1

@okiemtypera_lucaxx95 Potem masowanie tygryska dyrektora zajezdni?

8

@Ojciec5tkidzieci Ameryka Południowa to jeden wielki stan umysłu

2

@ProMILs Faceci nie lepsi w tej materii, aczkolwiek baby mają jakiś chory magnes w głowie do zajętych facetów

1

@Tomason Prawidłowo, kto chce z płaczkiem i kablem trzymać

0

Max ze wszystkich kierowców chyba najbardziej Leclerca lubi


41

@Ojciec5tkidzieci Odszkodowanie za co? Dobra agentka, zachciało się pilkarzyka

0

@draxidox Ktoś dodał zdjęcie Mirry z x'a, 1 do 1 ona xDDD

1

@BulaKG Coals Slipknot Lanka

0

@BulaKG Ja już na YT music mam, 80k minut przesłuchane w tym roku, myślałem że trochę więcej będzie

0

10

Kocik, delikatnie na rozgonienie chmur


0

@Roobo Nowy trener, state zwyczaje. Tylko czekać aż Ter Stegen napisze, że wroca silniejsi i wyciagna wnioski

5

@Marian_Pazdzioch Przyjechał poinformować, że oddadzą 1/3 Ukrainy i wznawiają biznesy z ruskimi?

3

I jak ma moja nienawiść do Niemców nie rosnąć po takich wypowiedziach?

2

Biorąc pod uwage wczorajsze wyniki, będzie
to najbardziej udany sezon Charlesa Leclerca w Formule 1 pod względem punktów za wyścig i miejsc na podium
Jego statystyki do tej pory:
- 23 wyscigi
- 3 wygrane
-12 podium
- 341 punktów
- 14,83 punktów za wyścig

Imponujące biorąc pod uwagę jaką formę miał redbull na początku sezonu i jakim bolidem dysponował McLaren od połowy mistrzostw, do tego przebłyski miał również Mercedes, a Sainz nie jest dużo gorszym kierowcą. Mogło być podium więcej, ale Hiszpan samowolkę urządził i może to zadecydować o brak wicemistrzostwa na koniec dla Monakijczyka

0

@arasz1819 Uważałem, że ich dobre wyniki w głównej mierze się biorą z racji korzystnego terminarzu na początku sezonu, ale teraz kiedy miała przyjść weryfikacja z mocnymi druzynami grają jeszcze lepiej, tylko pogratulować i pozazdrościć

1

Rozbawiło


3

@okiemtypera_lucaxx95 Kebs za 25/30 ziko brzmi lepiej

3

@MichuZ44 Ocon im jedyną wygraną w f1 zrobil, pół dekady dla nich jeździł i takie ładne pożegnanie dostał xzd

1

Wszyscy wiedzieli, że Olmo będzie leżał pół sezonu w szpitalu poza zarządem xD

0

@PatrykBarca A czy kiedykolwiek kobiety były przez wymiar sprawiedliwości traktowane równo z facetami?

0

@MichuZ44 nowy szef FIA wczoraj mood Tebasa miał

3

@NeroTFP1 Po tym co zrobil swojemu przyjacielowi zycie świetna karmę mu wystosowało

0

@MesQueUnClub_87 Nie doceniasz ich sensacyjnego związku, mogę iść o zakład, że do końca roku jeszcze wroca do siebie

3

@SeWo77 Mercedes zepsuł mu pit stop, po którym utknął za Alonso i nie mógł go wyprzedzić, potem drugi raz zjechał po nowe opony i zamiast dać mu pośrednie znowu mu założyli hardy płacząc przez radio. W dodatku po wyścigu Verstappen otwarcie powiedział, że jest fałszywym szczurem i nie chce mieć z nim nic wspólnego

0

@MesQueUnClub_87 Pieniądze nic nie znaczą jak z miłości rozum człowiek traci :)

5

Telenowele argeńtyskie przy tym kinie się chowają.

Grający obecnie w Galatasaray Argentyńczyk Mauro Icardi jest w trakcie leczenia kontuzji kolana. W związku z tym wrócił do ojczyzny, gdzie ma przejść operację. Problem w tym, że zamieszkał w domu, który dzielił ze swoją niesławną partnerką Wandą Nara, z którą obecnie jest w separacji. Nara wezwała wczoraj w nocy patrol policji, oskarżając Icardiego o to, że groził jej w czasie kłótni, dodatkowo twierdząc, że Mauro ma przy sobie broń. Policjanci zastali zaskoczonego Icardiego śpiącego w swoim łóżku.

Funkcjonariusze nie znaleźli na miejscu broni, lecz nakazali piłkarzowi opuszczenie posiadłości, w związku z czym Icardi musiał się przenieść do domu swojego przyjaciela

1

Moją wczorajszą ulubioną akcją w f1 było wyprzedzenie Magnussena przez Alonso w alei serwisowej



Z drugiej strony kara dla Norrisa, płacz Russella i przejazd Hamiltona przez pit lane też nie były niczego sobie

0

@zodiak_10 Coś się wygrywa za to?

8

Verstappen krótko z Brytolem, my Polscy kibice dobrze to wiemy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?