8

Polska jak Arsenal w LM, szybki gol, murowanie i smutek


3

@Spider_Man Dosłownie rozjechali Niemców w meczu grupowym :)

5

Ciekawe, czy zrzucanie presji przed dzisiejszym meczem otwarcia miało miejsce w kadrze Meksyku
https://x.com/i/status/2064980632204161507

0

@draxidox Chodząc w takich butach to nie dziwota

0

Takimi zdjęciami wcale nie musi mnie zachęcać do oglądania Brazylii, bo i tak włączę dla niego każde spotkanie


2

@MateS Ciebie na wfie jako ostatniego brali do drużyny i to tylko dlatego, że nikt na bramce nie chciał stać

1

Ludzie dalej sobie nie zdają sprawy z tego na jakim poziomie są profesjonalni piłkarze


0

@FcPortoFan1999 Przecież to był choke nawet nie imienia Tsitsipasa, a Borussi z 22/23, 30 punktów przewagi przewalić w kluczowym meczu serii, wstyd.

2

Najbardziej zajebiste "youuu" na świecie


1

@blakkudium Spalony, a jednak nie. Debil boiskowy po prostu, jak każdy ściągnięty z Chelsea, jeszcze się cieszy głupio jak Pedrito po spartolonej setce.

2

@BorzyKrzys Tak


6

@Hindus Santos to obrzydliwy beton co udowodnił trenując naszą kadrę.

1

@takisobiektos Mi, bo denerwowało mnie rozkładanie tego na 3 dni

1

@FcPortoFan1999 Młode są to mogą cały dzień grać, jak byłem młody to ja przed szkołą 10 km biegałem wokół parku, później boks 2h, pomagałem sąsiadom po boksie węgiel ładować, po tym znowu godzinka boksu, a przed spaniem jeszcze godzinka biegania, takie uroki młodości

3

@blakkudium Piękny zszedł i maszyna ruszyła @Popitek12

1

@FcPortoFan1999 Sinnera już na noszach, by wynosili

4

@szymon6847 Rice gol :)

1

@BorzyKrzys Szukamy tej samej kobiety, rehabilitantka jak marzenie

0

@Encore Eden top, szkoda że na koniec musiał LE odebrać Arsenalowi

5

@Pedri16Future Challange taki mały Portugalczyków, muszą grzmotem strzelić w bramkę rywala

5

@blakkudium Firmuweczka czeladnika

0

@Encore Za Rice'a też była duża i ludzie się śmiali, dziś Rice z premier league po 22 latach z Arsenalem, a West Ham w championship i okej.

0

@Encore Za 4 lata przygotowując się do mundialu w Siarce Tarnobrzeg nadejdzie jego moment

2

@Encore Rynek jest zepsuty, dobry był jak Barca wydawała za Griezzmanów 120 mln, albo De Jonga 90 mln xD

1

@July_6_BcN Haha, może i blisko, ale stamtąd do normalności już daleko będziesz miała

1

@blakkudium Nie lubię tych promek 12+12, bo Janusze od 5 okupują półki i same sikacze zostają, w takim intermarche często jest 1+1 4 pak i asortyment pełen

1

@July_6_BcN Psychiatra do Ciebie "wszystkie trzy się uspokójcie" i w Tworkach wylądujesz, daj spokój po co Ci to

1

@blakkudium Bardzo sympatyczna oferta jak na ten beznadziejny market (Polo)

1

@July_6_BcN Masz dobrą podzielność uwagi, po co tu szukać problemu, najważniejsze że robota idzie jak należy

3

Ah, ten Tuchel kolejny amator trnerski woli niedysponowanego Sakę z jedną nogą od Palmera, czy Fodena


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?