3

@Ilka No nie wiem, wiele osób z którymi spałem pod jednym dachem wyglądały tak samo dobrze rano jak po wyjściu z łazienki, szczególnie faceci

16

@Ilka Dlaczego głupi? To że do występu jest odwalona jak szczur na otwarcie kanału i przygotowywali ją kilka h do tego występu nie oznacza, że rano tak samo wygląda. Poza tym myślę, że wygląd był ostatnim problemem w ich związku.
Patrząc co ona odwalała po ich rozstaniu to do końca normalna nie jest

0

@LeszekFCB Tego brudasa co sie nie myje? Ok

1

@misterio Oglądałem dwa sezony i dalej nie sprawdzałem, ludzie od anime z ocenami są gorsi od tych z filmwebu

0

@Zbyszard Wystarczy oglądać premier league żeby nie zadawać pytań dlaczrgo, jego zachowanie niczym nie różni się od Valverde, czy jakiegoś Carvajala, symulant, odklejus i płaczek

0

@Bernard777 Ale z czym Ty masz problem? Co jak co, ale Borek odkąd zacząłem interesować się piłką, czyli od przeszło 20 lat siedzi w komentatorce, udzielał się w programach piłkarskich, był zapraszany jako ekspert, nawet w legendarnym PES 6 podkładał głos, komu jak komu, ale jemu nie ma co wygarniać takich rzeczy

7

Powiedz Borek, co będziesz o nas rapował?
https://x.com/i/status/2065107725588046111

1

Ten buc Bernardo w Realu? Idealnie tam się wpasuje

1

@July_6_BcN Żebym ja zaraz nie znalazł na Ciebie xD
Dobra koniec tego spamu, bo zaraz to w gorących wyląduje niepotrzebnie xD

1

@July_6_BcN Okej, ale nie szukaj okazji

0

@July_6_BcN Nie jesteś gotowa na moje przeprosiny xD Po jakim czasie Ci przechodzi?

1

@July_6_BcN Zawarcie właśnie i dobry początek xD

0

@July_6_BcN Durna jesteś xDD

2

@July_6_BcN Mniej poważny od Ciebie będę w trumnie :)

1

@July_6_BcN szefowa z kanałów, a gazeta to "błyskotliwa blondynka" xD

0

Nie sądziłem, że w miodowych latach czytali gazetę, której jesteś twarzą @July_6_BcN

1

@July_6_BcN Praca > szkoła. Wolałbym 10h apteki rozwozić u szwabów niż siedzieć z facetką od niemca w klasie przez 2h.

8

@martusiaaaa W technikum w poniedziałek na 8 rano miałem dwa niemce. Zgadnij, ile razy na nich byłem?
Zgadza się, ani razu.

0

@OBSERWATOR2021 Brazylia, Norwegia i Japonia

3

@Kessie Początek kompromitacji @Popitek12 jak jego idola

8

Przydałby się Borek żeby trochę przyknurzyć ze smakiem


1

@lajcior Ma sos szefa kuchni @Kessie

8

Polska jak Arsenal w LM, szybki gol, murowanie i smutek


3

@Spider_Man Dosłownie rozjechali Niemców w meczu grupowym :)

5

Ciekawe, czy zrzucanie presji przed dzisiejszym meczem otwarcia miało miejsce w kadrze Meksyku
https://x.com/i/status/2064980632204161507

0

@draxidox Chodząc w takich butach to nie dziwota

0

Takimi zdjęciami wcale nie musi mnie zachęcać do oglądania Brazylii, bo i tak włączę dla niego każde spotkanie


2

@MateS Ciebie na wfie jako ostatniego brali do drużyny i to tylko dlatego, że nikt na bramce nie chciał stać

1

Ludzie dalej sobie nie zdają sprawy z tego na jakim poziomie są profesjonalni piłkarze


0

@FcPortoFan1999 Przecież to był choke nawet nie imienia Tsitsipasa, a Borussi z 22/23, 30 punktów przewagi przewalić w kluczowym meczu serii, wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?