5

Set po godzinie i 20 minutach, najlepszy scenariusz. Kondycyjnie Sznajder tego nie dźwignie moim zdaniem

0

I przez takie błędy będzie po secie, eh

0

I dostała po linii, haha

0

Poddymiona Diana, moze przy swoim nie wytrzyma ciśnienia teraz

9

@BulaKG Instynkty pierwotne, oni jeszcze na dworze się załatwiają

0

Ile razy w linie jeszcze ruska trafi...

3

Wyjątkowe ma czucie piłki na rakiecie przy siatce

3

@kubix05 Mój kolega @Kessie od 2 dni świętuje urodziny Szweda

1

@tbas Ta obudowa jest rewelacyjna, przy tych pieniądzach i z przeznaczeniem do gier ta karta będzie najlepszym wyborem, a przy tych cenach RAM szkoda ładować się w am5, bo z jakimś rtx 5060 będzie bieda z FPS

0

Co ona gra pod taką presją, ukłony

0

Sneijder bezradna

1

@mekston Im dłużej tym lepiej patrząc na to jak się mordowała ruska z Sabalenką

4

Kostyuk może się uczyć tego jak się wchodzi w półfinał wielkiego szlema

1

@tbas Dołóż 450 ziko, przy tym zestawie większość gier w 2k ogra na najwyższych
https://www.morele.net/inventory/info/c493cd6b/

0

Pierwsze lody przełamane, to pomoże mocno nabrać pewności siebie

1

@Encore Daj Boże

0

@FabianekMrozek Olijnykova największa ukraińska odklejuska w WTA, wiarygodne źródło informacji

1

@FabianekMrozek Z tego samego powodu dla którego żydzi występują pod flagą izraela w każdej imprezie europejskiej chociaż leżą w Azji, a robią to samo co Niemcy robili od 1939 roku.

0

@FcPortoFan1999 Podała "koleżanka" jej chociaż rękę przed meczem?

0

@Colon Była kobieta w WTA, która z powodzeniem grała jednoręczny backhand?

1

@agaFCB Głowa nie dojechała, żeby Majka lepiej poukładana wyszła na mecz

1

@APTAPT Szkoda, że jak nie idzie to odpala jej się wcielenie Rubleva

4

W święto Bożego Ciała nie ma po co wychodzić na Andreevą z myślą o wygranej.
"Mirra dla Jezusa była przede wszystkim proroctwem, jego męczeńskiej śmierci i odkupienia"

0

@FcPortoFan1999 Okoliczności dużo znaczą :)

0

@FcPortoFan1999 Rozstrzelał go na korcie


2

@FcPortoFan1999 Tsitsipas po tym co mu zrobił Alcaraz już nigdy nie doszedł do siebie, a mógł przeprosić

1

@FcPortoFan1999 W męskiej drabince podczas tego RG także

0

@FcPortoFan1999 Kostyuk zanim się obudzi i otrzepie się z nerwów to będzie po meczu

0

Co za żenujący początek meczu Kostyuk z Mirra

2

Ulubiony zawodnik każdego zipa do obstawiania @Encore @FcPortoFan1999 @takisobiektos


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?