Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MichuZ44 Ocon im jedyną wygraną w f1 zrobil, pół dekady dla nich jeździł i takie ładne pożegnanie dostał xzd
1
Wszyscy wiedzieli, że Olmo będzie leżał pół sezonu w szpitalu poza zarządem xD
0
@PatrykBarca A czy kiedykolwiek kobiety były przez wymiar sprawiedliwości traktowane równo z facetami?
0
@MichuZ44 nowy szef FIA wczoraj mood Tebasa miał
3
@NeroTFP1 Po tym co zrobil swojemu przyjacielowi zycie świetna karmę mu wystosowało
0
@MesQueUnClub_87 Nie doceniasz ich sensacyjnego związku, mogę iść o zakład, że do końca roku jeszcze wroca do siebie
3
@SeWo77 Mercedes zepsuł mu pit stop, po którym utknął za Alonso i nie mógł go wyprzedzić, potem drugi raz zjechał po nowe opony i zamiast dać mu pośrednie znowu mu założyli hardy płacząc przez radio. W dodatku po wyścigu Verstappen otwarcie powiedział, że jest fałszywym szczurem i nie chce mieć z nim nic wspólnego
0
@MesQueUnClub_87 Pieniądze nic nie znaczą jak z miłości rozum człowiek traci :)
5
Telenowele argeńtyskie przy tym kinie się chowają.
Grający obecnie w Galatasaray Argentyńczyk Mauro Icardi jest w trakcie leczenia kontuzji kolana. W związku z tym wrócił do ojczyzny, gdzie ma przejść operację. Problem w tym, że zamieszkał w domu, który dzielił ze swoją niesławną partnerką Wandą Nara, z którą obecnie jest w separacji. Nara wezwała wczoraj w nocy patrol policji, oskarżając Icardiego o to, że groził jej w czasie kłótni, dodatkowo twierdząc, że Mauro ma przy sobie broń. Policjanci zastali zaskoczonego Icardiego śpiącego w swoim łóżku.
Funkcjonariusze nie znaleźli na miejscu broni, lecz nakazali piłkarzowi opuszczenie posiadłości, w związku z czym Icardi musiał się przenieść do domu swojego przyjaciela
1
Moją wczorajszą ulubioną akcją w f1 było wyprzedzenie Magnussena przez Alonso w alei serwisowej
Z drugiej strony kara dla Norrisa, płacz Russella i przejazd Hamiltona przez pit lane też nie były niczego sobie
0
@zodiak_10 Coś się wygrywa za to?
8
Verstappen krótko z Brytolem, my Polscy kibice dobrze to wiemy
1
@Tasde Jeśli po takich akcjach jak dziś jedynie 9 pkt odrobili to nie ma o czym mówić, McLaren bez problemu to dowiezie
0
@mekston Niestety Sainz to fałszywy partner, nic dziwnego, że oprócz Williamsa nikt go nie chciał
0
Liverpool zamyka mecz, najlepsza drużyna w tym sezonie
0
Norris z dwoma punktami najpewniej, Leclerc musiałby w ostatnim wyścigu 8 punktów odrobić
0
Największym wygranym Ferrari, kto by się spodziewal, może i w konstruktorce jeszcze powalczą
2
Wow Norris bez punktów, Leclerc wraca do walki o p2 na koniec mistrzostw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alonso na midach tu realnie top5 może zrobić, jedziesz mistrzu
1
@mekston Max miał trzy uślizgi, a i tak nie wyprzedził go xD
0
Fajna walka po restarcie była i znowu...
0
@mekston Russell jak się popłakał xd
0
Leclerc 3 pięknie
1
@mekston Słabiutkie te hardy, Leclerc się powolutku zbliza do Piastriego, oby na twardych go wziął, ale McLaren zwalił pit stop
0
Russell jak tam? Klątwa Kubicy wiecznie żywa, trzymaj się za Panem Alonso i ucz jeździć
0
W idealnym momencie Liverpool się rozstał z Kloppem, kapitalna zmiana na ławce
0
@Ptasior Ocon rzeczywiście odwalił
0
Colapinto pokazuje, że jego dobry początek w f1 to bardziej przypadek
2
Bellingham karne przed Mbappe strzela? To sobie transfer Francuz wymarzył do rządowych xD