6

Potężna Bośnia! Zacznie się meczycho

4

Zaczynają się popisy Davida xD

4

Legenda Arsenalu Kolasinac i okej

1

Albatrosy na boisku tną jak osy!!

1

@Encore Emma ładnie weszła, ale Bublik niespodziewanie wygrał i 5/6 w tenisie dziś :/

2

@Adran360 Będzie mógł testować na Korei Południowej ładunki nuklearne, też bym się cieszył na jego miejscu

1

@Kessie 10 lat praktyki robi swoje

60

@TR3YWAY Zazdrosny o kumpla jesteś, czy o co chodzi?

0

Pani Pamela wymasowana, możemy zaczynać z kolejną odsłoną mundialu

1

@escarabajo Nie, jest osobną statystyką wyrażnie odnotowywaną, powinieneś o tym wiedzieć prowadząc różne serie z lig.

0

@escarabajo Wystarczy rozróżniać dośrodkowania od podań.

1

@blakkudium Po mundialu cena może wzrosnąć, albo nie będzie na sprzedaż się okaże.

5

Atletico nim się interesowało? Mogą złoty biznes zrobić. 38/38 celnych podań i to nie byle jakich


3

@July_6_BcN o 19:20 dzisiaj najlepszy odcinek "salon masażu" xD

5

Możecie czuć się jak podczas meczów Barcy, nie ma kalkulowania


2

@FcPortoFan1999 Tak, wygrana meczu na mundialu po 16 latach rasistowskiego kraju zawsze cieszy.

5

Ja gdy Polska przegrała baraże ze Szwecją -> No i dobrze, nie będę zarywał nocek dla mundialu i się wyśpię. Ten sam ja po golu Koreańczyków na 2:1 o 5:30


0

@Kidd Wiem, ale Perez też dostał za jakąś pierdołę karę.

0

@Kidd xD Co za amatorka, mam nadzieję, że mistrzowskiego punktu Fernando nie odbiorą

2

@michaleu Bywało gorzej

1

@BorzyKrzys Przecież Ty z dupą będziesz do 20 siedział w chałupie, a ględzisz jakbyś o 12:00 100km miał przejechać

2

@Ryoumen Normalnie bym się z nim wódki napił za nią.

0

@Ryoumen Nie tylko platformerska, generalnie osoby piszące głównie o polityce.

7

Takie gorące dyskusje mi się podobają
https://zapodaj.net/images/49b20e7edd3f4.png

4

1

@Hektor16 Kwestia tego, czy szybko się zaadaptuje do nich

0

@dawo17 2:1 dla gospodarzy

2

@Encore Jest w pytę, ale bardziej nastawiam się na mecz 50 letnich Bośniaków z gospodarzem turnieju i hitem pierwszej rundy Brazylii z Maroko :D

3

Mundial mundialem, ale o 13:30 zaczynamy kolejny weekend wyścigowy z F1, tym razem słoneczna Barcelona.
Będzie to pierwszy standardowy tor, na którym będą obowiązywały zaostrzone kontrole sprężania silnika.
Wiele ekip przywiozło poprawki na Barcelonę – najwięcej Ferrari bo aż 8. Tylko 3 zespoły przyjechały bez zmian.
https://zapodaj.net/images/b390a8060a055.jpg

0

@draxidox Wspaniały psycho-okaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?