1

@FcPortoFan1999 Okej, to niech odłożą plany na trochę póżniej

1

@FcPortoFan1999 Mógłby Kamil z Majką dziecko zrobić skoro tak im przyjemnie się powodzi na kortach

1

@FcPortoFan1999 Ładne złomowanie, szkoda że to nie rangi 500 chociaż turniej

4

@Arden Nie no olewam to dziadostwo zdecydowanie

1

@FcPortoFan1999 Z Australijczykiem będzie potrzeba czegoś więcej

1

Majchrzak z przełamaniem! Mocny sezon nieoczywistych polskich tenisistów :D

1

@FcPortoFan1999 Oby dowiózł, wielka sprawa dla Majchrzaka i nabranie pewności siebie przed Wimbledonem

2

@Criss18Barca Na Florydzie martwiłbym się o inne rzeczy z gatunku przyrodniczych xD

1

@MessiForeverTheBest No, no jeszcze nie przywaliłem w nic na szczęście

1

@MichuZ44 Wcześniej hamulcami, tu miał tempo cały weekend i popełnił błąd, generalnie lipa

15

Chcesz jechać i się okazuje, że na światłach zostawiłem auto, i aku zdechł, mundial się odbija na człowieku xD

7

@Pedri16Future Jak co, Warszawa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ajaj, ale brawo dla Lewisa, to był stary oponiarz

2

@JBgomeS Z pewnością, ten Gekon, który swoje sukcesy zawdzięcza często przypadkowi i szczęściu nie jadąc niczego spektakularnego w wyścigu.

3

@JBgomeS Co Ty masz do młodego?

1

@July_6_BcN Gdyby dało się nie denerwować na zawołanie tylko :D

1

Dobra tam z P10 w przegrzewającej się taczce na torze na którym nie da się wyprzedzać też da się powalczyć, tu się sklei, tam się sklei, Mirek wyklepie i punkty będą

0

@July_6_BcN Wszystko przez nerwy

6

Leclerc w tym sezonie


0

@Pablozeusz Wszystko po zawarciu małżeństwa

0

Facet tylko się ożenił i przepadł

3

Łeb mnie boli, mam dość

3

Q3 będzie genialne, Merce z Ferrari trochę przed Maxem, ale on pewnie coś jeszcze znajdzie

0

Alonso przegrał ze Strollem kwalifikacje, o ludzie :D

1

Hamilton chory czas, a w treningach mocno odstawał

0

Raducanu pomimo problemów zdrowotnych z udem awansuje do półfinalu WTA 500 w Londynie! Pokonując Rachimową 6:3 7:5, fajny mecz do oglądania w porównaniu do tego co chłopy w Niemczech pokazali. Teraz Brytyjka zagra z 18 letnią Ivą Jovic.

2

@Herato Kasa misiu kasa

0

@Encore Leclerc o 4 miejsce może powalczyć

1

@FcPortoFan1999 Berrettini, Tiafoe, czy tam Paul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?