La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

1

Wybitny kolejarz dzisiaj fajna popołudniówka i akurat przerwa 19 - 21, sigma - tak się żyje w kraju, pozdrawiam

2

@okiemtypera_lucaxx95 Niektórzy jeżdżą śmierdzącymi, zawszonymi i brudnymi pociągami i muszą użerać się z patusami bez biletów czy zasranymi żulami.
Inni w tym czasie siedzą sobie na w biurze, pracują pn - pt 7:00-15:00, mają ciepło, miło i przytulnie, a potem cały dzień dla siebie.
Tak się żyje w tym kraju.

EDIT: Aaaa i oczywiście wigilię i sylwestra wolne, bo i tak firma stoi, to po co przychodzić :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Potem masowanie tygryska dyrektora zajezdni?

0

@Zoker na szczęście dzisiaj tylko śmierdzący, zawszony i brudny pociąg, bo patusów bez biletów czy żulów na tej trasie nie było w ostatnich 2 miesiącach xdd

@Eklerek nie to stanowisko, ale możesz podzielić się doświadczeniami :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie prowadzisz salonu masażu Nogo-Norek i nie jestes kapitanem Albatrosów trzeciej podwórkowej ligi szostek? A to przepraszam

1

@Eklerek nie, ale moja żona to nałogowa fanka Miodowych Lat, a ja uczciłem to dźwiękiem czołówki jako alarm xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?