0

Ruszył 1 trening Abu Zabi ostatniego w tym sezonie wyścigu. Brat Charlesa Leclerca Arthur zastąpił Sainza dziś

1

@partymaker De Ketelare da występ jak z najlepszej opery Dantego

0

@jedrek7000 Widzę oczami taka scenę i mam ciary, kariera spięta klamrą by to byla


Ale on nie wróci, nawet nie chce się pokazywać obecnie w klubie, czuje się wyrolowany przez Laporte, który deklarował i zarzekał się na Messiego

4

@JordiAlbion Tak, a z Liverpoolem mieli wygrać, bo to miało być typowe dla Realu. Gasparini dwa razy z rzędu nie da się ograć Anczelotowi.
Widać gołym okiem, że są w fatalnej formie, Mbappe potyka się o nogi, męczennik niedostępny, kto ma im na trudnym terenie we Włoszech wygrać mecz?

0

@MichuZ44 Jeśli coś takiego wejdzie w życiu w top5 ligach, obiecuję że do końca tego idiotyzmu żadnego meczu nie obejrzę

2

@Vito9 Zalewski idzie do Anglii i robi lepsza karierę niż Cash w Aston

6

0

@BorzyKrzys Pierwszy raz w historii dziecko będzie mniej płakało od ojca, PDW

0

@BorzyKrzys Już Panie ginekologu prześwietliłeś partnerkę Maxa, czy płeć wybrał sam zainteresowany?

2

Max Verstappen poinformowal na social mediach, że zostanie ojcem. Hucznie świętowali wygraną 4 tytułu mistrzowskiego

1

@Criss18Barca Nie, nie słucha się dobrze.
Kwiaty zła spoko album i to wszystko

0

@Aragorn33 Dziwne to podniecanie się starszymi osobami wyglądającymi młodo, trafione operację, bądź genetyka i dbanie o siebie. To dalej 60 letnia babcia

2

@Popitek12 hahahahaha xD Ciri ledwo po 18

2

@Popitek12 mniej niż @Comentateiro , Yennefer też stara dupa

0

@Kgorecki2500 Jakimi hindusami? Na polskim yt ludzie związani z x kom, czy komputronikiem co odcinek składają kompy, bez przesady, to nie wymiana zawiasu w passacie na wielowahaczu

0

@Kgorecki2500 Przecież to proste jak budowa cepa jest, wystarczy 2 filmy na yt zobaczyć

0

@Bernard777 Każdy mecz jest inny i tyle.

0

Niemożliwy xD


0

@4drian0 Mówię Ci zupełny przypadek

0

@Culer9002 Zidane trenował rzadowych 5 lat? I wygral z nim 11 trofeów, więc za nisko moim zdaniem. Ancelotti dla mnie zdecydowanie za wysoko.
Guardiola Ferguson Mourinho Zidane Klopp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo Kaz Bałagane trochę się zmienił

0

@BorzyKrzys Verstappen w Abu Zabi mając obok siebie Russella


0

@karolszymek Już lubieżnych spojrzeń do Bayernu nie posyła?

1

@NeroTFP1 Lepiej z prawniczką niż z jakimś wymazanym raperkiem xD

10

@Lordzi Idealny do współdzielenia szpitalnego wyrka z Olmo

19

Ulubiony Wrapped


0

@Criss18Barca Nie gram, ale u PLKD na odcinkach zauważyłem że coraz więcej mu leci

6

Salah kosmiczna forma

0

@MesQueUnClub96 Do końca stycznia mają łatwy terminarz, mogą nadrabiać punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?