Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Set po godzinie i 20 minutach, najlepszy scenariusz. Kondycyjnie Sznajder tego nie dźwignie moim zdaniem
0
I przez takie błędy będzie po secie, eh
0
I dostała po linii, haha
0
Poddymiona Diana, moze przy swoim nie wytrzyma ciśnienia teraz
9
@BulaKG Instynkty pierwotne, oni jeszcze na dworze się załatwiają
0
Ile razy w linie jeszcze ruska trafi...
3
Wyjątkowe ma czucie piłki na rakiecie przy siatce
3
@kubix05 Mój kolega @Kessie od 2 dni świętuje urodziny Szweda
1
@tbas Ta obudowa jest rewelacyjna, przy tych pieniądzach i z przeznaczeniem do gier ta karta będzie najlepszym wyborem, a przy tych cenach RAM szkoda ładować się w am5, bo z jakimś rtx 5060 będzie bieda z FPS
0
Co ona gra pod taką presją, ukłony
0
Sneijder bezradna
1
@mekston Im dłużej tym lepiej patrząc na to jak się mordowała ruska z Sabalenką
4
Kostyuk może się uczyć tego jak się wchodzi w półfinał wielkiego szlema
1
@tbas Dołóż 450 ziko, przy tym zestawie większość gier w 2k ogra na najwyższych
https://www.morele.net/inventory/info/c493cd6b/
0
Pierwsze lody przełamane, to pomoże mocno nabrać pewności siebie
1
@Encore Daj Boże
0
@FabianekMrozek Olijnykova największa ukraińska odklejuska w WTA, wiarygodne źródło informacji
1
@FabianekMrozek Z tego samego powodu dla którego żydzi występują pod flagą izraela w każdej imprezie europejskiej chociaż leżą w Azji, a robią to samo co Niemcy robili od 1939 roku.
0
@FcPortoFan1999 Podała "koleżanka" jej chociaż rękę przed meczem?
0
@Colon Była kobieta w WTA, która z powodzeniem grała jednoręczny backhand?
1
@agaFCB Głowa nie dojechała, żeby Majka lepiej poukładana wyszła na mecz
1
@APTAPT Szkoda, że jak nie idzie to odpala jej się wcielenie Rubleva
4
W święto Bożego Ciała nie ma po co wychodzić na Andreevą z myślą o wygranej.
"Mirra dla Jezusa była przede wszystkim proroctwem, jego męczeńskiej śmierci i odkupienia"
0
@FcPortoFan1999 Okoliczności dużo znaczą :)
0
@FcPortoFan1999 Rozstrzelał go na korcie
2
@FcPortoFan1999 Tsitsipas po tym co mu zrobił Alcaraz już nigdy nie doszedł do siebie, a mógł przeprosić
1
@FcPortoFan1999 W męskiej drabince podczas tego RG także
0
@FcPortoFan1999 Kostyuk zanim się obudzi i otrzepie się z nerwów to będzie po meczu
0
Co za żenujący początek meczu Kostyuk z Mirra
2
Ulubiony zawodnik każdego zipa do obstawiania @Encore @FcPortoFan1999 @takisobiektos