3

@MichuZ44 Ocon im jedyną wygraną w f1 zrobil, pół dekady dla nich jeździł i takie ładne pożegnanie dostał xzd

1

Wszyscy wiedzieli, że Olmo będzie leżał pół sezonu w szpitalu poza zarządem xD

0

@PatrykBarca A czy kiedykolwiek kobiety były przez wymiar sprawiedliwości traktowane równo z facetami?

0

@MichuZ44 nowy szef FIA wczoraj mood Tebasa miał

3

@NeroTFP1 Po tym co zrobil swojemu przyjacielowi zycie świetna karmę mu wystosowało

0

@MesQueUnClub_87 Nie doceniasz ich sensacyjnego związku, mogę iść o zakład, że do końca roku jeszcze wroca do siebie

3

@SeWo77 Mercedes zepsuł mu pit stop, po którym utknął za Alonso i nie mógł go wyprzedzić, potem drugi raz zjechał po nowe opony i zamiast dać mu pośrednie znowu mu założyli hardy płacząc przez radio. W dodatku po wyścigu Verstappen otwarcie powiedział, że jest fałszywym szczurem i nie chce mieć z nim nic wspólnego

0

@MesQueUnClub_87 Pieniądze nic nie znaczą jak z miłości rozum człowiek traci :)

5

Telenowele argeńtyskie przy tym kinie się chowają.

Grający obecnie w Galatasaray Argentyńczyk Mauro Icardi jest w trakcie leczenia kontuzji kolana. W związku z tym wrócił do ojczyzny, gdzie ma przejść operację. Problem w tym, że zamieszkał w domu, który dzielił ze swoją niesławną partnerką Wandą Nara, z którą obecnie jest w separacji. Nara wezwała wczoraj w nocy patrol policji, oskarżając Icardiego o to, że groził jej w czasie kłótni, dodatkowo twierdząc, że Mauro ma przy sobie broń. Policjanci zastali zaskoczonego Icardiego śpiącego w swoim łóżku.

Funkcjonariusze nie znaleźli na miejscu broni, lecz nakazali piłkarzowi opuszczenie posiadłości, w związku z czym Icardi musiał się przenieść do domu swojego przyjaciela

1

Moją wczorajszą ulubioną akcją w f1 było wyprzedzenie Magnussena przez Alonso w alei serwisowej



Z drugiej strony kara dla Norrisa, płacz Russella i przejazd Hamiltona przez pit lane też nie były niczego sobie

0

@zodiak_10 Coś się wygrywa za to?

8

Verstappen krótko z Brytolem, my Polscy kibice dobrze to wiemy


1

@Tasde Jeśli po takich akcjach jak dziś jedynie 9 pkt odrobili to nie ma o czym mówić, McLaren bez problemu to dowiezie

0

@mekston Niestety Sainz to fałszywy partner, nic dziwnego, że oprócz Williamsa nikt go nie chciał

0

Liverpool zamyka mecz, najlepsza drużyna w tym sezonie

0

Norris z dwoma punktami najpewniej, Leclerc musiałby w ostatnim wyścigu 8 punktów odrobić

0

Największym wygranym Ferrari, kto by się spodziewal, może i w konstruktorce jeszcze powalczą

2

Wow Norris bez punktów, Leclerc wraca do walki o p2 na koniec mistrzostw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alonso na midach tu realnie top5 może zrobić, jedziesz mistrzu

1

@mekston Max miał trzy uślizgi, a i tak nie wyprzedził go xD

0

Fajna walka po restarcie była i znowu...

0

@mekston Russell jak się popłakał xd

0

Leclerc 3 pięknie

1

@mekston Słabiutkie te hardy, Leclerc się powolutku zbliza do Piastriego, oby na twardych go wziął, ale McLaren zwalił pit stop

0

Russell jak tam? Klątwa Kubicy wiecznie żywa, trzymaj się za Panem Alonso i ucz jeździć

0

W idealnym momencie Liverpool się rozstał z Kloppem, kapitalna zmiana na ławce

0

@Ptasior Ocon rzeczywiście odwalił

0

Colapinto pokazuje, że jego dobry początek w f1 to bardziej przypadek

2

Bellingham karne przed Mbappe strzela? To sobie transfer Francuz wymarzył do rządowych xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?