Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Okej, to niech odłożą plany na trochę póżniej
1
@FcPortoFan1999 Mógłby Kamil z Majką dziecko zrobić skoro tak im przyjemnie się powodzi na kortach
1
@FcPortoFan1999 Ładne złomowanie, szkoda że to nie rangi 500 chociaż turniej
4
@Arden Nie no olewam to dziadostwo zdecydowanie
1
@FcPortoFan1999 Z Australijczykiem będzie potrzeba czegoś więcej
1
Majchrzak z przełamaniem! Mocny sezon nieoczywistych polskich tenisistów :D
1
@FcPortoFan1999 Oby dowiózł, wielka sprawa dla Majchrzaka i nabranie pewności siebie przed Wimbledonem
2
@Criss18Barca Na Florydzie martwiłbym się o inne rzeczy z gatunku przyrodniczych xD
1
@MessiForeverTheBest No, no jeszcze nie przywaliłem w nic na szczęście
1
@MichuZ44 Wcześniej hamulcami, tu miał tempo cały weekend i popełnił błąd, generalnie lipa
15
Chcesz jechać i się okazuje, że na światłach zostawiłem auto, i aku zdechł, mundial się odbija na człowieku xD
7
@Pedri16Future Jak co, Warszawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ajaj, ale brawo dla Lewisa, to był stary oponiarz
2
@JBgomeS Z pewnością, ten Gekon, który swoje sukcesy zawdzięcza często przypadkowi i szczęściu nie jadąc niczego spektakularnego w wyścigu.
3
@JBgomeS Co Ty masz do młodego?
1
@July_6_BcN Gdyby dało się nie denerwować na zawołanie tylko :D
1
Dobra tam z P10 w przegrzewającej się taczce na torze na którym nie da się wyprzedzać też da się powalczyć, tu się sklei, tam się sklei, Mirek wyklepie i punkty będą
0
@July_6_BcN Wszystko przez nerwy
6
Leclerc w tym sezonie
0
@Pablozeusz Wszystko po zawarciu małżeństwa
0
Facet tylko się ożenił i przepadł
3
Łeb mnie boli, mam dość
3
Q3 będzie genialne, Merce z Ferrari trochę przed Maxem, ale on pewnie coś jeszcze znajdzie
0
Alonso przegrał ze Strollem kwalifikacje, o ludzie :D
1
Hamilton chory czas, a w treningach mocno odstawał
0
Raducanu pomimo problemów zdrowotnych z udem awansuje do półfinalu WTA 500 w Londynie! Pokonując Rachimową 6:3 7:5, fajny mecz do oglądania w porównaniu do tego co chłopy w Niemczech pokazali. Teraz Brytyjka zagra z 18 letnią Ivą Jovic.
2
@Herato Kasa misiu kasa
0
@Encore Leclerc o 4 miejsce może powalczyć
1
@FcPortoFan1999 Berrettini, Tiafoe, czy tam Paul