Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Potężna Bośnia! Zacznie się meczycho
4
Zaczynają się popisy Davida xD
4
Legenda Arsenalu Kolasinac i okej
1
Albatrosy na boisku tną jak osy!!
1
@Encore Emma ładnie weszła, ale Bublik niespodziewanie wygrał i 5/6 w tenisie dziś :/
2
@Adran360 Będzie mógł testować na Korei Południowej ładunki nuklearne, też bym się cieszył na jego miejscu
1
@Kessie 10 lat praktyki robi swoje
60
@TR3YWAY Zazdrosny o kumpla jesteś, czy o co chodzi?
0
Pani Pamela wymasowana, możemy zaczynać z kolejną odsłoną mundialu
1
@escarabajo Nie, jest osobną statystyką wyrażnie odnotowywaną, powinieneś o tym wiedzieć prowadząc różne serie z lig.
0
@escarabajo Wystarczy rozróżniać dośrodkowania od podań.
1
@blakkudium Po mundialu cena może wzrosnąć, albo nie będzie na sprzedaż się okaże.
5
Atletico nim się interesowało? Mogą złoty biznes zrobić. 38/38 celnych podań i to nie byle jakich
3
@July_6_BcN o 19:20 dzisiaj najlepszy odcinek "salon masażu" xD
5
Możecie czuć się jak podczas meczów Barcy, nie ma kalkulowania
2
@FcPortoFan1999 Tak, wygrana meczu na mundialu po 16 latach rasistowskiego kraju zawsze cieszy.
5
Ja gdy Polska przegrała baraże ze Szwecją -> No i dobrze, nie będę zarywał nocek dla mundialu i się wyśpię. Ten sam ja po golu Koreańczyków na 2:1 o 5:30
0
@Kidd Wiem, ale Perez też dostał za jakąś pierdołę karę.
0
@Kidd xD Co za amatorka, mam nadzieję, że mistrzowskiego punktu Fernando nie odbiorą
2
@michaleu Bywało gorzej
1
@BorzyKrzys Przecież Ty z dupą będziesz do 20 siedział w chałupie, a ględzisz jakbyś o 12:00 100km miał przejechać
2
@Ryoumen Normalnie bym się z nim wódki napił za nią.
0
@Ryoumen Nie tylko platformerska, generalnie osoby piszące głównie o polityce.
7
Takie gorące dyskusje mi się podobają
https://zapodaj.net/images/49b20e7edd3f4.png
4
@Spider_Man @BulaKG i @VamoSBarca88 również
1
@Hektor16 Kwestia tego, czy szybko się zaadaptuje do nich
0
@dawo17 2:1 dla gospodarzy
2
@Encore Jest w pytę, ale bardziej nastawiam się na mecz 50 letnich Bośniaków z gospodarzem turnieju i hitem pierwszej rundy Brazylii z Maroko :D
3
Mundial mundialem, ale o 13:30 zaczynamy kolejny weekend wyścigowy z F1, tym razem słoneczna Barcelona.
Będzie to pierwszy standardowy tor, na którym będą obowiązywały zaostrzone kontrole sprężania silnika.
Wiele ekip przywiozło poprawki na Barcelonę – najwięcej Ferrari bo aż 8. Tylko 3 zespoły przyjechały bez zmian.
https://zapodaj.net/images/b390a8060a055.jpg
0
@draxidox Wspaniały psycho-okaz