Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Russell jak tam? Klątwa Kubicy wiecznie żywa, trzymaj się za Panem Alonso i ucz jeździć
0
W idealnym momencie Liverpool się rozstał z Kloppem, kapitalna zmiana na ławce
0
@Ptasior Ocon rzeczywiście odwalił
0
Colapinto pokazuje, że jego dobry początek w f1 to bardziej przypadek
2
Bellingham karne przed Mbappe strzela? To sobie transfer Francuz wymarzył do rządowych xD
1
McTominay 3 gol dla Napoli w lidze, Gruzin z 3 asysta, Conte w rozgrywkach ligowych nie zawodzi
1
Mame nie teraz, ruszyła maszyna Amorina
0
Enzo Fernandez po zostawieniu rodziny wrócił do swojej najlepszej wersji
1
Włączam United, a tam 50 letni Young sobie lata od jednej do drugiej bramki
I 1:0 dla United po samobójczym golu Evertonu
0
@Criss18Barca Manninen jak oddał poprawny skok to było po zawodach w bieganiu :D
4
@TheNekro94 Ciekawe ile inwestuje w piłkę kobiet :)
0
@mekston Charles goat, byle Ferrari bolidem dojechało i w końcu udało mu się realnie powalczyć o mistrzostwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Verstappen podobno 1 miejsce kary przesunięcia na starcie do jutrzejszego wyścigu, to pierwsza taka kara w historii?
@mekston
1
@Wasacz_ Szkoda córki
1
@Wasacz_ Trochę mniejszy, ale wybitna postać na tamte czasy, wariat kompletny na zjazdach :D
1
@Wasacz_ Mój goat
1
@mekston Racja, to bardziej błąd brytola
0
@mekston A ja mam na myśli czasy :D
0
@mekston Wątpię, co najwyżej przesuną na starcie
2
Verstappen wyjaśnił towarzystwo
0
Obejrzałem dzisiaj Bronsona z Hardym, to jest kryminał, że nie dostał za te rolę Oscara
2
Verstappen kółko mistrza
0
@mekston Nie ma, bo jak amator ostatnie wyścigi jechał. Skręcił w Vegas centralnie w ścianę przed zakretem
0
Zhou goat f1, oba Saubery w q2. Colapinto za dużo romansów
0
@mekston Charles jakby top3... tylko z tym zdezelowanym już silnikiem wątpliwa sprawa
0
@Aragorn33 Ja na miejscu Tuska bym mu bloka wklepał, chociaż nie lubię Donka
0
@MesQueUnClub96 Niby nie, ale Antonelli bardzo fajnie się pokazywał kiedy nie włączyłem, dużo lepiej od niego
0
@MesQueUnClub96 Wytłumaczysz mi fenomen tego chłopaczka? W tym f2 nie robi nie wiadomo czego jak oglądałem czasem