- 14,83 punktów za wyścig
Imponujące biorąc pod uwagę jaką formę miał redbull na początku sezonu i jakim bolidem dysponował McLaren od połowy mistrzostw, do tego przebłyski miał również Mercedes, a Sainz nie jest dużo gorszym kierowcą. Mogło być podium więcej, ale Hiszpan samowolkę urządził i może to zadecydować o brak wicemistrzostwa na koniec dla Monakijczyka
0
@arasz1819 Uważałem, że ich dobre wyniki w głównej mierze się biorą z racji korzystnego terminarzu na początku sezonu, ale teraz kiedy miała przyjść weryfikacja z mocnymi druzynami grają jeszcze lepiej, tylko pogratulować i pozazdrościć
1
Rozbawiło
3
@okiemtypera_lucaxx95 Kebs za 25/30 ziko brzmi lepiej
3
@MichuZ44 Ocon im jedyną wygraną w f1 zrobil, pół dekady dla nich jeździł i takie ładne pożegnanie dostał xzd
1
Wszyscy wiedzieli, że Olmo będzie leżał pół sezonu w szpitalu poza zarządem xD
0
@PatrykBarca A czy kiedykolwiek kobiety były przez wymiar sprawiedliwości traktowane równo z facetami?
0
@MichuZ44 nowy szef FIA wczoraj mood Tebasa miał
3
@NeroTFP1 Po tym co zrobil swojemu przyjacielowi zycie świetna karmę mu wystosowało
0
@MesQueUnClub_87 Nie doceniasz ich sensacyjnego związku, mogę iść o zakład, że do końca roku jeszcze wroca do siebie
3
@SeWo77 Mercedes zepsuł mu pit stop, po którym utknął za Alonso i nie mógł go wyprzedzić, potem drugi raz zjechał po nowe opony i zamiast dać mu pośrednie znowu mu założyli hardy płacząc przez radio. W dodatku po wyścigu Verstappen otwarcie powiedział, że jest fałszywym szczurem i nie chce mieć z nim nic wspólnego
0
@MesQueUnClub_87 Pieniądze nic nie znaczą jak z miłości rozum człowiek traci :)
5
Telenowele argeńtyskie przy tym kinie się chowają.
Grający obecnie w Galatasaray Argentyńczyk Mauro Icardi jest w trakcie leczenia kontuzji kolana. W związku z tym wrócił do ojczyzny, gdzie ma przejść operację. Problem w tym, że zamieszkał w domu, który dzielił ze swoją niesławną partnerką Wandą Nara, z którą obecnie jest w separacji. Nara wezwała wczoraj w nocy patrol policji, oskarżając Icardiego o to, że groził jej w czasie kłótni, dodatkowo twierdząc, że Mauro ma przy sobie broń. Policjanci zastali zaskoczonego Icardiego śpiącego w swoim łóżku.
Funkcjonariusze nie znaleźli na miejscu broni, lecz nakazali piłkarzowi opuszczenie posiadłości, w związku z czym Icardi musiał się przenieść do domu swojego przyjaciela
1
Moją wczorajszą ulubioną akcją w f1 było wyprzedzenie Magnussena przez Alonso w alei serwisowej
Z drugiej strony kara dla Norrisa, płacz Russella i przejazd Hamiltona przez pit lane też nie były niczego sobie
0
@zodiak_10 Coś się wygrywa za to?
8
Verstappen krótko z Brytolem, my Polscy kibice dobrze to wiemy