Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ilka No nie wiem, wiele osób z którymi spałem pod jednym dachem wyglądały tak samo dobrze rano jak po wyjściu z łazienki, szczególnie faceci
16
@Ilka Dlaczego głupi? To że do występu jest odwalona jak szczur na otwarcie kanału i przygotowywali ją kilka h do tego występu nie oznacza, że rano tak samo wygląda. Poza tym myślę, że wygląd był ostatnim problemem w ich związku.
Patrząc co ona odwalała po ich rozstaniu to do końca normalna nie jest
0
@LeszekFCB Tego brudasa co sie nie myje? Ok
1
@misterio Oglądałem dwa sezony i dalej nie sprawdzałem, ludzie od anime z ocenami są gorsi od tych z filmwebu
0
@Zbyszard Wystarczy oglądać premier league żeby nie zadawać pytań dlaczrgo, jego zachowanie niczym nie różni się od Valverde, czy jakiegoś Carvajala, symulant, odklejus i płaczek
0
@Bernard777 Ale z czym Ty masz problem? Co jak co, ale Borek odkąd zacząłem interesować się piłką, czyli od przeszło 20 lat siedzi w komentatorce, udzielał się w programach piłkarskich, był zapraszany jako ekspert, nawet w legendarnym PES 6 podkładał głos, komu jak komu, ale jemu nie ma co wygarniać takich rzeczy
7
Powiedz Borek, co będziesz o nas rapował?
https://x.com/i/status/2065107725588046111
1
Ten buc Bernardo w Realu? Idealnie tam się wpasuje
1
@July_6_BcN Żebym ja zaraz nie znalazł na Ciebie xD
Dobra koniec tego spamu, bo zaraz to w gorących wyląduje niepotrzebnie xD
1
@July_6_BcN Okej, ale nie szukaj okazji
0
@July_6_BcN Nie jesteś gotowa na moje przeprosiny xD Po jakim czasie Ci przechodzi?
1
@July_6_BcN Zawarcie właśnie i dobry początek xD
0
@July_6_BcN Durna jesteś xDD
2
@July_6_BcN Mniej poważny od Ciebie będę w trumnie :)
1
@July_6_BcN szefowa z kanałów, a gazeta to "błyskotliwa blondynka" xD
0
Nie sądziłem, że w miodowych latach czytali gazetę, której jesteś twarzą @July_6_BcN
1
@July_6_BcN Praca > szkoła. Wolałbym 10h apteki rozwozić u szwabów niż siedzieć z facetką od niemca w klasie przez 2h.
8
@martusiaaaa W technikum w poniedziałek na 8 rano miałem dwa niemce. Zgadnij, ile razy na nich byłem?
Zgadza się, ani razu.
0
@OBSERWATOR2021 Brazylia, Norwegia i Japonia
3
@Kessie Początek kompromitacji @Popitek12 jak jego idola
8
Przydałby się Borek żeby trochę przyknurzyć ze smakiem
1
@lajcior Ma sos szefa kuchni @Kessie
8
Polska jak Arsenal w LM, szybki gol, murowanie i smutek
3
@Spider_Man Dosłownie rozjechali Niemców w meczu grupowym :)
5
Ciekawe, czy zrzucanie presji przed dzisiejszym meczem otwarcia miało miejsce w kadrze Meksyku
https://x.com/i/status/2064980632204161507
0
@draxidox Chodząc w takich butach to nie dziwota
0
Takimi zdjęciami wcale nie musi mnie zachęcać do oglądania Brazylii, bo i tak włączę dla niego każde spotkanie
2
@MateS Ciebie na wfie jako ostatniego brali do drużyny i to tylko dlatego, że nikt na bramce nie chciał stać
1
Ludzie dalej sobie nie zdają sprawy z tego na jakim poziomie są profesjonalni piłkarze
0
@FcPortoFan1999 Przecież to był choke nawet nie imienia Tsitsipasa, a Borussi z 22/23, 30 punktów przewagi przewalić w kluczowym meczu serii, wstyd.